İlkbahar geliyor... ( Kimler baharın gelmesine seviniyor? )

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bahar Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 20

1. Elbette, bahar sevilmez mi? (7) 35%
    2. Geçiş mevsimlerini sevmiyorum (2) 10%
    3. Kış bittiği için, hoşnut değilim (4) 20%
    4. Yaza ilk adım... :) (1) 5%
    5. Bir an önce bhar ve yaz bitsinde, kış tekrar gelsin :D (6) 30%

Malumunuz, bu uzun ve bol karlı kıştan sonra bahar geliyor. Ardından da yaz. Merak ettiğim bir şey var. Biliyorum ki bu forumun neredeyse tüm üyeleri kışı çok seviyor. Ama baharı kimlerin sevdiğini merak ediyorum. Bu yüzden de size bu anketi hazırlamaya karar verdim. Buyrun...

• Bence ilkbahar geliyor cümlesi için daha erken Martın 15 ine kadar 2 tane karlı sistem gözüküyor yani Mart 15 e kadar bahar yok gibi bu süreç dahada uzayabilir...

• Malumunuz, bu uzun ve bol karlı kıştan sonra bahar geliyor. Ardından da yazar. Merak ettiğim bir şey var. Biliyorum ki bu forumun neredeyse tüm üyeleri kışı çok seviyor. Ama baharı kimlerin sevdiğini merak ediyorum. Bu yüzden de size bu anketi hazırlamaya karar verdim. Buyrun...

Ya Ben Yazı Aslında Byaa Bi Seviyorum. Kış Benim İçin Sadece Kar Demek Bi Bakıma Galiba Önümüzde Yine Karlı Sistemer Var Gibi İnş İi Bir Kar Yağarda Sonra Direk Yaza GeÇelim Baharda Güzel Yani :D

• Bence ilkbahar geliyor cümlesi için daha erken Martın 15 ine kadar 2 tane karlı sistem gözüküyor yani Mart 15 e kadar bahar yok gibi bu süreç dahada uzayabilir...

AYNEN YAAA NİSANDA AÇSAN DAHAİYİ OLURDU BU KONNUYU BİR ANKARALI OLARAK KIŞI NASIL İTİRDİN HHAYRET

[hr]
    YAZIN NESİNİ SEVECEM ÖZELLİKLE RAMAZAN AYINDA YANIYORUZ RESMEN[hr]
    YAZIN NESİNİ SEVECEM ÖZELLİKLE RAMAZAN AYINDA YANIYORUZ RESMEN

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

Açıkçası bana Mart'ta yaşanan kış, formalite bir kış gibi gelir her zaman. Cemreler düşmeye başlar, sıcaklıklar artar. Yağan karda sadece o anlıktır. Sonra erir. Yani bi Ocaktaki gibi bir kış olmaz. Bu yüzden de böyle bir başlık koydum konuya. Zaten çok da kalmadı bahar, en fazla 20 gün sonra gelir...

• Açıkçası bana Mart'ta yaşanan kış, formalite bir kış gibi gelir her zaman. Cemreler düşmeye başlar, sıcaklıklar artar. Yağan karda sadece o anlıktır. Sonra erir. Yani bi Ocaktaki gibi bir kış olmaz. Bu yüzden de böyle bir başlık koydum konuya. Zaten çok da kalmadı bahar, en fazla 20 gün sonra gelir...

1987 Kısıda Martta Yasandı Ve O Anlıkta Değildi Bele Kadar Doldu Nie Dolmasın Ama Allah Bilir Hayırlısı Dielim

• 1987 Kısıda Martta Yasandı Ve O Anlıkta Değildi Bele Kadar Doldu Nie Dolmasın Ama Allah Bilir Hayırlısı Dielim

Ya arkadaşım, kurtulun artık şu '87 kışı olayından . O, bin yılda bir yaşanacak bir hadise. Ben ise genel konuşuyorum.

• Ya arkadaşım, kurtulun artık şu '87 kışı olayından . O, bin yılda bir yaşanacak bir hadise. Ben ise genel konuşuyorum.

Kesinlikle katılmıyorum,atmosferde imkansız diye birşey yokur hemde belki 87 kışındada böyle şeylerin olacağı tahmin bile edilmiyordu..

• Kesinlikle katılmıyorum,atmosferde imkansız diye birşey yokur hemde belki 87 kışındada böyle şeylerin olacağı tahmin bile edilmiyordu..

Katılıyorum imkansız diye bir şey yok ayrıca olaya ön yargıyla bakmamak gerekir Allah bilir belkide olur..

• Bahar belki en bereketli mevsim çünkü tüm doğa canlanır.en fazla barajlara yarayacak olan o.en fazla yağış aldığımız mevsim de o.

Bence 15 gün sonra bahar gelsin derim. :biggrin:

Offf beee Afyona 2 saat içinde 8-9 CM. kar yağmış

Bende o vidolar.[hr]
    YANİ BAHAR ZATEN ANCA 2 AY SÜRÜYOR AMA AFYONDA HAZİRAN SONUNA KADAR HEP YAĞDI.AFYONDA BELKİ HAZİRANDA HEP YAĞMUR YAĞDI 3-4 DIŞINDA YAH ŞU YAZ DAHA YAĞIŞLI OLSA EN AZINDAN 2 HAFTA BİR GÜN YAĞMUR YAĞSIN. :biggrin: [hr]
    TABİ ALLAHIN İŞİNE KARIŞAMAMAK LAZIM.AMA AĞUSTOS AYINDA YAĞAN YAĞMUR AFYONA YARAR YERİNE ZARA VERİR ÇOK FECİ YAĞMUR YAĞAR HER YERİ SEL BASAR.