İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hava koşullarının ekstrem olduğu zamanlarda 200 bin kadar ziyaretçinin uğradığı konuda bilinçli reklam yapılıp üstünü yorum paylaştım demekle kapatılmayacağının garantisini hangimiz verebiliriz? Yorum yapabileceğiniz konu mevcut ve oraya yönlendiriliyorsunuz. Ben de çok isterim farklı yorumlar görmek çünkü kendimize bir şeyler katma fırsatımız oluyor ama burasının daha bilgilendirici kalması gerektiğini düşünüyorum.

Ayriyeten Cold.EFso hocamızın açtığı Erken Kış konusunda üst düzey yorumlar yapılıyor. Dışarıdan başka kimseye de ihtiyaç olduğunu sanmıyorum.

• Acikcasi taa Arif bey zamanindan beri yaklasik 15 senedir bu forumlardayim ve heralde uyeligi bilmem ama 7,8 yildir rahat en az bu sitedeyim. Cok kattar yani bildiginiz dikdator izlenim var. Bize yakistiramadim. O yasak bu yasak. Benguc diye biri demisti dersiniz yapmayin. Hepimiz kar sevdaliyiz. Forum amaci bence yorumlamak olmali. 5 10 tane trol yuzunden siz bunu yaparsaniz o insanlara zafer vermis olursunuz. Simdi bana yuklenmenizin anlami yok. Benden dostca kar sevdalisi ve Forum aski olan bir taraftarinizin yorumu olarak gorun...

Forumda ki düzeni sağlamak amacıyla bu şekilde kuralları uzun süredir devam ettiriyoruz ki forumun kalitesini ve okunulur olmasını sağlıyoruz. Özellikle İstanbul konusunda buna dikkat ediyoruz. Çünkü bu sayfa 100binlerce misafir basın ve medya tarafından okunuyor.

Her kafadan bir tahmin çıkmasını engelliyoruz. Detaylı veriyi yorumlayıp değerlendirme yapıldığı sürece sıkıntı görmüyoruz. Lakin kişisel tahminler için özel açtığımız konular mevcut. "Şahsi Tahminler" üzerinden yapılabilir.

İyi forumlar.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Berkay bey ben derdimi anlatamadim . Ben hepsini cok iyi biliyorum. Neyse peki acik yazdigimi dusunuyorum sizde acikca yazdiniz. Sorun degil ben size sadece ne tutumun oldugunu soylemek istedim. Inanin gecmiste tum yasanan olaylarida biliyorum. Bana en anlatmaniza gerek yok :) Tekrar ediyorum fikrimi soyledim. Him zaten ben yorumlayip yazan uye degilim kendimde tutarim. Amma takipte ettigim cok usta 3,4 yorumcuda vardir burda. Ki gerci biride sizdiniz:) uzatmiyorum.

iyi forumlar 👍🏽

• Forumda ki düzeni sağlamak amacıyla bu şekilde kuralları uzun süredir devam ettiriyoruz ki forumun kalitesini ve okunulur olmasını sağlıyoruz. Özellikle İstanbul konusunda buna dikkat ediyoruz. Çünkü bu sayfa 100binlerce misafir basın ve medya tarafından okunuyor.

Her kafadan bir tahmin çıkmasını engelliyoruz. Detaylı veriyi yorumlayıp değerlendirme yapıldığı sürece sıkıntı görmüyoruz. Lakin kişisel tahminler için özel açtığımız konular mevcut. "Şahsi Tahminler" üzerinden yapılabilir.

İyi forumlar.

Hocam haklisinizda kimse burda parali tahmin yapmiyorki basına filan dikkat etsin

basın gitsin mgmden veri alsın

Burası resmi bir kurum değilki :hfyeni (18):

Hocam birde bazen bazı kişiler konudan alaksiz tahmin yapıyorlar onlarda dikkat ederseniz iyi olur mutlu oluruz

• Şu anda en sevdiğim yorumcu hocam berkeeldek . Sonra Berkay34 . Sonra ise Cold.EFso

Ve ayrıca; Tarayıcıya İstanbul hava durumu yazıp karşımıza çıkacak şeyleri paragraflar şeklinde yazanlar bence forumun kalitesini bozuyor. Bilmeyenler yorum yapmaktan çok takip ederlerse benim gibi forumdan faydalanan insanların zamanını ve forum hobisini bozmazlar.

• Şu anda en sevdiğim yorumcu hocam berkeeldek . Sonra Berkay34 . Sonra ise Cold.EFso

Baska hocalarmizida var tabiki ama bu hocalarmizida en iyilerinden

İstanbula özel rol verilmeli bence

Sadece belli hocalarımız tahminleri detaylı yorumlu olmalı yoksa herkes kafasına göre yazıyor

Berkay34

benim görüşümde zaten turkiyedeki en iyi insanların olduğu kaliteli sohbetin olduğu forum burası

Umarım daha güzel olduğunu görürüz bu forumun

Zaten eğer bu forumu onemsemedeydim forumun daha güzel olması için hiç yorum yapmazdım

Aykut53

Berkay34 seviliyorsunuz hocalarım

Umarım daha güzel günler geçiririz forumda birlikte

<3

• yigitreis82 kral yorumlarını özlemişiz. İyi ki döndün foruma :hfyeni (29):

Sağ olun hocam, ben de buraları özlemişim 8) rk23_kgigf-123

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Kurallar açık ve net dönüp dolaşıp aynı şeyleri yazmak istemiyorum arkadaşlar. Bilmeyenler için kuralların olduğu bölümün linkini bırakıyorum.

Kısacası

:hfyeni (18):

"Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun." Hadis-i Şerif

• Gece yarısı güncellememiz de devam ediyor. Son dakika kuru soğuklara kalmayız umarım :/

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)