İstanbul Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu kütle sonrası yine kuru soğuk bu akşamki son yağışlar iyi bakın yağışlara.Sonrası artık gece 1 den sonra yağış olur.

• Ya arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama bu sistemde bekleneni veremedi roor 30 cm gelcek dedi now mu ne oda ciddi kar yağacak dedi ciddi önlemler alınsın dedi hani ne oldu.sisteme girdik cuma birşey beklemeyin dedi root eyvallah dedim istanbul cumartesi sanahada belki az alır ama öğleden son en yoğun olduğu zaman dedi coşacaksınız dedi kim coştu allah aşkına hiç birşey olmadı.yılbaşı sistemindede rootu başarız olarak görürüm banane kayışdağından yüksek orası anadolu sahilleri sıfır.root iki sistemdir insanlar çok fazla ümitlendirdi herkes temkinli yaklaşırken nerdeyse onun popülerlik kazanmak için abartarak söylediiğini düşüneceğim çünkü tutmadı dedikleri .

• Ya arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama bu sistemde bekleneni veremedi roor 30 cm gelcek dedi now mu ne oda ciddi kar yağacak dedi ciddi önlemler alınsın dedi hani ne oldu.sisteme girdik cuma birşey beklemeyin dedi root eyvallah dedim istanbul cumartesi sanahada belki az alır ama öğleden son en yoğun olduğu zaman dedi coşacaksınız dedi kim coştu allah aşkına hiç birşey olmadı.yılbaşı sistemindede rootu başarız olarak görürüm banane kayışdağından yüksek orası anadolu sahilleri sıfır.root iki sistemdir insanlar çok fazla ümitlendirdi herkes temkinli yaklaşırken nerdeyse onun popülerlik kazanmak için abartarak söylediiğini düşüneceğim çünkü tutmadı dedikleri .

Kimsenin günahını almak istemiyorum ama malesef doğru.

• Bu sitede '' bence çok kar yağmıcak, yağsada az yağıcak , çok umutlanmayın'' gibi tersi açıklamaların mesajların hepsi siliniyo anlamış değilim. Cümlelerde ne hakaret var nede başka bişey karşıt görüşleri silmek neyin kafası, kaç yaşındasınız siz?

• Sonuçta herşey tahmin tutsaydi peki ne olacaktı kar yağdı diye sevinecektik. Tutar yada tutmaz.herkesin emeğine yüreğine sağlık.

HAVAFORUM-HAVATURKA

• Gerçekten katılıyorum Öğleden sonra coşacaksınız dedi root olmadı.
    Şuan bile bafralı bundan sonra ne olacağını bilmiyor coğrafyacıburak sistemi bitirdi,Efsane semih sistem hakkında bile konuşmuyor,Root acayip yanıldı,Zaten sadece kayışdağına yağıyordu gün boyu tüm istanbul güneşlendi.

• Ben bugün öğleden itibaren yoğun kar yağışlarına geçeceğimizi söylemiştim dün ve bu gece yoğun kar olacak demiştim. Öğlen için yanıldım çünkü nem oranı fazlasıyla düşüktü, yavaş yavaş yükseliyor öğleden beri, çok yavaş.