Beiträge von Cruel2841

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

Bu işten para kazanmak bir tarafa ömründen saatler kaybeden kişiler olarak uğradığımız bu saldırıya hiç şaşırmıyorum, zira ülkemizde başarı takip edilmez ortadan kaldırılmaya çalışılır. Bugün binlerce kişiye hitap eden ve daha önce kimsenin değinmediği konulara değinen bir forumuz. Elbette saldırılara maruz kalacağız. İnanın hiç takmıyorum. Sadece beni rahatsız eden tek şey, şu satırları yazmak yerine bir çok makale devirebilirdim, bir çok yabancı uzmanın twitlerini okuyabilirdim. Kaybettiğim zamana acıyorum ve bir de üstadımın konu edilmesine.

ewet bu çatışma bitmeli artık yıpratıcak yoksa formu sadece kişisel olarak üşünmeyin ne siz ne semih bey formunuzu da düşünmelisiniz

Bir işin uzmanı olmak için illaki çok yüksek derecelerde okumak gerekmiyor.Okumak tabiki önemli ama asıl önemli olan Okumasa'da Hava Durumu hakkında ciddi anlamda bilgisi olan kişiler ile,Okumuş Prof ünvanına gelmiş kişilerinde birbirlerini üstün görmeden tatlı şekilde birbirlerinden birşeyler öğrenmesidir.İnsanız emin olun en iyisini bildiğimizi sandığımız konularda bile eksiklerimiz vardır.Uzatmanın bir mantığı yok,Herkes herkesi biliyor :) .

Bir yanlış algı daha

Ulan ne nankör insanlarsınız siberianTiger hocam emek verip gece gündüz bizleri bilgilenirmeyi çalışıyor.Biraz emeğe saygı el insaf.Tahmin onlardan takdir ALLAH dan.Sıkmayın canınızı hocam biz sistemin gelme ihtimalini o heyecanı yaşamayı sevdik.Geçen sene bu vakitler bunlarda yoktu

biz sibiryan hocaya senin bize faydan olmadı emeğin yoktur demedik yanlış anlayıp gerginlik yaratma

aslında bana şöyle geldi ; bu işe gönül veren saatlerini patlatan BES KURUŞ dahi kazanmayan başarılı tahmin yapan değerli hocalarımıza yapılan bir algı operasyonu gibi geldi . Yani özet olarak senin kavramının tam tersi :thumbup:

Emin ol bu konuda olan ve yakında olacakları çok iyi biliyorum o nedenle bence artık konuyu kapatmalıyız

Tamam da hocam ne gerek var bunları burda veya bu insanları burada tartışarak neden işimizi yapmıyoruz da uzmanlara saldırıyoruz

Bünyamin sürmeli rahmetli Barış Manço'nun cenazesinin olduğu gün, yoğun kar yağacak diye ortalığı kaldırdı ama tane yağmadı. 2006'da İstanbul'da tüm su tesisatları donabilir dedi ama donmadı.

sibiryan hocam şimdi siz bu sistemde başarısız olursak sizde ağırr hitamları kaldırabilecekmisniz kızmayınız ama buyurun bu sayfada yeri değil ama

Gokhan aburdan baskasini tanimam.gerisi hikaye bana gore. he bide dilek caliskan. aburun ogrencisi oldugu belli oluyor.

Hocam formun lider tahmincisi olarak bazı bilim adamlarına bu işin eğitimini uzun yıllar almış uzmanlara karşı bu denli yapılan çok ağır eleştirilerin bir nebze önüne geçmelisiniz sonuçta sizde hata yapabiliorsunuz öerneğin sibirien hocanın mikdat hoca ile ilgili konuşmaları şahsım adına çok abartılı bu durum hakkında biraz duruma hakim olmalısnız derim teşekkür ederim