Ankara Özel Meteorolojik Yorum Konusu

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ankara için salı öğleden sonra belki gece kar yağışı başlar çarşamba yağış sürer perşembe için ise daha hafif bir kar yağabilir ama perşembe için kar yağmama ihtimali de var.

• ANKARA DAHA ÇOK BEKLER ARKADAŞLAR BENDE ANKARADA OTURUYORUM AMA MALESEF...

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• ANKARA 25İGECESİNDEN KARLI HAVA ETKİSİNE GİRECEKTİR BU GECİKMELİDE OLABİLİR AMA ŞUAN ÖYLE GÖZÜKÜYOR.BUNU BEKLEYİP GÖRECEĞİZ.HEMEN ÜMİTSİZLİĞE GEREK YOK BENCE.ANKARA KAR YAĞIŞLARI ALMADI AMA ALACAK..

[size=small]
    [/size]

• beni mtahminlerim de bu yönde ankara 11 aralık sisteminden sonra yağış alamadı ne yazıık ki bu sefer şeytanın bacvağını kıracağa benziyor 1 şubat sonrasını dikkatle izliyorum güzel şeyler olacağa banziyor

• Ankaradan hiç bi umudum kalmadı bugün sistem iyice çökmüş kar deseniz ne kdr yağacak belli değil yağacak mı o da belli değil açıkcası yine bekliyoruz ama umutlar tükenmeye başladı...

[size=small]
    [/size]

• ANKARADA RADARI NEDEN GÖREMİYORUZ NE ZMN GÖRÜCEZ ARTIK?????

[size=small]
    [/size]

• Ankara için haftasonu tahminim yarın hava kapalı ama yağış beklemiyorum.Ama Pazar günü yeni bir yağışlı sistem geliyor.Pazar günü var.Pazartesi ve salı yağmur ihtimali var.Sahi ben hafatasonunun tahmini verecektim ama pazartesi,Salı gününün tahminlerini de verdim iyi mi :D

• Açıkçası Ankara bu sene için en şanslı illerden biriydi Mart ayında efsane kar aldı.Melih Gökçek bile 'Ankara'nın 1994 yılından beri belediye başkanıyım.İlk kez bu ölçüde kar yağışı aldık' diyerek durumun ne kadar ciddi olduğunu belirtti.Ankara'lılar güzel bir kış geçirdiler.

• Ankara için gayet iyi bir görüntü:) yarın yagıs hafıf olsada pzar - pazartesı gıbı sıcaklıgın düşüşüyle etkılı bir yagmur gözüküyor.

[size=small]
    [/size]