Şanlıurfa da Fırtına

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Yusuf krdşm,urfanın en çok yağış alan yeriyle çay ı kapıştırak ha? [hr]

olabilir ama ben genel afyonkarahisar dan bahsediyom krdşm [hr]
    Ortada yalan yok bylr

Öncelikle '' kapıştarak '' kelimesini YAKIŞTIRAMADIM , kapıştırırken ne yapıcaksın sen mi yağdıracaksın ?
    Ayrıca Urfa'da yaşamadan Urfa'ya yağış almıyor demen ayrı bir anlamsızlık söz konusu şunuda söyleyeyim Urfa gayet iyi yağış alıyor bu sene Urfa için kurak da olsa Afyon'u geçmiştir bunu bilmen yeterlidir herhalde .

• Carl2 istanbulda yapraklar yağmur yağmadan dökülmüşse sıcaktandır :D :D

evetya birçok yerde yaprak dökülüyor çünkü toprakta yeteri kadar su kalmamış yapraklar su almadıkları için salıveriyorlar kendilerini aşağıya

SADECE KAR SADECE SOĞUK

• Ooo bayağı çıkmış bu rüzgarın maksimum hızını bilen arkadaş varmı...

• Arkadaşlar Yusuf neden sitede değil bilen var mııı ... :no: YUSUFFF NERDESİNNN hemşerimm bak olmadı böyyyyleeee şimdi :no: ... Arkadaşlar Yusuf neden sitede değil bilen var mııı ...

• Arkadaşlar Yusuf neden sitede değil bilen var mııı ... :no: YUSUFFF NERDESİNNN hemşerimm bak olmadı böyyyyleeee şimdi :no: ... Arkadaşlar Yusuf neden sitede değil bilen var mııı ...

Tamamını değilde baş ve son harflerini vereyim D.Y adlı üyenin ona iftira atması ve yalancı gibi göstermesine sinirlenip admine istifa mektubu vermiş görevini bırakmıştı bundan böyle sadece konuları takip edecek üyeyi tanıyorum ve ona yazıklar olsun diyorum .yeyi tanıyorum ve ona yazıklar olsun diyorum .