Sitemiz açıldığında gerçekleşen ilk tanışma konusu ...

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • yarın çok hareketli bir gün olacak DMİ'ye göre trakyaya YOĞUN KAR YAĞIŞI bekleniyormuş.
    Bu arada bazıları diyor ayın 15inden sonra istanbulda yoğun kar yağışı bekleniyor diyorlar.Acaba onlar bunu nasıl diyorlar?

• yarın çok hareketli bir gün olacak DMİ'ye göre trakyaya YOĞUN KAR YAĞIŞI bekleniyormuş.
    Bu arada bazıları diyor ayın 15inden sonra istanbulda yoğun kar yağışı bekleniyor diyorlar.Acaba onlar bunu nasıl diyorlar?

trakyayı yoğun kar diyor evet haklısın

• Pastırma yazı demeyelim bence 17 dereceleride zor görürüz ne kadar çok ısınırsak kötü :)

en fazla 13 14 derece olacaktır sistem endekslerde görünmeye ve gücünü korumaya devam ediyor daha net tahminler için biraz daha beklemeliyiz

• Buraya bakınca forumdaki ilk günleri hatırladım. Forumun açıldığı günde(08.12.2010)'da üye olmuştum. O zaman bu sitedeki üye ve mesaj sayısı bir elin parmak sayısını geçmezdi... Admin'in de hatırlayacağı gibi de yapılacak çok iş vardı ve bir sistem yaklaşıyordu(11.12.2010). Ama her geçen günde site büyüdü de büyüdü üyelerimiz bu sitedeki bilgi eksikliğini çabucak tamamladılar :) Umarım bu kışın daha çok insanla tanışma fırsatımız olur. Ve bu forumda emeği geçen bütün üyelere çok çok teşekkür ederim.(İster 1 mesajı olsun ister 1000) Ve ayrıca forumumuzda vakit geçiren tüm ziyaretçilerimize özel bir teşekkürümü sunarım.

Saygılarımla;
    YavuzSB

Einmal editiert, zuletzt von yavuzsb ()

• BU SENE KIŞ SERT OLACAK GALİBA[hr]
    Hava sıcaklıkları batı bölgelerimizde normallerin altında [hr]
    Gece sıcaklıkları Doğu bölgelerimizde -6 lı değerlerde şuan

Bu Millet Kar yağışı Bekliyor

Einmal editiert, zuletzt von imperi13 ()

• Ekimin 8-9 u gibi sıcaklıklarda sert bir düşüş olabilir.özellikle trakya ve doğu anadoluda yükseklerde kar yağışı bekleniyor.ilerleyen zamanlarda sistem yaklaşınca net bir sonuç çıkartırız. kısacası şimdilik ufukta bir soğuma var tarihi kesinleşmedi henüz.bu arada konu için teşekkür ederiz epey zamandır sohbet edemiyorduk hep beraber sağol.

Kocaeli Mekan 41

İstanbul Memleket 34

Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..

karsever ugur

Einmal editiert, zuletzt von karsever ugur ()

• BURASI SORULARINIZ BÖLÜMÜ DEĞİLMİ? YENİ KONU AÇAMADIĞIM İÇİN BURAYA YAZMAK ZORUNDA KALDIM,SİTENİZE YENİ ÜYE OLDUM VE MODERATÖRLERİNİZE MSJ ATMAMA RAĞMEN İLGİLENMEDİLER,UMUT CAN OĞUZ VE SPARUSA ÖZEL MJ ATMAMA RAĞMEN CEVAP GELMEDİ.YENİ ÜYELERİN SORUNLARIYLA İLGİLİ BİLGİNİZMİ VARMI?KİME YAZABİLİRLER ACABA?MESELA BEN YENİ KONU AÇ BUTONUNA NEREYE BASSAM YETKİNİZ YOK DİYOR AMA ADMİN YENİ BAŞLIK ALTINDA SORULARINIZI YENİ KONU AÇARAKDA BELİRTEBİLİRSİNİZ DİYOR..BU YANLIİLGİSİZ VE ADALETSİZ BİR UYGULAMAYLA İLERİYE ADIM ATMANIZ ZOR

Daha 3. mesajında ve atmış olduğun öm'lerde hakaretler yağdırdın. Öm cevap olarak ilgileneceğiz dedik. Ona rağmen hakaretlerine devam ettiniz. Üyeliğinizin silinmesini istemişsiniz, gereken yapılacaktır.