Korkutan DEPREM !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • HABERTÜRK

AFAD'ın yaptığı açıklamaya göre: 6,2 büyüklüğündeki deprem, Marmara ve Ege'yi salladı. Depremin merkez üssünün Ege Denizi olduğu tespit edildi.

SABAH

Saros'da 5,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı İstanbul'un yanı sıra çevre illerden de hissedildi.

Deprem İstanbul, İzmir, Balıkesir, Tekirdağ ve Çanakkale'de hissedildi. Depremin merkez üssünün Saros olduğu bildirildi. AFAD depremin büyüklüğünün 6,2 olduğunu açıkladı.

Bursa Emniyet Müdürlüğü, polis telsizinden "İlimizde deprem meydana geldi, ekiplerimiz duyarlı olsun" anonsu yapıldı. Bazı vatandaşlar deprem sonrası sokağa çıktı.

YÜRÜMEK DE GÜÇLÜK ÇEKTİK

Depremde panik anlarını anlattı: "Bebeğimin beşiği salladı. Panik oldum. Komşuma gitmeye karar verdim. Kapı açılmadı bir süre. Yürümek de güçlük çektik, o kadar darsıntı vardı evin içinde."

• Deprem içime mi doğdu uyuyodum deprem oluyo diye uyandım birden sallanıyoruz sandım annem kafayı yediğimi sandı 1 2 dk sonra deprem olduğunu öğrendik bu nasıl iştir,ama gerçekten ben hissettim taaaa Ankara'dan.

Bazen kar yağsın okullar tatil olsun dersin,bazense kar taneleri görmek istersin.(2013 kışı-ANKARA)

Einmal editiert, zuletzt von Oğulcan ()