Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 3 yan ileri :thumbup: .

Düzenleme: Piyangoya ben de karşıyım, kul hakkı.

• Asıl kış bugün itibariyle başladı bence. Kalorifer kazanına rağmen kahverengi olan kapı bembeyaz olursa ve gün boyu çözünmezse; merdiven boşluğundaki pencerelerde 2 cm kalınlığındaki buz tabakası öğle güneşi görmesine rağmen erimezse kış gelmiştir :) . -15'i gördük bugün, kışın -30'u görürüz Göle gibi artık... 2 gün sonra gönlümüzün efendisi zemheri geliyor.

• istanbul olarakta dun gece baya soguktu Kerem,ben uzun zaman sonra kar olmamasina ragmen sularin dondugunu gordum,zemheriye az kaldi ins guzel bir kis geciririz

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Asıl kış bugün itibariyle başladı bence. Kalorifer kazanına rağmen kahverengi olan kapı bembeyaz olursa ve gün boyu çözünmezse; merdiven boşluğundaki pencerelerde 2 cm kalınlığındaki buz tabakası öğle güneşi görmesine rağmen erimezse kış gelmiştir :) . -15'i gördük bugün, kışın -30'u görürüz Göle gibi artık... 2 gün sonra gönlümüzün efendisi zemheri geliyor.

"21 aralık " malum :)

• Rusya Büyükelçisi Andrey Gennadiyeviç Karlov Ankara’da silahlı suikasta uğradı.Saldırı Ankara Çağdaş Sanatlar Merkezi'ndeki bir resim sergisi açılışı sırasında gerçekleşti.

KÜRSÜDE VURULDU

Açılışın ardından konuşma yapmak için kürsüye gelen bu Büyükelçi Andrey Karlov bu sırada silahlı saldırıya uğradı.

AĞIR YARALI

Andrey Karlov ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Kaynak:Ensonhaber

• Bizim ülkede bir gün de normal bir şey yaşansın arkadaş bu nedir ? Şimdide Rusya Büyükelçisi vurulmuş, ağır yaralı deniyor haberlerde. Stratejik olarak Rusya ile durumların düzelmesini çekemeyenler burada da rahat durmadılar.

• arkadaşlar bu bir rastlantı değil. Yarın önemli bir gün iken (İran Rusya türkiye icin) böyle bir şeyin olması asla rastlantı değil ve şuna gerçekten çok inandım. Türkiyenin üstünde inanılmaz olaylar oynanıyor. Bir Rus elçi konuşmaya geliyor ve onun bulunduğu binaya gelen bir gazeteci anlatıyor. Binaya girerken çantasından gazeteci kimliğini çıkarırken orda konrol yapan her kim ise cikarmaniza gerek yok diyip içeri alıyor. Sizce normalmi? Türkiye'yi çekmeye çalışıyorlar. Allahim sen onların yüzünü güldürme bize yardım et... AMİN