Son Dakika

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • bostancıda atıştırmaya başladı şuanda

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• gercekten denız kıyısından buhar yukselior vay be bu neyın nesıkı ya

Yer seviyesi ve deniz sıcaklığı arasında ki fark yoğunlaşıyor :) Fark çok fazla sıcaklık açısından.

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Ben bunları yaşıycak ne yaptım kimin ahını aldım be abi millet kar üstünde uçuyo ben yıldız sayıyorum bu sistem benim için bitti ama şubatta sibirya uyanacak o zaman görüşecez anadolu yakası

#Direnavrupayakası

Ölmezden gelsem farkedermi yaşamıyorken

• Bu arada elektrikler gitti :) Deniz etkisi tam tamına 20 dakikadır aralıksız devam ediyor.

• 21:40 gibi evden çıktım şu anda 02:23 tek bir tane kar tanesi bile görmedim. O dek denen sistemin Allah evine ateşler salsın ne diyim :gun_bandana:

• Ben bunları yaşıycak ne yaptım kimin ahını aldım be abi millet kar üstünde uçuyo ben yıldız sayıyorum bu sistem benim için bitti ama şubatta sibirya uyanacak o zaman görüşecez anadolu yakası

#Direnavrupayakası

Bu sistemde olmazsa sonrakinde mutlu sona ulaşırsınız. Kış yeni başladı ;)

• vito yanı kar yagısı dvamı dıosun yoksa kutleler buharlasıomu

Hayır hava sıcaklığı deniz seviyesinden oldukça düşük. Yüksek bir yoğuşma meydana geliyor ve buharlaşma söz konusu oluyor. Düşün ki buzun üzerine sıcak su veya sıcak suyu soğuk suya döktüğünde çıkan buharı hatırla. Teoride aynı pratikte farklı :)

• oo kütleler az aşşa insede bizde nasiplensek :D ama burdada örtü var sabahtan beri dişardayim belden aşşam yok gibi belim boynum kollarim hamlık ağrısı resmen :D yollar kapali jilet gibi kayiyo her yer 5 defa düştüm :D

Hepimiz hamlandık,bayadır kar görmeyince böyle oluyor :D

• Hepimiz hamlandık,bayadır kar görmeyince böyle oluyor :D

al bendende o kadar :D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bulunduğumuz yerde Çamlıca Kartal arasında blokaj var. Polar bir soğuk hava gibi yağış alıyoruz. Lütfen kameralardan takip edin bir daha göremezsiniz yani. Elektrikler kesildi korkmaya başladım :)

• Gözlerime inanamıyorum. Sancaktepe-kartal koridoru ve tem üzerinde sarı kütleler meydana geldi :) Radara bakın acil :)

• bostancı hattından altunzadeye kadar bir yağış geliyor kartala nasıl yağdı buralarda alıcak yağış

inş bekliyoruz bakalım saat 20:00-22:00 aralığındaki gibi şöyle 2-3 saat yağsa tamam 2-3 katına çıkar kar kalınlığı :D