Beiträge von mukadderadil

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Hoşbulduk. :)
    Bu yazıyı bugün en hararetli tartışmaların arasında yazmıştım. Canım gerçekten çok sıkılmıştı. Emek harcayan gece gündüz verileri takip edenlerle dalga geçilmesi hiç hoşuma gitmedi açıkcası.
    Hepinizi yürekten kutluyorum. Müthişsiniz.

Herkese merhabalar,

Oncelikle emeği gecen herkese çok çok teşekkür ederim. Ülkemde sizin gibi gençlerin olması geleceğe olan inancımı tazeliyor. Bilimsel verileri gözlemleyip bu kadar iyi okuyan hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum. Yaptıklarınız inançtır, başarıdır, geleceği görebilmektir. Sizleri bazı ülkelerdeki "FIRTINA TAKİPÇİLERİ" ne benzetiyorum. inasnları hava koşullarına göre uyarmak, tedbir almaya zorlamak oldukça önemli. Rahatsız olduğum tek konu zaman zaman seviye sınırlarını biraz zorlayan yazılar. Nihayetinde bilimsel verilere göre tahminde bulunan arkadaşları iğneleyerek taciz etmenin kimseye faydası yok.
    Bu konuda hassasiyet gösterileceğini umuyor, hepinize iyi çalışmalar diliyorum.

Bu arada Efsane Semih ikizlerim senin sıkı takipçin. Malum okuldan kaytarmak için senin tahminlerin tutsun diye her gece dua ediyorlar. Hfyeni (3))))

Herkese merhabalar,

Oncelikle emeği gecen herkese çok çok teşekkür ederim. Ülkemde sizin gibi gençlerin olması geleceğe olan inancımı tazeliyor. Bilimsel verileri gözlemleyip bu kadar iyi okuyan hepinizin önünde saygıyla eğiliyorum. Yaptıklarınız inançtır, başarıdır, geleceği görebilmektir. Sizleri bazı ülkelerdeki "FIRTINA TAKİPÇİLERİ" ne benzetiyorum. inasnları hava koşullarına göre uyarmak, tedbir almaya zorlamak oldukça önemli. Rahatsız olduğum tek konu zaman zaman seviye sınırlarını biraz zorlayan yazılar. Nihayetinde bilimsel verilere göre tahminde bulunan arkadaşları iğneleyerek taciz etmenin kimseye faydası yok.
    Bu konuda hassasiyet gösterileceğini umuyor, hepinize iyi çalışmalar diliyorum.

Bu arada Efsane Semih ikizlerim senin sıkı takipçin. Malum okuldan kaytarmak için senin tahminlerin tutsun diye her gece dua ediyorlar. :))))