Doğu-Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • @Ercan Mert Benim anlamadığım nokta şu yada anlatamıyoruz.Canı sıkılan karsızlık seviyesi yada yağış seviyesi uç noktalara çıkan hemen işin içine İstanbul'u katıyor.50 sefer söyledik varsa bir mesaj da yanlış olduğunu düşündüğünüz nokta lütfen rapor edin bunu söylüyoruz rapor eden var mı yok.Üstüne birde laf işitiyoruz.Konuyu kapatma mevzusuna gelince daha önce denendi sadece o üye için yapılabilecek bir paylaşım izni yok ne yazık ki.Ya tamamen yasak olacak ya da tamamen açık olacak ortası yok.Kişilerin şunu yapması daha güzel değil olmaz mı model sayfasında paylaşılıyor çok mu zor bölge sayfasına gidip oradan çıkan güncellemeyi değerlendirmek.Ben bunu anlamıyorum lütfen bölge konularından yazın diyoruz yine de ısrarla o konudan yazılıyor.Bu konudan yazıldı da buradan da mı sildik?Yada başka bölge konusundan.Öyle bir şey yapmadık ama bir kere mesajı silinince üyeye bir şey oluyor.Bu yeni eski farketmiyor ne yazık ki.

• @Elm02 yeni hedef trabzon mu?Ne alaka onu da söyleyin lütfen.İşte sizdeki bakış açısı bu ne yazık ki.Benim dışımda her yer kayırılıyor.Hayır kayırılmıyor karşısından oldum her zaman olacağım bu tip düşüncelerin.

• @Elm02 kardeşim varsın haksız olayım canın sağolsun hala dalga geçer gibi konuşan @Samet_113 arkadaş Allah’a emanet ol diyorum isim yanlış etiketlendiği için hala kırıcı yok efendim belli oluyor kimin parmakları yorulmamış diye yazıyor bana yakışan bu saatten sonra ne yazarsa cevap dahi vermeyeceğim

• @Elm02 kardeşim varsın haksız olayım canın sağolsun hala dalga geçer gibi konuşan @Samet_113 arkadaş Allah’a emanet ol diyorum isim yanlış etiketlendiği için hala kırıcı yok efendim belli oluyor kimin parmakları yorulmamış diye yazıyor bana yakışan bu saatten sonra ne yazarsa cevap dahi vermeyeceğim

Etiketlediğiniz kişi ben değilim dedim diye dalga geçen kişi ben oldum.Siz bana yada yönetime karşı art niyetinizi yok ettiğiniz zaman ne olduğunu anlayacaksınız zaten.

• @Elm02 yeni hedef trabzon mu?Ne alaka onu da söyleyin lütfen.İşte sizdeki bakış açısı bu ne yazık ki.Benim dışımda her yer kayırılıyor.Hayır kayırılmıyor karşısından oldum her zaman olacağım bu tip düşüncelerin.

Ya arkadaşım model sayfasında bir soru sormuş cevabını alamadığı bir sitemde bulunmuş model sayfasında bir kaç arkadaş tepki vermiş istanbul dediği için bende başka il deseydin bu kadar tepki çekmezdin anlamında söyledim suçmu bu mesajlarımıza özen ve itina gösterdiğiniz kadar Murat arkadaşımızım sorduğu soruya cevap verseydiniz.

• Her sitemde bulunan istanbula laf atsın bizde bir şey demeyelim ne güzel dünya değil mi? Siz anlamak istediğiniz gibi anlayabilirsiniz ben mücadeleme devam edeceğim yukarıda @Ercan Mert nickli üyeye bahsettim orada yazdığım şey çok zor bir şey değil ama yasak olanı yapmak insanlara kolay geliyor.

• Yorum yazmayacağım diyeli 37 dakika ve en son yorumu yazalı 4 dakika geçti ama hala yorum yapmıyorsunuz çünkü yapmadığınızı zannediyorsunuz. Siz yorum yapmayın en iyisi.

• Yorum yok. yorumu ancak anlamak isteyene anlama yeteneği olana ve en önemlisi okuduğunu anlayabilene yazarım öyle biride karşımda olmadığına göre benden taraf sıkıntı yok Allah bana rahatlık versin

Einmal editiert, zuletzt von muratgnd ()

• Bilemiyoruz ama belkide bu soğukların bölgemiz VE daha aşağıya inememesinin hikmeti vardır..BİLEMİYORUZ yıllardır abd Rusya uçakları ve niceleri bomba yağdırdı.. YETİMLER var ...Elektriksiz doğalgaZsız susuz dahada kötüsü anasız babasız...BELKİDE üşüyen ve üşütme YA RABBİM DİYE DUA EDEN BİR GÜNAHSIZIN DUASI....Buralara, sahraya kar yağdıran kutup soğuklarını sokmadı...KAR 25 İndede güneydoğuda Yok ...Olsada düşük bir ihtimal../ Artık bu küçük ihtimallere ihtimal demek bile istemiyorum... HERŞEYE RAĞMEN TAKİPTEYİZ..Bir ışık görürsek haykırırız...HİÇ MERAK ETMEYİN ...Rahat olun .Dua edin ...ALLAH'A emanet...,