GFS ve ECMWF Yorumlamaları (Ocak 2016)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• yanlız suan biliyorumki doğu karadenizliler sistem istanbula fazla yaramıycak diye seviniyorlar cunku aksamdan beri doğu karadeniz blogunu takip ediyorum ama iyi baksınlar istanbul için nasıl kötüyse durum suan onlar içinde kötü 27 sinden sonra gfs aksamki gibi doğu karadenize EFSANE vermemiş gidiyor sistem 3-4 gün iyi kar sonrası yok bu acıdanda düşünsünler bence cunku gerçekten istanbula yaramıycak doğulu gelicek diye cok sevinen arkadaslar var herkes için değil tabikide bu yorumum

Eğer seviniyorsak Allah belamızı versin kardeşim. Yanlış düşünüyorsun

• yanlız suan biliyorumki doğu karadenizliler sistem istanbula fazla yaramıycak diye seviniyorlar cunku aksamdan beri doğu karadeniz blogunu takip ediyorum ama iyi baksınlar istanbul için nasıl kötüyse durum suan onlar içinde kötü 27 sinden sonra gfs aksamki gibi doğu karadenize EFSANE vermemiş gidiyor sistem 3-4 gün iyi kar sonrası yok bu acıdanda düşünsünler bence cunku gerçekten istanbula yaramıycak doğulu gelicek diye cok sevinen arkadaslar var herkes için değil tabikide bu yorumum

Güzel kardeşim, Ecmwf hepimize yarar neden ortaya fesat atıyorsun. Kim seviniyor ?

Kimse ile tartışmadan ayrılayım forumdan. Çok yoruldum Televizyon izleyip kafa dağıtayım.

• Eğer seviniyorsak Allah belamızı versin kardeşim. Yanlış düşünüyorsun

herkes için değildi o yorumum bazı kişiler var onlar kendilerini zaten bilirler karadeniz blogundada yazdıklarıyla gayet acık gösteriyolar rahat olun sistem bizde batılamaz vs diye inşAllah herkese yarıycak bi sistem olucak inanıyorum ben buna biz batılılara yeticek kar olsunda karadeniz efsane yasasın ama tek taraflı bakmayalım

• Güzel kardeşim, Ecmwf hepimize yarar neden ortaya fesat atıyorsun. Kim seviniyor ?

Kimse ile tartışmadan ayrılayım forumdan. Çok yoruldum Televizyon izleyip kafa dağıtayım.

fesatlık katmıyorum amacım tartısmada değil ecm zaten güzel öyle gelsin herkese yarasın sadece bu aksam karadeniz blogunda konusulan bazı konulardan dolayı böyle bişey dedim

Blogda İstanbul sözü bile geçmedi. Uydurmayalım lütfen.

• Blogda İstanbul sözü bile geçmedi. Uydurmayalım lütfen.

istanbul dememin sebebi istanbullu arkadasımızın cok olmasından ve beklentilerinden dolayıydı batılı gelicek merak etmeyin demek zaten istanbul demek değilmi ? bu kadar istanbul üzerinden soru ve görüş varken

• forum olmanın gereği bu sanırım. sistem yorumlama sayfasında geyik yapılıyor. bizde okumak zorunda kalıyoruz. geyiği başka konuda yapsanız da bizde işi bilenlerin tahminlerini yorumlarını okusak nasıl olur? ben işi bilmeyen bir kış sevdalısıyım. izleyici olarak hiçbirşey yazmamaya çalışıyorum ki herkesin zamanı gitmesin. sadece takip ediyorum. işi bilmeyen geyikçiler. sizde biraz sussanız...

• [w]Tartışma yaşanırsa açık konuşuyorum artık taviz verilmeyecektir.Uzun soluklu formdan ayrı kalabilirsiniz çok net çünkü tahammülleri aşıyorsunuz[/w]

• Burada görünen olumlu şeyler için rabbine sukretmeyen, olumsuz çıkınca hemen isyana gelmiş . bu şirktir. Herşey Allah'tandir.