Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Klasik gs li tripleri. Birinizde demiyorsunuz aga gs topun t sini oynayamıyor diye

tamam kabul edelim galatasaray berbat oynuyor. maç böyle giderken ofsayt olan gol verilmez ise ve sonrasında emre atılırsa. oyunun gidişatı böyle olmazdı.

• Ben diyorum.Galatasaray leş gibi oynuyor 2 sezoundur.

çok mükemmel top oynayan bjk ile arasında 5puan
    ikinci başakşehir ile 3 puan geride
    ezeli rakibi fenerbahçenin 4 puan üstünde 3.sırada

Kabul ediyorum Galatasaray kötü oynuyor ama bu kötü oyun ile bile şampiyonluk yarışının içindeyiz.

• Maç 0-0 iken reaksiyon --- brumanın deparı ve podolskinin ilk saniye şutu

Maç 1-0 iken atak yok

Maç 2-0 iken reaksiyon yok.

Olsaydı etseydi görseydi den ziyade oynanan topa bakmak takımınız hakkında size daha yararlı brifingler verir diye düşünüyorum.

Ahmet çalık = ibrahim toraman

Ayrıca bu teknik direktörünüz ile anca bu kadar oynayabiliyorsunuz size hak veriyorum

• Ayrıca eminim suan başımızda Türk teknik direktör olsa bu maç dönerdi ama Riekerinkten dolayı umudum yok.Gitti josueyi aldı oyuna.Josue bari bugün pişman et bizi dediklerimize

• peki
    başakşehirin ofsayttan attığı golden önce bir reaksiyonu varmı söyler misiniz lütfen.

oyunu çok baskılı başladık sonra sneıjder sakatlığı üstüne ofsayt gol

• @Pangea ilk gol kesinlikle ofsayt.

Lakin benim bahsetmek istediğim galatasarayın golden sonra reaksiyonu çok zayıf. Futbolda during time dediğimiz noktalarda 0-0 ı 1-0 lehine ve 1-0 aleyhine oynanan oyunlarda galatasaray yenik olduğunda tepki veremiyor. Ne hoca ne oyuncular. Gerek değişiklikler gerek oyuncu performansı düşüyor. Bunu çözmeleri lazım

Baktığımız zaman büyük maçlarda galatasarayın sistemli oynayan takımlara karşı psikolojik çökmeleri fazla. Neden ? Çünkü sistem sıfır.

Ver beumaya koşsun ver podolskiye şut çeksin olayı bu sadece.

• okeys13123 okeys13123 okeys13123 anladım hocam