Sorularınızı ve görüşlerinizi bu başlık altından bizlere iletebilirsiniz.

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • @karasah
    Yahu hiçbir zaman bu forumda kimseye ergen muamelesi yapılmadı, kin beslenmedi, biz ne yaptıysak yanlış yapmamışızdır muamelesi yapılmadı. Konu hakkında zerre bilgim yok, hangi konuda hangi mesaj neden silindi bilmiyorum. Şimdi girebildim foruma. Bir sıkıntı varsa da herhangi bir üye hakkında kemâl-i edeple iletiriz kendisine. Yanlış bir işlem olduğu zaman üyeler yöneticilere Ö.M. yoluyla sıkıntısını iletiyor, düzeltiyoruz. Bunların harinde hiçbir kemik üyeyi de forumdan; siteden kaybetmek istemeyiz. Küsüp gitmek zaten 41 yaşındaki adama da yakışmayan bir davranış olacaktır. Ve hep de söylediğim gibi bu tür olaylarda topluluk kaybetmez, kişi kaybeder. Burada vakit geçirdiğim her insana değer verip seviyorum şahsım adına. Türkiye Cumhuriyeti'nin EN BÜYÜK İKLİM VE METEOROLOJİK FORUM SİTESİ olmamız da 3-5 kişi sayesinde olmadığına göre burada bulunan herkesin katkısı var. Her sezon geleneksel olarak bu tarz sıkıntılar çıkarmayın gözünüzü seveyim.

AF-YOK

• @karasah yazdiklarimda en ufak hata yok yaptığınız şeyi size söyledim hatalı oldum galiba etiketlediginiz kişi size cevap veriyor niye cevap veriyorsun oluyor sizce burada hata kimde.

selamun aleykum gunaydin samet kardesim.
    Anlasamadigimiz iki nokta var;
    1; ben mesajimin konu disi olmadigini soyluyorum ,siz konu disi diyorsunuz.
    2; baybars moderatorumu tabiki ben etiketledim.tabiki cevap verecek.kizma nedenim cevap verme sekli .ve sizin bu sekli onaylamaniz.ne demek benim haberim yok ama kim yaptiysa dogru yapmistir.ben ayni seyi bafrali kardesimede sordum ,bilgim yok dedi.ne akil vermeye calisti ,ne de ahkam kesti.yanlis burada sevgili adminim.konu cok uzadi dedigim gibi sizede zahmet vermek istemiyorum artik.

• @karasah
    Yahu hiçbir zaman bu forumda kimseye ergen muamelesi yapılmadı, kin beslenmedi, biz ne yaptıysak yanlış yapmamışızdır muamelesi yapılmadı. Konu hakkında zerre bilgim yok, hangi konuda hangi mesaj neden silindi bilmiyorum. Şimdi girebildim foruma. Bir sıkıntı varsa da herhangi bir üye hakkında kemâl-i edeple iletiriz kendisine. Yanlış bir işlem olduğu zaman üyeler yöneticilere Ö.M. yoluyla sıkıntısını iletiyor, düzeltiyoruz. Bunların harinde hiçbir kemik üyeyi de forumdan; siteden kaybetmek istemeyiz. Küsüp gitmek zaten 41 yaşındaki adama da yakışmayan bir davranış olacaktır. Ve hep de söylediğim gibi bu tür olaylarda topluluk kaybetmez, kişi kaybeder. Burada vakit geçirdiğim her insana değer verip seviyorum şahsım adına. Türkiye Cumhuriyeti'nin EN BÜYÜK İKLİM VE METEOROLOJİK FORUM SİTESİ olmamız da 3-5 kişi sayesinde olmadığına göre burada bulunan herkesin katkısı var. Her sezon geleneksel olarak bu tarz sıkıntılar çıkarmayın gözünüzü seveyim.

sevgili moderatorum sizede merhaba.yaziyi niye yesil renk ile yazdiginizi anlamadim.kimseye kusmedim.sadece demokrasi icinde hakkimi aramaya calisiyorum.genellemeler icinde konusmussunuz ama yinede kendi payima cevap vereyim.amacim ariza cikarmak degil,birsey kazanmak veya kaybetmek de degil,genel hatlariya yazdiklarinizi olumlu buldugum icin tesekkur ediyorum

• @Samet_113 samet bey merhaba , biraz once yanlislikla burgan bank reklamina tiklamisim.sayfa acildi fakat geri donus yapamiyorum.sol ustteki menuden forumu sectigimde hic bir islem olmuyor.hava durumu menusu basip sonra forum a tiklayarak donus yapiyorum.ayni sorun model ve diyagram sayfalarina girdimde de oluyor.bilginize

• @Samet_113 samet bey merhaba , biraz once yanlislikla burgan bank reklamina tiklamisim.sayfa acildi fakat geri donus yapamiyorum.sol ustteki menuden forumu sectigimde hic bir islem olmuyor.hava durumu menusu basip sonra forum a tiklayarak donus yapiyorum.ayni sorun model ve diyagram sayfalarina girdimde de oluyor.bilginize

Öncelikle o reklamı sağ üst köşeden şikayet edin ardından taraycınızın geçmişini ve çerezlerini temizledikten sonra tekrar giriş yapıp tekrar denermisiniz?

• @Samet_113 adminim benim bir talebim var begendigimiz yorumlar icin nasil like secenegi varsa ,begenmedigimiz yorumlar icin dislike secenegi olsun.her begeni +3 puan iken her dislike -1 puan olsun. Puanlamadan ziyade begenmedigim yorumu belirlemek istiyorum.degerlnedirir misiniz.

• @Samet_113 adminim benim bir talebim var begendigimiz yorumlar icin nasil like secenegi varsa ,begenmedigimiz yorumlar icin dislike secenegi olsun.her begeni +3 puan iken her dislike -1 puan olsun. Puanlamadan ziyade begenmedigim yorumu belirlemek istiyorum.degerlnedirir misiniz.

Daha önceden oldu sitede 31 mart vakasına benzer olaylara sebep olduğu için kaldırdık.:)

• @Samet_113 adminim hayirli geceler .mobil olarak girdigimde genellikle rusca reklamlarla karsilasiyorum.bu reklamlar sizin mi yoksa spam mi?

Google bazlı onun verdiği otomatik reklamlar bizimle alakası yok gördüklerinizden sizi rahatsız eden var ise sağ üst köşeden spam olarak şikayet edebilirsiniz.

• Forumda illere göre üyeleri görüntüleme sayfası olmadığını düşündüğüm için bunu öneri olarak sunuyorum. Bu sayede il veya bölgelere göre bilgi alışverişi yapmak epeyi kolaylaşacaktır.

• telefonumda forumdan gelen bıldırımler neden hep istanbulla ilgili istanbuldan başka şehir mi yok ? başkent ve izmir gibi gibi büyük şehirler ile ilgili hiç bir biildirim gelmedi. İstanbuldan başka şehirlerde düşünülmeli.