İstanbul'a kar tatili tekrar geldi !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Az önce haberlerde söylendi henüz internete düşmedi fakat İstanbul'da (SALI)günü okullar tatil edildi.Meteoroloji'nin uyarısı üstüne.Eğer kar bu gece başlayıp etkisini gösterirse Pazartesi'de tatil edileceği söylendi,sabah çıkmadan haberleri izlemenizde fayda var :)

EK NOT: İstanbul'da okullar Çarşamba günü de tatil edilmiştir.

Bazen kar yağsın okullar tatil olsun dersin,bazense kar taneleri görmek istersin.(2013 kışı-ANKARA)

• Az önce haberlerde söylendi henüz internete düşmedi fakat İstanbul'da (SALI)günü okullar tatil edildi.Meteoroloji'nin uyarısı üstüne.Eğer kar bu gece başlayıp etkisini gösterirse Pazartesi'de tatil edileceği söylendi,sabah çıkmadan haberleri izlemenizde fayda var :)

zaten yarın pazartesi salı olmasın o !! :D

• Kar görmeden tatil ettiler :D Haberde yanlışlık yok :)

Bazen kar yağsın okullar tatil olsun dersin,bazense kar taneleri görmek istersin.(2013 kışı-ANKARA)

• orda dikkatli oku bak demişin kar etkili olursa pazarteside tatil olur zaten yarın pazartesi

salı olmasın o :d

Ben mi anlamıyorum demek istediğini yoksa sen mi :D Bu gece kar etkili olursa yarında tatil edilecekmiş.

• kardeş ben yaqnlış anladım parantez içine salı yazmışın onu okumadım :d

Sonunda sonuca vardık :D

• İstanbul baya kar alıcak sanırım 50 cm felan :D

• Ben size diyim salı akşamı haberlere çıkar Avcılar 35 cm kar :D

• Adamlar şanslı; İstanbul hem güzel memleket hem de Trakya'ya yakın olduğu için Balkanlar'dan gelen her sistemden fazlasıyla nasipleniyor.

Bizim Ankara hem çorak, hem de bol yağış alan bi' yer değil. Anca' ayaz, anca' kuru soğuk :)

• Aynen biz ortada olduğumuz için bizi es geçiyor :D