Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • trabzon moloz sahil de beyaz örtüye kavuştı çol şükür akçaabat söğütlü tarafları sahil dibindede beyazlaşma oldu zaten şansımız biraz daha yaver gitseydi saatleridir denizdeki yeşil kütle sahile yapışsaydı beklediğimizden çok farklı olurdu çünkü yeşil kütle erimedi genişledi ağır hareket etti, sistem beni tatmin etti fazlası bonus idi zaten ama devam ediyor kütle sağlam görünüyor buna fragman diyelim

• trabzon moloz sahil de beyaz örtüye kavuştı çol şükür akçaabat söğütlü tarafları sahil dibindede beyazlaşma oldu zaten şansımız biraz daha yaver gitseydi saatleridir denizdeki yeşil kütle sahile yapışsaydı beklediğimizden çok farklı olurdu çünkü yeşil kütle erimedi genişledi ağır hareket etti, sistem beni tatmin etti fazlası bonus idi zaten ama devam ediyor kütle sağlam görünüyor buna fragman diyelim

kütlenin ana çekirdeğini alabilsek farklı şeyler bile konuşuyor olabiliriz

• trabzon moloz sahil de beyaz örtüye kavuştı çol şükür akçaabat söğütlü tarafları sahil dibindede beyazlaşma oldu zaten şansımız biraz daha yaver gitseydi saatleridir denizdeki yeşil kütle sahile yapışsaydı beklediğimizden çok farklı olurdu çünkü yeşil kütle erimedi genişledi ağır hareket etti, bu arada fındıklar için iyi oldu açtı gidiyorlardı yoksa,sistem beni tatmin etti fazlası bonus idi zaten ama devam ediyor kütle sağlam görünüyor buna fragman diyelim

• Trabzon merkez, doğu karadeniz adına sistemin yıldızı olacak. Sabaha kadar sürer o devasal kütleler. 5-10 cm arası olur kanımca en kötü.

sabaha kadar kalırsa 8-12 cm leri görürüz ama sıkıntı kar ın çabuk eriyecek olması sonrasında sıcaklıklar yüksek çünkü

• Trabzon sahilde 5-10 cm aralığında olacak gibi duruyor. Yarın havanın açmasıyla sıcaklık 5 dereceleri görecektir. Sahilde hızlı erime olur. Yarın için moralinizi bozmayın şu saatlerin keyfini çıkarın.

• Trabzon sahilde 5-10 cm aralığında olacak gibi duruyor. Yarın havanın açmasıyla sıcaklık 5 dereceleri görecektir. Sahilde hızlı erime olur. Yarın için moralinizi bozmayın şu saatlerin keyfini çıkarın.

Aslında moral bozmak değil aksine çok seviniyorum yarın ingilizce kursu var hiç gidesim yoktu bu hafta kar nedeniyle tatil olucak büyük ihtimal pazar günü rahat bi uyku çekicem sonunda

Winter Has Come

• Aslında moral bozmak değil aksine çok seviniyorum yarın ingilizce kursu var hiç gidesim yoktu bu hafta kar nedeniyle tatil olucak büyük ihtimal pazar günü rahat bi uyku çekicem sonunda

hangi okul kardeşim , tatil olcağını pek sanmam pzt bile