Kuvvetli Soğuklar ve Yoğun Kar Yagışları Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Vito burada öyle bir kar yok hafif ve cılız bir kar var

Kar, bir çift eldiven yada içimizdeki çocuğu keşfetmek,
    ya da sevgiyle bakan bir çift gözdür.

• Ben yazdıklarımın arkasındayım valla hiç bir yorumumu değiştirmiyorum ne dersem o. Soğumaya bağlı yağış her yerde muhteşem bir artış gösterecek her yer dahil ve şuan Avrupa yakası buna örnek oluyor. Avrupa yakasından soğumaya başladık.

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Sistem daha bitmeden söylenen sözlere gerçekten hayret ediyorum.Sistem bitsin gerekirse eleştirinizi yaparsınız,özeleştiri de bulunuruz.Ama daha bahsedilen yerleri haritada bulamayan kişilerin başta Semih hocam olmak üzere diğer tahmincileri daha şimdiden eleştirmeleri beni rahatsız ediyor.

• Ben yazdıklarımın arkasındayım valla hiç bir yorumumu değiştirmiyorum ne dersem o. Soğumaya bağlı yağış her yerde muhteşem bir artış gösterecek her yer dahil ve şuan Avrupa yakası buna örnek oluyor. Avrupa yakasından soğumaya başladık.

Haklısın su anda şişlide inanilmaz derecede yagiyor bu avrupa yakasinda kar yagmayacak diyenler icin ders olur umarım daha sistem girmedem ustadlar hakkında atıp tutuyorlar

• Siteyi uzun zamandır takip ediyorum.bu sabahki kısa mesajım haricinde ilk mesajm bu ama dayanamadım. Birileri çıkmış verileri incelemiş, tecrübesini ve bilgisini katarak da bi tahminde bulunmuş. Başka birileri de çıkmış o emek verip "tahmin" yapan kişinin söylediklerini çürütüp çamur at izi kalsın mantığıyla birşeyler ileri sürüyor. Olabilir kar yağmayabilir veya yağar ama tahmindeki kadar yağmayabilir ama bunlar verilen emeği silmez. Bana göre efsane-semih adlı kişi gayet mantıklı ve tutarlı tahminleri olan, analiz yapabilen biri. Ha adı üstünde tahmin bu. Bişeyler olur belki ötelenir belki sistem zayıflar ama tahmin işte. Laf edenler kusura bakmasın beğenmiyorsanız niye bu sayfadasınız anlamıyorum. Meteorolojik tahmin yapan site çok. Beğendinize gidin? Ama efsane semih mesnetsiz atıp tutan biri değil bugüne dek gördüğüm kadarıyla. Demişse birşey görmüştür ki demiştir. Sırf o değil sitedeki tahmin yapan çoğu kişi için de geçerli dediklerim. Ama tahmin işte belki son anda bi değişiklik olabilir. Ama hiçbirşey bu kadar emeğe saygısızlığı haklı çıkarmaz..

• Beyler 2 sene istanbula doğru düzgün kar yağmamış siz neden bahsediyorsunuz ha salı örtü olmuş ha çarşamba neyin kafası neyin sabırsızlığı kimseyi suçlamayın yok 10 cm yok 20 cm diye neticede üstad 6 ocak dedi ve 6 ocak ta kar başladı tabiiki eleştiri olacak ama kimseyi kırmadan ilaveten şu an itibariyle mecidiyeköy kopuyor geceyi düşünemiyorum bile semih kardeşimi tekrar tebrik eder saygılar sunarım

• Kardeşim ne bu az sabırlı ol yağacak sistem daha tam gşrmediki bu öncü daha

Sabrı bende allah var olmasa öğretmen olamazdım kar yağsında sabaha kadar beklerim :)

Can avrupada sıcaklık 2 derece Anadoluda nasıl