Havaturka- EfsaneSemih 2012-2013 Kış tahmini

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Kocaeli gölcük için beklentin nedir sahil ama geçen sene yarım metre kar aldık 1 şubat :)

istanbul için beklenenler sizin içinde geçerli diyip kestirip atmak çok ama çok anlamsız. kocaeli ile istanbul arasındaki bariz farkları göz ardı etmektir bu. gölcük'ün sahilinde olmasan güzel haberlerim olurdu ama sistemler yaklaştıkça ben seni bilgilendiririm :angel_not:

• istanbul için beklenenler sizin içinde geçerli diyip kestirip atmak çok ama çok anlamsız. kocaeli ile istanbul arasındaki bariz farkları göz ardı etmektir bu. gölcük'ün sahilinde olmasan güzel haberlerim olurdu ama sistemler yaklaştıkça ben seni bilgilendiririm :angel_not:

kocaeliye yağsın her yerinde tanıdığım var gölcükte yağmasa köye çıkıyoruz köyde olmasa kartepenin eteklerine ve sahildede 50 cm ye yakın oldu geçen sene sahilde olmasan demiştin ya abla :D

gorilofficial

• Gecen seneyi bana mı anlatıyorsun bakayım sen :) kocaeli merkezdeyim bende o kış bahçecik ve yeniköye gitme fırsatım oldu inanılmazdı merkezde doğru dürüst örtü yokken yeniköyde en az 35cm kar vardı abartmıyorum :)