11 Aralık'ta Yoğun Kar Geliyor!..

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Sakarya'da örtü bile olmuş bizim bu Kocaeli'de hala hafiften yağmur çiseliyor. 103m rakım kötü değil yarım saat içinde kara dönüşecek inş.

Yavaştan burayada yağıyor baksana kky başladı ve birazdan kar olucak iyi bak :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Haftaya dışarı çıkmasın kimse otursun evinde :D

Valla hastada olsam çıkıcam abi güzel şehrime kar yağmış örtü oluşmuş boşuna mı bekledik dimi yani abi :D Çıkarım tadını çıkarırım :D

Neden mi kar ? Çünkü üzerimde ki bütün negatif enerjiyi tek seferde pozitif enerjiye çevirebilme özelliğine sahip.

• Sistem sabaha göre biraz bozmuş

Neresi için bozmuş dostum ? sadece d.karadeniz için bozulma var, marmara-b.karadeniz-iç anadolu hepsinde yağışda da soğumada da artma var ? Sibirya'nın kolu 1020-1025 lerden 1015'te bu modelde neresi için bozmuş ?

• Neresi için bozmuş dostum ? sadece d.karadeniz için bozulma var, marmara-b.karadeniz-iç anadolu hepsinde yağışda da soğumada da artma var ? Sibirya'nın kolu 1020-1025 lerden 1015'te bu modelde neresi için bozmuş ?

Kişi zaten kendi bulunduğu bölge için bozulmuş diyor. Gidipte marmarayı söyleyecek hali yok değilmi ?

• Neresi için bozmuş dostum ? sadece d.karadeniz için bozulma var, marmara-b.karadeniz-iç anadolu hepsinde yağışda da soğumada da artma var ? Sibirya'nın kolu 1020-1025 lerden 1015'te bu modelde neresi için bozmuş ?

sabah samsuna daha fazla kalmıştı sistem şimdi biraz ömrü kısalmış yani iyi ama çok az bozmuş oda akşama düzelir.

• Gfs öğlen modeli gerçekleşirmi net değil eğer öyle olursa Orta Karadenizin doğusu ve Doğu Karadeniz yine föne teslim olur.

Sistem batı bölgeler ve güney bölgeler için iyice kontrolden çıkmaya başladı.Antalya'da bile fena örtü olabilir o derece yani.Keza İzmir'de öyle.Buralar genelde kar almayan yerler.Kar alan yerlerin ne durumda olacağını varın siz hesap edin.(Öğlen modelinin yorumu bu şekilde.)

Einmal editiert, zuletzt von Hava_Forum ()

• Gfs öğlen modeli gerçekleşirmi net değil eğer öyle olursa Orta Karadenizin doğusu ve Doğu Karadeniz yine föne teslim olur.

Sistem batı bölgeler ve güney bölgeler için iyice kontrolden çıkmaya başladı.Antalya'da bile fena örtü olabilir o derece yani.Keza İzmir'de öyle.Buralar genelde kar almayan yerler.Kar alan yerlerin ne durumda olacağını varın siz hesap edin.(Öğlen modelinin yorumu bu şekilde.)

Ağzından bal damlıyor üstad iyice gaza geldim açtım müziği oynuyorum tepiniyorum burada şu an :D

doğu karadeniz föne teslim olur derken ne demek istediniz tam olarak :/-2