Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Toprak , geçmiş olsun ihmal etme sakın bel ağrısını

Toprak biz ihmal etsekte o kendini ihmal ettirmiyor iş bel ağrısından taş düşürmeye döndü Allah şifa versin 😔

• Toprak biz ihmal etsekte o kendini ihmal ettirmiyor iş bel ağrısından taş düşürmeye döndü Allah şifa versin 😔

Toprak , bu yüzden bel ağrısını ihmal etme demiştim , farklı rahatsızlıklar sonucu da bel bölgesine de ağrı oluşuyor , Rabbim şifa versin inşallah , akşam iş çıkışı arayacağım seni

• Ordu da gerçekleşen gecenin en düşük sıcaklıkları

Ordu, Mesudiye, MESUDİYE0,5
    Ordu, Kabadüz, ÇAMBAŞI KAYAK MERKEZİ2,6
    Ordu, Çatalpınar, ÇATALPINAR3,9
    Ordu, Aybastı, AYBASTI/TOYGAR KÖYÜ4,7
    Ordu, Altınordu, ORDU ÜNİVERSİTE KAMPÜSÜ5,9
    Ordu, Akkuş, AKKUŞ6,0
    Ordu, Perşembe, PERŞEMBE/KIRLI BELDESİ6,3
    Ordu, Fatsa, FATSA6,6
    Ordu, Kumru, KUMRU6,9
    Ordu, Gürgentepe, GÜRGENTEPE6,9
    Ordu, Gölköy, GÖLKÖY7,6
    Ordu, Kabadüz, KABADÜZ/YOKUŞDİBİ BELDESİ7,8
    Ordu, Ünye, ÜNYE BALIKÇI BARINAĞI ANA MENDİREK FENER8,5
    Ordu, Altınordu, ORDU8,8
    Ordu, Korgan, KORGAN8,8
    Ordu, Fatsa, FATSA/ILICA8,9
    Ordu, İkizce, İKİZCE/ŞENBOLLUK9,1
    Ordu, Çamaş, ÇAMAŞ9,1
    Ordu, Kabataş, KABATAŞ9,2
    Ordu, Aybastı, AYBASTI9,3
    Ordu, Mesudiye, MESUDİYE/TOPÇAM9,4
    Ordu, Perşembe, PERŞEMBE/YASONBURNU FENERİ9,5
    Ordu, Çaybaşı, ÇAYBAŞI9,6
    Ordu, Ulubey, ORDU/ULUBEY9,8
    Ordu, Perşembe, PERŞEMBE/EKİNCİLER KÖYÜ9,8
    Ordu, Ünye, ÜNYE10,0
    Ordu, Gülyalı, ORDU ŞAMANDIRA10,4
  • dostlar geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim iyiki varsınız, gece bende dahil herkes işin taş düşürme olduğunu düşünmüştük ama çok şükür o kısım temiz çıktı tahliller temiz çıktı. ağrılarım devam ediyor evde istiharat halindeyim sanırım bel fıtığı durumu mevcut durumumuz bu düne göre daha iyiyim herkese teşekkürler

• Toprak , bu yüzden bel ağrısını ihmal etme demiştim , farklı rahatsızlıklar sonucu da bel bölgesine de ağrı oluşuyor , Rabbim şifa versin inşallah , akşam iş çıkışı arayacağım seni

Toprak gece doktor şüphelendi bizide şüphelendirdi ağrı ve yanında oluşan komplikasyonlar haliyle şüphe duydurdu. Ağrı belden kaynaklı büyük ihtimal rapor verdiler evde yatıyorum buda geçer mevlam beterinden korusun herkesi

• Toprak gece doktor şüphelendi bizide şüphelendirdi ağrı ve yanında oluşan komplikasyonlar haliyle şüphe duydurdu. Ağrı belden kaynaklı büyük ihtimal rapor verdiler evde yatıyorum buda geçer mevlam beterinden korusun herkesi

Toprak , kronik bel sıkıntın varsa bel kuşağı kullan iyi geliyor , Rabbim dermansız dertler vermesin , dikkat et kendine

• Orasa çok geçmiş olsun hocam.

Telefondan da anı bildirimi geldi, üzdü.

Geçtiğimiz sene tamda bugün Atakum Pelitköy'de kar üstünde yürürken,bugün tshirtla dışarda dolaşıyorum. :|

qb28oek.jpg

71a3kqi.jpg

• Bu havalar böyle giderki 1 hafta daha öyle gözüküyor ağaçlar fındıklar tomurcuga çiçeğe dönebilir.Ardindan gelecek olan soğuk don malesef çok zarar verecek gibi.

• Bu havalar böyle giderki 1 hafta daha öyle gözüküyor ağaçlar fındıklar tomurcuga çiçeğe dönebilir.Ardindan gelecek olan soğuk don malesef çok zarar verecek gibi.

Bu sefer çok sıkıntı olacağını düşünüyorum. Ayın ortasından itibaren soğuk bir dönem görünüyor, şimdilik fındık için bu gidişat sorun değil. Ama, eğer o soğuma şimdi göründüğü gibi sadece sıfır eksi bir ile sınırlı olup, ardından yeniden bir hafta on gün aynı ısınmayı yaşar isek, birde bu ısınma martın ilk günlerinde de devam ederse işte o zaman yandı gülüm keten helva.

Şu mevcut durumda 15 ile 25 şubat arasında etkili bir sistem aniden beliriverebilir. Eğer bu seferde kıldan tüyden sebeplerle kaçırırsak vay halimize