Günün sORUSU

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yusuf kardeşim bakın siz tamam ii hoş her seyı yapıyosunuz ama şu hava işini çok abartıyosunuz özellikle kendi tahmininiz zatn bu sitede admin kendi taminini yapıo sizin yapmanıza gerek yok boş yere bosuna konu açıyosunuz tam illa 81 iln durumunu bilmek istiyosanız kendi işlerinzle kendiniz açn yada bırakn başkaları açsın konu kirliliği çok arttı ve lüzumsuz bazı seyler çok çktı bu sitede admin bence el koyması lazımmm

• Yusuf kardeşim bakın siz tamam ii hoş her seyı yapıyosunuz ama şu hava işini çok abartıyosunuz özellikle kendi tahmininiz zatn bu sitede admin kendi taminini yapıo sizin yapmanıza gerek yok boş yere bosuna konu açıyosunuz tam illa 81 iln durumunu bilmek istiyosanız kendi işlerinzle kendiniz açn yada bırakn başkaları açsın konu kirliliği çok arttı ve lüzumsuz bazı seyler çok çktı bu sitede admin bence el koyması lazımmm

Katılıyorum. Yusuf arkadaşımızla hiçbir derdimiz yoktu. Kendi sonunu kendi hazırladı bence...

• Tek yusuk değil bakıyorumda sitede önüne gelen prof kesildi buna herkes dahil admin el koymasını isterim ve sıtede yenıden sekillenmesini isterimmm

• Meteorolojinin anlamlarından biride HAVA TAHMİNİ'dir. Hava Tahmini bende yapıyorum ve yapılmalı da bence , ancak yarışmaları sadece ADMİN yapmalı Yusufun yarışmalarına katıldım ama gereksiz yusuf uğraşma böyle şeylerle bence.

• Graf Bin Bilsende bir bilene danış sözünü biliyor musun ? Bu forum sitesi özgür bir site , Herkese tahmin yapma hakkı verilmiş . Hem Böylece çeşitli tahminler ortaya çıkıyor . Bir kişi tahmin yaptığında onun tahmini kesin tutacak diye bir kural yok değil mi ?

• Yha ben sana ona flan değil çogu kişi er aynı seyler konu kirliliği olusuyo ve hep kavga lar oluyo ben sıkıldım sahsen önune gelen paylasıoy önune gelen konu açıyo admin el koysun istiyorumm