Forumda Düzensizlik.

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tüm Üyelerimiz Forumda Gereksiz Konu Açımı veya Açılan Konunun Dışına Çıkılması Halinde Gerekenin Şiddetle Yapılacağını Belirtip;

Yorumlamayı Size Bırakıyorum.

Moderatör;
    Umut Can Oğuz

• merhaba size birşey soracağım selanahmet12 adlı üye benim banlanmamı neden istiyor ben ne yapmışım ki!

• merhaba size birşey soracağım selanahmet12 adlı üye benim banlanmamı neden istiyor ben ne yapmışım ki!

Benim Bu Konuda Herhangi Bir Bilgim Yok.Bana Böyle Bir Konu veya Şikayet Gelmedi.
    Bu Tür Mesajlarınızı Özel Mesaj Sistemiyle Bize Bildirmeniz Daha Doğru Olacaktır.

• Konu çok yerinde olmuş , iyi ki modaretör ve adminlerimiz başarılı yoksa böyle saçma konular alır başını gider :)

ben forumda zaten umutcan ve admin dışında siteye giren moderatör görmüyom sanki site umutcanın

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• ben forumda zaten umutcan ve admin dışında siteye giren moderatör görmüyom sanki site umutcanın

Aslında Tüm Moderatörlerimiz Farklı Görevlere Sahip.
    O Nedenle Bazı Arkadaşlarımız Bu Tür Konulara İlgisiz Değil.
    Sadece Bu Tür Konularda Yetkisizler.

• Umut Can çok yerinde bir konu olmuş , Teşekkürler :)

Ne Demek Forumun Huzuru Sadece Yöneticilerin Değil;Üyelerinde Görevleri Ancak Bazı Üyeler Ara Sıra Kendine Ayrılmış Hattan Çıkıp Başkalarının Hattına Giriyor.
    Umarım Herkes Beni Çok İyi Anlamıştır.

• Sayın Hava Forum Üyeleri;
    Forumda ki Tartışma Devam Etmezken;
    Forumda Halen Bir Konu Kirliliği Devam Ediyor.
    Bu Nedenle Forumda Açacağınız Konularda Öncelikle Forumda Öyle Bir Konunun Olmadığına Dikkatlice Bakın.

İller İle İlgili Tahminler Hakkında Forumumuz da Tahminini Almak İstediğiniz İlin Ait Olduğu Bölgeden Soru Sorarsanız Seviniriz.

Bunun Dışında Sitemizde @dmin Dışında Yapılacak Olan Yarışmaların Tümü Kilitlenecek ve;
    O Yarışmayı Yapan Üyeler Cezalandırılacak.
    Bu Olayın Devam Etmesi Halinde Konuyu Açan Üye Siteden 1 Hafta Süreyle Uzaklaştırma Alacaktır.

• topunuz saygısızsınız banlarsan banla[hr]
    [hr]
    umutcan beni kökten banla artık giremeyeyim[hr]
    umutcan beni kökten banla artık giremeyeyim

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• Yusuf sözlerine dikkat etmeni öneriyorum -Öfkeyle kalkan zararla oturur- Konunun kilitlenme sebebine gelince Modatörüm konunu yanlış bilgi verildiği için kilitledi Cevap Şırnak Cizre demişsin ama Şırnak Güney doğu anadolu bölgesinde bir ildir.Sen ise Doğu Anadolu bölegesindeki en düşük rakımlı ilçeyi sormuştun yoksa hiçbir problem yoktu ben dahil herkes konudan memnundu.

• Yusuf neresi yanlış Bu haritalar bebek oyuncağı değil istediğin ili farklı bölgelere alamazsın bu haritalarda yüksek coğrafya bilgisi olan kişiler tarafından hazırlanmaktadır bence gel vazgeç şu sevdadan tamam bir hata yaptım de boşunada tatsızlık çıkmasın.

• Yusuf neresi yanlış Bu haritalar bebek oyuncağı değil istediğin ili farklı bölgelere alamazsın bu haritalarda yüksek coğrafya bilgisi olan kişiler tarafından hazırlanmaktadır bence gel vazgeç şu sevdadan tamam bir hata yaptım de boşunada tatsızlık çıkmasın.

DİYORUM HATA YAPRIM İNSANLIK HALİ KONUYUNEDEN KİLİTLEDİ UYARSIN

• Bunun Dışında Sitemizde @dmin Dışında Yapılacak Olan Yarışmaların Tümü Kilitlenecek ve;
    O Yarışmayı Yapan Üyeler Cezalandırılacak.
    Bu Olayın Devam Etmesi Halinde Konuyu Açan Üye Siteden 1 Hafta Süreyle Uzaklaştırma Alacaktır.

Umut Can Oğuz