6 Ocak Polar Sistem Efsanesi

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Önceki sayfalarda bir arkadaş sormuş Aydın merkez kar yağar mı ? Diye bende merak ettim arkadaşlar adminler benim memleketim Aydın'a kar yağar mı bu sistemde ?

• Arkadaşlar hoşunuza gitmeyen tahminlerde bulunanlara bu kadar sert çıkmayın.Sonuçta burası tahmin sitesiyse herkes fikrini belirtebilmeli.
    Doğu karadeniz de sıcaklık batıya oranla daha yüksek görünüyor, arkadaş belki ona istinaden olumsuz yorum atmış olabilir.

• Abartı filan demeyin Efsane-Semih kıyılar 30 cmden aşağı olsun tahmini bırakırım dedi o kadar ciddice konuşmuş ve ben burda 40-50 cm bekliyorum Efsane semih bu kadar ciddi cesur girişmişse vardır bi bildiği zaten o sıcaklıklarla o Deklerle 40-50 cm normal

• Arkadaşlar hoşunuza gitmeyen tahminlerde bulunanlara bu kadar sert çıkmayın.Sonuçta burası tahmin sitesiyse herkes fikrini belirtebilmeli.
    Doğu karadeniz de sıcaklık batıya oranla daha yüksek görünüyor, arkadaş belki ona istinaden olumsuz yorum atmış olabilir.

doğu karadenize -8 soksa modeller belki diyecem adam tamamen sallama bir tahmin yapıyor bu yüzden tahmin değil zaten her önüne gelen kafadan atarsa bu işin suyu çıkar burada herkes bir şeylere dayanarak konuşuyor ben de diyeyim o zaman 15 ocakta istanbul hariç her yere kar yağacak bunun birkaç defa tekrarlarsam deli muamelesi görürüm tıpkı o şahsın yaptığı gibi.

• Herkese iyi akşamlar 4-5 gündür takip ediyorum tahmin konusunda çok bilgili arkadaşlar var öncelikle zaman ayırıp bu tahminleri bizimle paylastıgınız için teşekkürler...

İstanbul / kadıköye ortalama ne kadar örtü oluşturur ? (gerçi 10cm olsa bile mutlu edecek o kadar hasret kaldıkki :) )

• Herkese iyi akşamlar 4-5 gündür takip ediyorum tahmin konusunda çok bilgili arkadaşlar var öncelikle zaman ayırıp bu tahminleri bizimle paylastıgınız için teşekkürler...

İstanbul / kadıköye ortalama ne kadar örtü oluşturur ? (gerçi 10cm olsa bile mutlu edecek o kadar hasret kaldıkki :) )

Ben 30 cmden aşağı beklemem 40-50 cm olur ama cephesel sistem kadıköy lanetli ilçe diyor o daha iyi bilir oraları :D :D

• doğu karadenize -8 soksa modeller belki diyecem adam tamamen sallama bir tahmin yapıyor bu yüzden tahmin değil zaten her önüne gelen kafadan atarsa bu işin suyu çıkar burada herkes bir şeylere dayanarak konuşuyor ben de diyeyim o zaman 15 ocakta istanbul hariç her yere kar yağacak bunun birkaç defa tekrarlarsam deli muamelesi görürüm tıpkı o şahsın yaptığı gibi.

senın yaşın kac ama bilmiyorum burda sen ve diyer ismi örümcek olan ismi belirsiz kişiler sorunlu tipsiniz ben orda ne dedim yanlışta olursa ben yanılmışım siz haklısınız diyecem dedim ama halla terbiyesizlik diz boyu.. boşa

• senın yaşın kac ama bilmiyorum burda sen ve diyer ismi örümcek olan ismi belirsiz kişiler sorunlu tipsiniz ben orda ne dedim yanlışta olursa ben yanılmışım siz haklısınız diyecem dedim ama halla terbiyesizlik diz boyu.. boşa

ne terbiyesizliğimi gördün acaba fiyasko ayıp bir kelime mi sana kafadan sallama diyoruz bu kadar basit!