Hava Forum alanında lider oldu !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Burası hareketlenmişken yazayım. Forum sayfasında sağ taraftaki "Bağlantılar" kısmından sosyal medyadaki hesaplarımız mevcut. Takipte kalalım oraları da :) .

Facebook sayfamızın linkini atıyorum, 20.000 takipçimiz var orada da, DMİ'nin sayfasının bile önündeyiz Facebook'ta :) .
    https://www.facebook.com/havaforum/?ref=aymt_homepage_panel

AF-YOK

• Sitemiz yaz aylarının sonuna doğru ziyaretçi sayısını artırmaya başladı.Günlük 12 bin civarı ziyaretçi alıyoruz son iki gündür.Bu sayı ilkbahar da 2 bini geçmiyordu.:)Kış sezonunun yaklaşmasıyla bu sayıların çok daha fazla artacağı aşikar.1 Ocak 2016 ile bugün arasında toplam 5.5 milyon ziyaretçi aldık.Teşekkürler tüm üyelerimize.

• Sitemiz yaz aylarının sonuna doğru ziyaretçi sayısını artırmaya başladı.Günlük 12 bin civarı ziyaretçi alıyoruz son iki gündür.Bu sayı ilkbahar da 2 bini geçmiyordu.:)Kış sezonunun yaklaşmasıyla bu sayıların çok daha fazla artacağı aşikar.1 Ocak 2016 ile bugün arasında toplam 5.5 milyon ziyaretçi aldık.Teşekkürler tüm üyelerimize.

Yavaş yavaş hava çılgınlarının sayısı artıyor bizim gibi + ortam hoş olunca böyle bir başarı kaçınılmaz oluyor tabi kide.

• hocam önceki sene burdaydım ama özellikle bu sene üye ve ziyaretçi sayısı olarak çok büyük sıçrama yapacağımızı iddia ediyorum . . .kış aylarında forumumuz Allah ın izniyle tarihinde hiç görmediği kadar online üye ziyaretçi görecek
    o değilde önceki veri tabanında 3-4 bin olduğumuzda ''Foruma sırayla girin işi biten çıksın '' esprisini yapıyorduk artık bu espriyide yapamayacağız :D
    10 binler çevrimiçiyken yinede Forum tıkır tıkır çalışacak inşAllah :) :) :)

• hocam önceki sene burdaydım ama özellikle bu sene üye ve ziyaretçi sayısı olarak çok büyük sıçrama yapacağımızı iddia ediyorum . . .kış aylarında forumumuz Allah ın izniyle tarihinde hiç görmediği kadar online üye ziyaretçi görecek
    o değilde önceki veri tabanında 3-4 bin olduğumuzda ''Foruma sırayla girin işi biten çıksın '' esprisini yapıyorduk artık bu espriyide yapamayacağız :D
    10 binler çevrimiçiyken yinede Forum tıkır tıkır çalışacak inşAllah :) :) :)

aynen önceden öyle 4-5 bin kişi girince forum kasıyordu eski hesabım silinmeseydi iyiydi