Hava Forum alanında lider oldu !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• 2015 takvim yılı içerisinde bizi yalnız bırakmayan 10 milyon 780 bin ziyaretçimize teşekkür ederiz.Bu sitenin buralara gelmesinde sizlerin etkisi çok büyük.Sizlerinde desteğiyle yeni yılda çok daha ileriye gideceğiz.Teşekkürler arkadaşlar.

Insan bi gururlaniyor en dogru tahminler hep burda bazen mgm bile burdan bakiyor bence insallah 2016yida basariyla tamamlariz

• yaklaşık 3 senedir bu forumdayım, ve hergeçen gün dahada büyüyen bir oluşum içerisinde olmaktan çok mutluyum, hedefimiz dahada yüksekler ve inşallah herkesin emeğiyle bunu başaracağız..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu sitedeki 5.yılım o zamanlar Az üye vardı fakat ben bu sitede oldugumdan beri Havaforum hep ilerledi hiç geriye gitmedi Ve ileriye gitmeye Devam ediyor,Gerek moderatorluk yaptığım zaman gerek bıraktıktan sonra elimden geldiğince bu ailenin bi parçası olmaya çalışıyorum ve tabikide Böyle bir siteyi bizlere adeta armağan eden @dmin Aytaç abiye teşekkürü borç bilirim :)

• Çok iyi hatırlıyorum foruma 2011 Aralık ayında bulmuştum google'dan.2011 Aralık ayından kayıt tarihime kadar üye olmadan takip ettim.9 gün sonra forumda 4.5 yılımı dolduracağım kayıtlı olarak 3.yılım.Yaşlanıyor muyuz ne? :)

Nice başarılara HF :stuart:

• Ben forumda 1,5 senedir bulunuyorum ama buraya çok ısındım hepiniz iyi ki varsınız tekrar nice başarılara

Dediler ki “Gözden ırak olan gönülden de ırak olur”
    Dedim ki “Gönüle giren gözden ırak olsa ne olur.”

MEVLANA

• Sitemiz 1 Ocak 2016-31 Ocak 2016 tarihleri arasında 4,010,882 ziyaretçi ile yine çok takip edilen olmayı başarmıştır.Geçen sene aynı dönemde toplam ziyaretçi sayımız 2 milyon civarında gerçekleşmiş olup bir sene içerisinde %100 artış sağlamayı başarmıştır.Teşekkürler siz değerli ziyaretçilerimiz teşekkürler herkese.

• Havaforum yine alanında lider oldu.Sitemiz 1 Ocak 2016 ile 31 Ocak 2016 tarihleri arasında toplam 4.011.208 ziyaretçi almıştır.Bu sitemizin açılışından bu yana gördüğü en büyük rakamdır.Aynı zamanda günlük ziyaretçi rekorumuz da bu ay içinde kırılmıştır.18 Ocak 2016 tarihinde sitemize 1 gün içerisinde 296.580 kişi gelerek geçen sene 6 ocak ta kırdığı günlük rekorunu daha üst seviyelere çekmiş oldu.Bizi buralara getiren siz değerli üyelerimize ve üye olmasalarda dışardan bizi takip eden saygı değer ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.Sizler sayesinde buralara geldik sizlerin sayesinde daha da ilerilere gideceğiz.Teşekkürler HavaForum severler.:)

• Havaforum yine alanında lider oldu.Sitemiz 1 Ocak 2016 ile 31 Ocak 2016 tarihleri arasında toplam 4.011.208 ziyaretçi almıştır.Bu sitemizin açılışından bu yana gördüğü en büyük rakamdır.Aynı zamanda günlük ziyaretçi rekorumuz da bu ay içinde kırılmıştır.18 Ocak 2016 tarihinde sitemize 1 gün içerisinde 296.580 kişi gelerek geçen sene 6 ocak ta kırdığı günlük rekorunu daha üst seviyelere çekmiş oldu.Bizi buralara getiren siz değerli üyelerimize ve üye olmasalarda dışardan bizi takip eden saygı değer ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.Sizler sayesinde buralara geldik sizlerin sayesinde daha da ilerilere gideceğiz.Teşekkürler HavaForum severler.:)

bende yeni mod olsamda, yönetimdeki hem admin hemde moderator arkadaşlarımı tebrik ederim, üyelerimizin olduğu kadar sizlerinde büyük payı var bu işte..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN