Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Uğraşmayın PA ile takılsın kendi halinde ılıkçıları kızdırmayalım inanın bana beyler güzel göreceksiniz güneşsiz, bol karlı ve yağmursuz inadına kar :D kıyı ege ise kötü günler görecek yine o dondurucu, lanet olası, pis ayazı yiyecek :(

Birşeyi 40 kere söylersen olurmuş :D kaç gündür bozuk plak gibi takıldın :D Zaten kıyı egenin diğer bazı bölgelere göre kar alma şansı daha az bana göre ama arkadaşların dediği gibi eğer efsane gelirse büyük ihtimal kıyı ege de kar alıcak ;)

• PA yeter artık forumun huzurunu bozmaktan baska bisey yapmiyorsun :@

burası soğukçuforum değil havaforu saygı çerçevesi içerisinde istediğim yorumu yapmakta özgürüm kusura bakmayın ama beni bu tarz yorumlar yapmaya siz maruz bıraktınız. bende sıcak istiyorum şçyle güneş açsaa sıcacıkk karı havada bile göstermez inşallah Allah;)

• Bende keske 25-30 dereceler gelse ama martsonu filan hayırlısında su soğuk ve kar yağışı gelsinde bu kışı güzel bitirelim umarım istanbulda güzel örtü oluşturur tabi Allah bilir. Cuma akşamı için Kky diyorlar istanbula.

• burası soğukçuforum değil havaforu saygı çerçevesi içerisinde istediğim yorumu yapmakta özgürüm kusura bakmayın ama beni bu tarz yorumlar yapmaya siz maruz bıraktınız. bende sıcak istiyorum şçyle güneş açsaa sıcacıkk karı havada bile göstermez inşallah Allah;)

Totem yapıyor garibim...Kar yağsa ilk çıkıp kartopu oynayacak kişilerden kendisi...

• Gelecek kış için şarkı sözü üstünde oynama yaptım tekrar yazdım.
    KIŞ DİYOR Kİ:
    Yara yara geldim ben sana,
    1'e 2 verdim alsana,
    Akıp gelirken bak bu soğuk,
    Heyecan lazım insana.
    Atmosferde kıvrak, yerde kıvrak,
    Gelirde bilmez dur durak,
    0'a düşünce, bağlanınca,
    Türkiyeye kıskıvrak.

Hadi bütün karlar alaturka,
    İnadına inadına darbuka.
    Hadi hadi gelde kolaysa yağma
    Türkiye'nin tamamına kıskıvrak.

• Şöyle 20 21 dereceler gelsede bir güzel ısınsak Allahım inşallah yazı erken getirir kışı bu sene bize yaşatmassın

İzmir gibi saçma sapan bir şehirde yaşasaydın eminim her gün dua ederdin kar yağsın diye yazın bile ;) yahu insanlar niye karı, kışı sevmiyor ? ne güzel sessiz sessiz yağıyor tüm ayıpları örtüyor keşke İzmir'e de yağsa :( Allah'ım inşallah kıyı egeye bi 10 cm kar yağdırır da mikroplar ölür bir güzel inşallah her yere yağar her yer kışı yaşar umarım yorumunu da kendine sakla forumun huzuru bozuluyor !

• burası soğukçuforum değil havaforu saygı çerçevesi içerisinde istediğim yorumu yapmakta özgürüm kusura bakmayın ama beni bu tarz yorumlar yapmaya siz maruz bıraktınız. bende sıcak istiyorum şçyle güneş açsaa sıcacıkk karı havada bile göstermez inşallah Allah;)

Ah be kendi sonunu kendi hazırlayan dostum, burası soğukçu forum değil demişsin doğru demişsin de sözlerin tamamen ılıkçılıkla ilgili, hatırlatayım burası ılıkçı forum da değil. Eğer herkes senin gibi olsaydı merak etme hepsi senin sölerinden sonra ılık havalar beklerdi, biz söyledik diye soğuk hava beklemişmişmiş. Boş konuşuyorsun boş...

İnşallah öyle bir yağar ki kıyı egede bile 20-25 cm örtü olur efsaneler arasında yerini alır 2013

Einmal editiert, zuletzt von Onur_35 ()

• Ah be kendi sonunu kendi hazırlayan dostum, burası soğukçu forum değil demişsin doğru demişsin de sözlerin tamamen ılıkçılıkla ilgili, hatırlatayım burası ılıkçı forum da değil. Eğer herkes senin gibi olsaydı merak etme hepsi senin sölerinden sonra ılık havalar beklerdi, biz söyledik diye soğuk hava beklemişmişmiş. Boş konuşuyorsun boş...

Ooooo mustafa bey sizin yokluğunuzda tartışacak kimseyi bulamadım zırvaladım biraz nerelerdesiniz gözlerimiz yollarda kaldı:)

• Bence önümüzdeki antreye bakalım biraz da. Ana yemek 26'sı gibi olabilir ama önümüzde 20 şubat gibi müthiş bir tarih var ;) GFS kara gömmüş son güncellemesinde İstanbul'u :)

• Şarkı olur bundan :D