İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Evet arkadaşla, malum yaz sezonu yüzünden ben de yazılarıma ara verdim ama artık bizim için görev başlıyor :) Bu sene için İstanbul'da yoğun kar yağışları daha sık olabilir ama daha tahmin için çok erken. Ben bu sene bulunduğum yerlerde (Ataşehir-Paşaköy)'de gözlemlere ağırlık vereceğim ve gözlemlerimi burada paylaşacağım. Bu kış için bir de slogan buldum: NE 1987 NE DE 2004, ASIL KIŞ 2012! Umarım bu kış gerçekten özlediğimiz kar yağışlarına kavuşuruz :)

• Evet arkadaşla, malum yaz sezonu yüzünden ben de yazılarıma ara verdim ama artık bizim için görev başlıyor :) Bu sene için İstanbul'da yoğun kar yağışları daha sık olabilir ama daha tahmin için çok erken. Ben bu sene bulunduğum yerlerde (Ataşehir-Paşaköy)'de gözlemlere ağırlık vereceğim ve gözlemlerimi burada paylaşacağım. Bu kış için bir de slogan buldum: NE 1987 NE DE 2004, ASIL KIŞ 2012! Umarım bu kış gerçekten özlediğimiz kar yağışlarına kavuşuruz :)

İnşallah tüm arkadaşların özlem duyduğu unutulmaz kışlardan birini yaşarız. :)

• Evet hocam ama hissedilebilirlik sıcaklık daha aşağıda.tahmın ettgnz gıbı 16 derece cıvarında. ama bu dünki veriler . bugun düzeltilmiş olması lazm . yarn istanbull ruzgar + yagıs ta eklenınce bızım degerlerın baya asagısınada cekıleblr.görücz.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• İstanbulda haftaya salı günü sıcaklıklar 15-16 dereceye kadar çıkacak 2 günlük bir soğuma bekleniyor fazla büyütmeyelim bu sistemi isterseniz.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

• Istanbul bu 3 gün çok iyi yagıs alıcak.özellıkle yarın.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• Bugün Hava İl Genelinde Az Bulutlu Olacak.Yanlız Kuzey İlçelerinde Hava Parçalı Çok Bulutlu Olacak.

Sıcaklıklar Yarından İtibaren İl Genelinde Kuzeyli Rüzgarlarla 1-2 Derece Düşecek.

Yarın İl Genelinde Bulutlanma Artacak.İlin Kuzeyinde Yarın ve Pazartesi Günü Hafif Yağışlar Oluşabilir.

• Tahminlerimiz her gün düzenli olarak 1.sayfada güncellenmektedir, önemli bir hava olayı olmadığı sürece konu içinde ayrıca duyurmamaktayız.

• İstanbulda perşembe günü (17 kasım 2011)kasım ayının en soğuk gününü yaşayacağız sıcaklık tahminen 8-9 derece civarında seyredecek,yağış ise hafif olarak bekleniyor.şimdilik durum böyle bu da benden olsun buyrun.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• İstanbulda perşembe günü (17 kasım 2011)kasım ayının en soğuk gününü yaşayacağız sıcaklık tahminen 8-9 derece civarında seyredecek,yağış ise hafif olarak bekleniyor.şimdilik durum böyle bu da benden olsun buyrun.

Evet,Sıcaklık 10 Dereceyi Geçmeyecek.Yağış Yarın Öğlen ve Yarın Akşam Saatlerinde Bekleniyor.