UEFA Şampiyonlar Ligi 2013-2014 (Estádio da Luz)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Süper Lig'de oynayıp en fazla Şampiyonlar Ligi maçına çıkan oyuncular (bu sezon dahil değil)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Boynu bükükler...

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Fatih Terim'in iki yanındaki isim de Finalde

Albert Einstein

• Hakeden kazandı diyorum atletico hiç beklemediğim kadar kötü oynadı ne diyeyim 90+3 de golü yiyince zaten o anda fiziken de ruhen de maçtan düşmüşlerdi.Hele marcelonun golü tam evlere şenlikdi tam bir koridor açtı atleticolular bunu da iyi değerlendirdi marcelo ve golü yaptı.Arda yüzünden istiyordum ama yapacak bir şey yok boşuna real madrid dememişler.:)

Dip not:Ercan taner iyi spiker ama şu maçı bari gidin yerinden anlatın dimi kardeşim öyle yayın haklarını aldık demekle olmuyor bu iş be maçı türkiyeden anlattığı o kadar çok belli oldu ki bazı pozisyonlarda pes dedim ama yapacak bir şey yok futbolumuz nasıl yerlerdeyse ne yazık ki bu tür durumlarda da çoooooook gerideyiz.Bizim için bu maçlarda türk takımlarını görmek çok yakın da diyemem ne yazık ki.

• Zitat von Samet_113 pid='95012' dateline='1400967187'

Hakeden kazandı diyorum atletico hiç beklemediğim kadar kötü oynadı ne diyeyim 90+3 de golü yiyince zaten o anda fiziken de ruhen de maçtan düşmüşlerdi.Hele marcelonun golü tam evlere şenlikdi tam bir koridor açtı atleticolular bunu da iyi değerlendirdi marcelo ve golü yaptı.Arda yüzünden istiyordum ama yapacak bir şey yok boşuna real madrid dememişler.:)

Dip not:Ercan taner iyi spiker ama şu maçı bari gidin yerinden anlatın dimi kardeşim öyle yayın haklarını aldık demekle olmuyor bu iş be maçı türkiyeden anlattığı o kadar çok belli oldu ki bazı pozisyonlarda pes dedim ama yapacak bir şey yok futbolumuz nasıl yerlerdeyse ne yazık ki bu tür durumlarda da çoooooook gerideyiz.Bizim için bu maçlarda türk takımlarını görmek çok yakın da diyemem ne yazık ki.

Atletico kaldıramadı maçı. Real Madrid kalitesiyle kazandı maçı bana göre. Bence sıradan bir Madrid derbisi izledik. Sonunda da kazan Real oldu.
    Her isteyen gidip maç anlatamaz orada diye düşünüyorum... 200'den fazla ülke canlı yayınlıyor maçı. Stattada min 150 spiker olsa... Hiç iyi olmaz. Her ülkeden spikerleri alamazlar diye düşünüyorum.

Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Bu işi isteyen alıyorsa ki öyle oluyor para verilip yayın hakları alınıyor vede büyük final bari bunu yerinden anlatsınlar değil mi sence bizim dışımızda hangi ülkeler böyle yapıyordur?Aynı şey diğer yayın haklarını alan kanallar içinde geçerli ne yazık ki.

Ancelottinin bakışa dikkat:)

Einmal editiert, zuletzt von Samet ()

• Keşke Atletico Madrid alsaydı dediğim ancak bir yandan da Real Madrid'e sevindiğim bir maçtı. Real hak etti, Atletico bence yeteri kadar hak etmedi kupayı. Tebrikler Real.