Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar konuyu tekrar açıyorum.Mobildim daha düzenli olsun.Ötekisini sildim.

Bakın arkadaşlar biz size kış kötü geçecek veya bu modelden bir şey olmaz demeyin demiyoruz.Diyecekseniz bir veri ile destekleyin.Bunu deyip doğru çıksa bile bir şey yapmış olamazsınız.Diyorsunuz ki yok bir şey olmayacak kış bitti ya nereden biliyorsunuz arkadaşlar diyecekseniz destekleyip diyin.Ayrıca 1 kere yazın her yere her konuya 2-3 kez yazınca elinize bir şey geçtiğini sanmıyorum.

Ayrıca;flood yapmayın ve yanlış konuya mesaj atmayın rica ediyoruz.

Gelelim Rep puanı konusuna

-Arkadaşlar bir kullanıcıya rep verecekseniz.Bir gün içerisinde 1 kez verin.Ve o rep puanı yorumsuz olmasın.Yorumsuz olan tüm rep puanlarını silmek zorundayız.

-Birinin tahminini beğenmediniz diye - rep vermeyin.
    -Biri size küfür etmedikçe veya hakaret etmedikçe de - rep vermeyin.

Bir ceza sistemi yaparsak:

1-Flood yapan uyarı alır uyarılarımıza rağmen devam ederse 1-2 gün ban cezası yer.

2-Yanlış konuya mesaj atan olursa uyarıya bile gerek yok sadece mesajını düzelterek atıcağı mesajın gerçek konusunun linkini veririz oraya atar attığı mesajıda yanlış konudan sileriz.Fakat devam ediyorsa 1 gün ban yer.

3-Küfür ederse 1 hafta ban yer.(Uyarısız).Hakaret 1 gün.

4-Din,dil,ırk vb.gibi özel varlıklara küfür ederse siteden süresiz ban yer.Ve bu iş mahkemeye bile gidebilir çünkü küfür ettiği şey çok özel şeyler.

Arkadaşlar bunları şuan kafamdan yazdım böyle bir şey yok ama isterseniz buna göre yapabiliriz.

Lütfen dediğim şeyleri ciddiye alın :)

İyi kandiller.İyi günler

gorilofficial