Kuvvetli Soğuklar ve Yoğun Kar Yagışları Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Kocaelimin sansina bakarmisin :) Istanbul yagisin buyuk bir kismini yarin kaybedecek gibi duruyor carsamba kuzeyili deklerden cok fazla yararlanamasakta kadikoy sahil en az 5 cmi garantiledi hadi hayirli olsun:)

Sıkıntı değil abi biz seni daha doğuya KARTALA,UĞURMUMCUYA bekliyoruz :)

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Guneyde kalan sahil kesimlerinin bu gece nobet tutmasi bosuna uykusuz kalmak demektir. Ornek olarak kadikoy maltepe bostanci gibi sahil kesimleri bu geceyi uyuyarak yarin geceyi ise nobette gecirsin ;)

Benim bu gece 02.00'den sonra artık işim bitiyor. Forumda olmayacağım çünkü her şey başlamış olacak lakin. Salı gününden Perşembe sabahına kadar kar alacağız. Ve geceleri yoğun kar gözüküyor İstanbul ve Anadolu yakası için. -4 -6 derece aralığında kalacağız mübarek karda erime şansı bulamayacak ne yağarsa eklenecek :)

• Ugurmumcu bu sistemde cok guzel kar alicaktir bi bakarsin atlar gelirim vito :)

En çok kar alan yer biz olacağız bu net bence :) Kop gel abi kartal köprüsünden akarız artık nereye gidersek :D

• Öyle diyosan biz üsküdar olarak şanslıyız güney sahilde değil benim evim daha çok içerde Dekler olursa bizi vurur diye düşünüyorum vurursada kara boğuluruz

Uskudarin baglarbasi gibi yuksek semtleri kesinlikle bu gece ve yarin kky ve arada kar yagislari alacaktir. Korkum suki 2m sicakliklari sali gunu istenen seviyede degil yoksa sali gunku yagis carsamba olacak olan yagisa bin basar.

• Benim bu gece 02.00'den sonra artık işim bitiyor. Forumda olmayacağım çünkü her şey başlamış olacak lakin. Salı gününden Perşembe sabahına kadar kar alacağız. Ve geceleri yoğun kar gözüküyor İstanbul ve Anadolu yakası için. -4 -6 derece aralığında kalacağız mübarek karda erime şansı bulamayacak ne yağarsa eklenecek :)

Ne yağarsa erimiyecekse ki yoğun kar yağışlarıda olacak(Deksiz)sıcaklık harika eğer Dekde varsa 40-50 cm hiçde abartı değildir

• Uskudarin baglarbasi gibi yuksek semtleri kesinlikle bu gece ve yarin kky ve arada kar yagislari alacaktir. Korkum suki 2m sicakliklari sali gunu istenen seviyede degil yoksa sali gunku yagis carsamba olacak olan yagisa bin basar.

Eğer yer sıcaklğında 0altına düşersek muazzam yağış alırız

• Keşke çarşamba günü olan sıcaklık salı günü olsaydı diyen kaç kişiyiz burada :)

• Bu arada İstanbul için ayrı sayfa açılmasını şimdiden talep ediyorum. Bütün sayfaları çökmekten kurtarmak istiyorsanız İstanbul için ayrı sayfa açın :)

• Avrupa yakasındaki yağış durumu nasıl inşallah iyi birşeyler alırız birde salı günü yağış fazla ama sıcaklık 0 a düşmüyor gibi buda kötü olacak galiba

Kar, bir çift eldiven yada içimizdeki çocuğu keşfetmek,
    ya da sevgiyle bakan bir çift gözdür.