[YENİ SONUÇ] 06 Nisan Cuma günü Trabzon'da en yüksek sıcaklık kaç derece olacak?

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yaw Trabzon Ne Karışık Bir Şehirmiş.

Sıcaklık Öğlen 17'idi Şimdi 19'a Yükseldi.

[font=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]
    [/font]

ZATEN 20 NİN ÜSTÜNÜ GÖRMÜŞ OLABİLECEĞİNİ ZANNETMİYORUM EN FAZLA 19.5 OLDU GALİBA GÜN İÇİNDE DMİ BİLE KENDİ TAHMİNİNDE BİR GÜN İÇİNDE YANILMASINA DEVAM ETTİ ZATEN TRABZON MERKEZ GARİP BİR YER SICAKLIK ÇOK FARKLILIK GÖSTEREBİLİYOR

• Bugün trabzon merkez 19,9 Derece oldu dmi ye göre

• Katadenizde bir terslik var aksam olunca bütün sehirleri isindi gündüz samsun 18 di slmdi 21 bu arada trabzon 23 derece olmus

• 23.4 oldu arkadaşlar hayırlı olsun[hr]
    tam isabet yok ama senelahmet12 arkadaşımız 0.1 farkla tam isabeti kaçırdı mekmet_göktu da 0.2 ile kaçırdı[hr]
    yalnız bugün daha bitmedi şu an sıcaklık trabzonda meteorolojiye göre 24 derece meteoroloji tekrar bir değerlendirme yapabilir.

Einmal editiert, zuletzt von Samet ()

• Buğünün bitip bitmemesi önemli değil saat 18e kadarki en yüksek sıcaklık dikkate alınacaktı zaten akşam olunca hava ciddi derecede ısındı karadenizde bunu hesaba katmamıştım 19 derece civarlarında kalması gerekirdi ama malesef bazen beklenmedik faktörler ters sonuçlara yol açabiliyor eğer tutturan varsa şimdiden tebrik ediyorum bol şans arkadaşlar..

• Buğünün bitip bitmemesi önemli değil saat 18e kadarki en yüksek sıcaklık dikkate alınacaktı zaten akşam olunca hava ciddi derecede ısındı karadenizde bunu hesaba katmamıştım 19 derece civarlarında kalması gerekirdi ama malesef bazen beklenmedik faktörler ters sonuçlara yol açabiliyor eğer tutturan varsa şimdiden tebrik ediyorum bol şans arkadaşlar..

saat öğle saatlerinde olmuş olamaz bu sıcaklık 19 u zor gördü öğlen sıcaklık ne olduysa akşam 5 den sonra oldu

• Duyuru:Dün Meteoroloji Genel Müdürlüğü Tarafından Trabzon'da Ölçülen En Yüksek Sıcaklık 23.4 Derece Olmuştur.

Ödüllendirme @dmin Yoğun Olduğundan Dolayı Gecikebilir.

Bu Gecikmeden Dolayı Şimdiden Özür Dileriz.

Umut Can Oğuz.