Önümüzdeki Hafta Ne olacak ?

• Öncelikle belirteyim ki ben Ordulu değilim ve Orduyla bi alakam da yok. Ayrıca da bana bi takım kişilerin reklamını yapma. Şunu da söyleyim ki ben söylediğim arkasındayım ve asla konuyu kapatmak için lokmamı geri yutmam. Orada amacım; bu konunun çok başka yerlere gideceği için bi an önce tatlıya bağlanmasından yanaydı, asla birşeyleri cebime geri sokmadım..!

• Rantiyeci kelimesini kullanan için bu laflarim ...

bu da bir takim kiskanma duygusundan geldigini düsünüyorum

Nasil olur " bizler iznindeydik ... deymeyinen de hiç bir seyler olmuyormus yani "

o Sorgulanma yi kendince yapamiyan gerçek rantiyeciklere dogrusu aciyorum ...

baska yerlere gitmesinden korktugun için kapatmak istedin

0 yerler belki , karanlik degil , belki eski cagdaki düsünenler ve yasayanlar karanlik için ugrastilar !

http://www.agaclandirmaseferberligi.gov.tr/TanitimFilmi.aspx

• Evet ben konuyu dağıtsam iyi olacak ve Konuralp haklısın :) önümüzdeki hafta yb basıncından kurtuluyoruz ve yerine soğuk ve yağışlı hava gelecek. 2-3 gün sonra tekrar yb etkisini koyacak fakat şimdiki kadar etkili olmayacak. Aralık'ın ilk yarısını böyle kapatacağız gibi 2. yarısı ise soğuk ve az yağışlı olacağını düşünüyorum bakacağız.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• Öncelikle belirteyim ki ben Ordulu değilim ve Orduyla bi alakam da yok. Ayrıca da bana bi takım kişilerin reklamını yapma. Şunu da söyleyim ki ben söylediğim arkasındayım ve asla konuyu kapatmak için lokmamı geri yutmam. Orada amacım; bu konunun çok başka yerlere gideceği için bi an önce tatlıya bağlanmasından yanaydı, asla birşeyleri cebime geri sokmadım..!

Reklam olsun degil

dogrular
    durustler

Seneler boyunca türkiye halkinin ensesinde asalak gibi, nereden yolsusluk yapariz diye pesinden kosanlar

memfaatcilar

simdi elleri kollarini sallayamiyor

ve de büyük izdirap içinde bir takim kötü amelleri olan medyanin da ortakligiyla karalamak istiyor

yillarca partizan sistemin kurdugu düzenlemelerinen milleti birbirine düsürdüler ... biririne paralar aktardilar , devleti soyup sogana çevirdiler ... bunlari kaybetmenin acisi içindesiniz ?

Ve e utanmadan bu forumda kendini kandirdigi gibi buralara iftira dolu laflar saçiyor...

• Ben kardan emraha söylemiştim aralık sonu veya ocak başı anca etkili ve yağışlı sistem alabilirizçbence bu gecikme aylar tam yerin de değil 1 ay kadar kaymış bana katılan var mı?

• Ya kardeş bu zarflar banamı,ha eğer banaysa şimdiden söyleyeyim,benim siyasi görüşüm senin belirttiğin adını koyamadığın ak partidir,ama ben kim olursa olsun yerine göre savunur yerine görede çekiştiririm,konu nerden nereye bu kadar büyütmenin gereği yok ben kendimce düşüncelerimi paylaştım,bir dahada formda kesinlikle yazmayacağım,

• Ya kardeş bu zarflar banamı,ha eğer banaysa şimdiden söyleyeyim,benim siyasi görüşüm senin belirttiğin adını koyamadığın ak partidir,ama ben kim olursa olsun yerine göre savunur yerine görede çekiştiririm,konu nerden nereye bu kadar büyütmenin gereği yok ben kendimce düşüncelerimi paylaştım,bir dahada formda kesinlikle yazmayacağım,şuraya bak ya

Buranın bir hava durumu sitesi olduğunun umarım herkes farkındadır. Kim mhpli kim akpli kim chpli vs. hiç biri bizim için önemli değil. Buraya siyasi görüşlerinizi değilde havayla ilgili görüşlerinizi yazsanız daha doğru ve mantıklı olur herhalde.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• Buranın bir hava durumu sitesi olduğunun umarım herkes farkındadır. Kim mhpli kim akpli kim chpli vs. hiç biri bizim için önemli değil. Buraya siyasi görüşlerinizi değilde havayla ilgili görüşlerinizi yazsanız daha doğru ve mantıklı olur herhalde.

Bende o yüzden konuyu kısa sürede tatlıya bağlamak istedim ama arkadaş nedense buna yanaşmadı...

• Bu konuda son lafim:

bazen yanlis anlasilmalardan ötürü konu ilerliyebilir bilinmiyen yönlere.

Eger orman isletmelerindeki ihalelerin düzeniyle ilgili, veya ihaleler alindiktan sonra sirketlerin doga ve yaban hayati tehlikeye sokacak davranislar var ise, bide bunlarin lokal iklim ve yeryüzündeki derelerde etkisi var ise sonuna kadar Karadeniz52 hak verecem.

Ama sadece önyargiysa ilk mesaji bundan ötürü düzenlemesi lazim

Karcikonuralp sanada ayrica bir sorum var :
    "onun bunun reklamini yapma bana dedin"

peki ben ilk basta bu isle ilgilenen ve de bizim bakanlarimizin yerlestirdigi kisilerden haber almayalim da kimlerden aliyim ?

hele bide okadar ugrasmislar yayinlamislar, eksik veya iyi sekilde ...

baska kaynaklarin var ise lütfen paylas....

bilgiler paylastikca güzeldir , degil mi ?

• Konunun basligi zaten eksik

X aralik Y aralik arasi hava tahmini ve görüsleriniz olmasi lazim idi.

Birisi kalkip da bugün yagis aldim kiskanmayin demesi ikinci hata ( konu disi)

konusma tarzina ve lafin altinda yatan gerçeklere sokulmam üçüncü hata

Ama bütün bunlardan ders çikartmak mümkün bu da HIç KIMSENIN FORUM'a SAYGILI OLMADIGINDAN

3vsane de bunlari koz bulup hoslanmasi 4üncü hata

• Bu hafta bazı bölgeler yine yağışsız kalacak 2 günlük yağışın ardından sıcaklıklar tekrar yükselecek o kadar önemli değil 15-16 kasım donacağız tek kelimeyle :))