10-14 Aralık Arası Beklentim

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Acıbadem farkında değilsin burdaki kimsenin moralini bozamıyosun.

Amacim moral bozmak degil sadece beklentiyi yuksek tutanlarin hayal kirikligina ugramamasini saglamak. Bu forumda gfs adli modelde -10 gordugunde kac kisi 30 40 cm kar olacak zannediyor senin haberin var mi ? O yuzden emin ol amacim moral bozmak degil. Keske asam akilli bir sistem gelsene ben size teker teker cm versem saat saat nereye ne kadar kac mm yagis dusecegini soylesem ama bu sistemler gercek anlamda kuru soguk ve deklerin varligina bagli sistemler bu tarz sistemlerde % 70 ben hakli cikarim % 30 30 cm kar olacak diyenler ben soyledigimin arkasinda duruyorum sadece hala donmedim donmeyecegimde anliyormusun simdi beni ?

• Yahu tartışma zamanı değil şimdi. Örtü muhabbeti çoktan yapıldı, sistem girdi hala ne tahmin yarışı bu? Arkanıza yaslanın, sahlebinizi alın elinize, bilgisayarınızda MGM son radar görüntüleri olsun, yanınızda hafifçe yarılanmış bir perde. Keyif budur, hala birbirinizin kalbini kırma peşindesiniz. 11 aydır bu görüntüyü bekliyorum ben, moralimi kimse bozamaz :D Bu gece uyku yok zaten, Karadeniz'in doldur boşaltını kaçırmak isteyen yoktur heralde. Arkanıza yaslanın, keyfini çıkarın artık, tahmin işi Pazar günü daha bitmişti, rahat olun. Örtü olsun olmasın kar var. Haydi şimdi camlara :)

• Veeeeee kar yağıyor karrrr :D :D Mutluluk tavan yapmış durumda :D oh be sonunda adam akıllı bir kar gördüm :D inşallah yoğunlaşır :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Bünyamin Sürmeli'ye göre şuabata birşey kalmayabilir.

Subat ayinda gelecek sistem istanbulu yerinden oynatir her sey uygun yer sicakligi deniz suyu sicakligi gelecek yagis destekli bir -10 -12 bile suresine bagli olarak efsane niteliginde olur. Fakat subat ayi icin ao ve nao endekslerin dizilimine bakmak gerekiyor uzun vadede diyagramlarin neler soyledigine bakmak gerek hatta begenmedigimiz cfs bile ozellikle 500 hpa da bize cok yardimci olacaktir. 2 3 gun icerisinde ocak ve subat tahminim gelecek

• Ohooo şimdi baktım kar lapa lapa nerdeyse yağıyor Allah ım şükürler olsun sana şu mutluluk bana yeter artar bile :D darısı bölgelerine kar yağmayan arkadaşlara inşallah sizede yağar amin diyelim :D birazdan resim atarım yakalabilirsem :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Yahu tartışma zamanı değil şimdi. Örtü muhabbeti çoktan yapıldı, sistem girdi hala ne tahmin yarışı bu? Arkanıza yaslanın, sahlebinizi alın elinize, bilgisayarınızda MGM son radar görüntüleri olsun, yanınızda hafifçe yarılanmış bir perde. Keyif budur, hala birbirinizin kalbini kırma peşindesiniz. 11 aydır bu görüntüyü bekliyorum ben, moralimi kimse bozamaz :D Bu gece uyku yok zaten, Karadeniz'in doldur boşaltını kaçırmak isteyen yoktur heralde. Arkanıza yaslanın, keyfini çıkarın artık, tahmin işi Pazar günü daha bitmişti, rahat olun. Örtü olsun olmasın kar var. Haydi şimdi camlara :)

Agzina saglik :) kar yagacak ortu olmasa bile lafina bol bol tesekkur puani verebilirim :)

• Subat ayinda gelecek sistem istanbulu yerinden oynatir her sey uygun yer sicakligi deniz suyu sicakligi gelecek yagis destekli bir -10 -12 bile suresine bagli olarak efsane niteliginde olur. Fakat subat ayi icin ao ve nao endekslerin dizilimine bakmak gerekiyor uzun vadede diyagramlarin neler soyledigine bakmak gerek hatta begenmedigimiz cfs bile ozellikle 500 hpa da bize cok yardimci olacaktir. 2 3 gun icerisinde ocak ve subat tahminim gelecek

yanlış anlamayın ama şimdiden şubatı kimse bilemez