Son Efsane ''Şubat 2013''

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • nasıl bir hayal dünyan var senin ben seni bile tanımam aytaç kim hiç bilmem sen beni başkasıyla karıştırdın galiba. :hfyeni (18): :D

Aytaç benim, ismimi pek deşifre etmem. Gizli görevdeyim. :P

Aytaç Çomoğlu site adminidir soyadını yanlış telaffuz etmediysem adı Aytaçtı. Ve bosaistan çok boşsun nickin gibi.

Doğrudur :4722

• bosaistan o zaman azor'un ingilterede işi ne? basra tabiki yukarıdaki sibirya'yı kış aylarında mağlup edemez ama fırsat buldu mu? azor kadar olmasada zaman zaman (2-9) (şubat)en azından Türkiye'nin iç ve güney kesimlerini etkiler. Bunda gariplik yok tıpkı azor'un bütün bir kış izlandaya tepki olarak üst enlemlere tırmanabileceği gibi, pasif sibirya'yı gören basrada iran tabanlı yüksekle sibiryaya tepki verebilir. Nitekim bu tepkiyi gören sibirya hemen hareketlendi çünkü mağlubiyeti bu dönemde hazmedemez. Tıpkı İzlandanın geçen haftalarda maglubiyeti kabullenemeyip azoru şamar oğlanı etmesi gibi. :)

sen bırak basrayı azoruda az önce uydurduğun şeyleri açıkla.

ANA RAHMİNDEN GELDİK PAZARA, BİR KEFEN ALDIK DÖNDÜK MEZARA.

YUNUS EMRE

• Adminim sağolsun kendi açıklamış, hadi bosaistanım site halkından bir özür dile. Ve havaturkadaki ezbere bilgilerle, vito'ya vurmaya çalışma böyle bozulur kalırsın işte.

• Aytaç Çomoğlu site adminidir soyadını yanlış telaffuz etmediysem adı Aytaçtı. Ve bosaistan çok boşsun nickin gibi.

sen ne dolap çeviriyon burada. ben boşumda sen epey dolmuşsun buralarda.

YUNUS EMRE

• Adminim sağolsun kendi açıklamış, hadi bosaistanım site halkından bir özür dile. Ve havaturkadaki ezbere bilgilerle, vito'ya vurmaya çalışma böyle bozulur kalırsın işte.

sen açık açık konuşsana senin canın sıkılıyor galiba. adminin ne açıklamış oda açıklasın merak ettim. karyamısın kargamısın delikanlı gibi konuş.

YUNUS EMRE

• Hâlâ hatasını kabullenmeden üste çıkmaya çalışan bir insan profili. Kardeşim ben sana ders veren praetoru kastettim havaturkadaki admin olarak. Buranın adı havaforum'dur. Praetorde son sınıf hukuk öğrencisidir ve praetor eski romada yargic demektir. Şimdi Lütfen özür dile bosaistan. Ve iki siteye girip ikili dolap çeviren sensin. Benim ip'im bellidir son 18 günde havaturkada birtek mesajım olmamıştır. İsterse sayın admin 82.145. 216 diye başlayan veya 82.145 tabanlı ip'iden beni kontrol etsin. Şayet ben havaturkada 19 Ocak'tan beri 1 cümle yazmamışsam sen müfterisin ve özür dileyeceksin. Ne demek dolap çevirmek? Ben sen miyim? kimse'nin göremediği akademi formunda yazıp Bir'de burda millet'e ezbere bilgi sunacak? o akademi formu halka açılsın bakalım içeride ne konuşuluyor? Hayır bir kod atar görür admin ama halkta görsün.

• KARYAGISIST kardeşim sakinleş. bosaistan eğer sende iki siteye girip dolap çeviriyorsan özür dile bitsin uzatmayalım ve forumu kirletmeyelim.

• Ya iki siteye giren herkes dolap çeviriyor diye birşey yok. Mesela buradan 2 tane rütbeli kişide giriyor oraya ama bilgi birikim amaçlı. Fakat bosaistanın yaptığı ordan ezbere bilgi taşıyıp buradan bir üyeyi küçük düşürmek adı vito bu üyemizin. Şimdi bunun tabiri dolap çevirmektir yoksa herkes her siteye girmekte özgür ama oradan aldığın ezber dolması bilgilerle burada üye kötüleyemezsin. Yaparsan bunun adı dolap çevirmek olur ki Vitoscaletta adı Can İtü 1. sınıf öğrencisidir. Ona karşı kötüleme yapmak tüm kurumu ıtüyü kötülemektir.

• Hâlâ hatasını kabullenmeden üste çıkmaya çalışan bir insan profili. Kardeşim ben sana ders veren praetoru kastettim havaturkadaki admin olarak. Buranın adı havaforum'dur. Praetorde son sınıf hukuk öğrencisidir ve praetor eski romada yargic demektir. Şimdi Lütfen özür dile bosaistan. Ve iki siteye girip ikili dolap çeviren sensin. Benim ip'im bellidir son 18 günde havaturkada birtek mesajım olmamıştır. İsterse sayın admin 82.145. 216 diye başlayan veya 82.145 tabanlı ip'iden beni kontrol etsin. Şayet ben havaturkada 19 Ocak'tan beri 1 cümle yazmamışsam sen müfterisin ve özür dileyeceksin. Ne demek dolap çevirmek? Ben sen miyim? kimse'nin göremediği akademi formunda yazıp Bir'de burda millet'e ezbere bilgi sunacak? o akademi formu halka açılsın bakalım içeride ne konuşuluyor? Hayır bir kod atar görür admin ama halkta görsün.

senin bahsettiğin admin denen kişiliği zerre sevmem aç hava turkayı az 2
    saat önce nasıl diyaloglar olmuş aramızda düzgün yazı yazma adına. siteden ayrılan adamlar oldu az önce o karakter yüzünden.
    ayrıca sen beni takip ediyon galiba ama yanlış takip ediyorsun ben ne o bahsettiğin dersi dinlerim nede seni dinlerim. ayrıca 2 sitede yazmam dokunuyorsa burada madem admin söylemiş sana bir daha zaten yazmam burada. ben sadece semihi takip ediyorum. şu ezbere bilgi diyorsun ya bak bu konuda sen benden çok iyisin. buranın admininede söylüyorum burada yazmam dokunuyorsa size hadi bana güle güle. kargalist senide tanımıyorum ama iyikide tanımıyormuşum. havaforum yazık oluyor bu tipler yüzünden buralara.

YUNUS EMRE

• Admin beni banla da arkadaş rahatlasın. hala abuksubuk konuşuyor senin bahsettiğin derse tek tık baktıysam ben şerefsizim ama şu anda sen şerefsizsin.

YUNUS EMRE

• Vito yu tanıyorum ve çok sevdiğim bi kardeşim Vito yu kötüleyeceğine kendine baksın. Vito çalışmış başarmış İTÜ yü kazanmış ve 1. sınıf öğrencisiymiş yani bu da demek oluyorki daha yeni büyüklerinden birşeyler öğrenmeye çalışıyor tabiki hatası olucak ama Vitoyu kötüleyemez.

• Admin beni banla da arkadaş rahatlasın. hala abuksubuk konuşuyor senin bahsettiğin derse tek tık baktıysam ben şerefsizim ama şu anda sen şerefsizsin.

biz senin banlanmanı istemiyoruz sadece yaptıgın bi terbiyesizlik.

• Tamam bosaistan kardeşim ben insanları üzmeyi sevmem. Şayet haklı bile olsam kırıcı ifade ile haklı oluyorsam bu beni küçültür seni yüceltir. O yüzden kırıcı ifadeler için özür diliyorum. Zeytindalı uzatmak insanlık görevimiz bu iş tatlıya bağlansın. Sende bizim kafadansın madem neden vito'yu kırıyorsun? Buyur her yer senindir. 2 Site'dede yaz ama kırıcı olma. Ayrıca merak etme gidecek biri varsa o da benim. Keyfine bak, kırmadan üzmeden sen yaz ben okuyayım. Tekrar affola kırıcı ifadelerim için.

• Arkadaşlar yanlış anlaşılmalar olmuş, birbirmizi kırmaya gerek yok. Tekrar meteorolojiye dönelim. İyi geceler...