İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • hocam 7.6 sırasında sizde hissettiniz mi hafif titreşimi ?

Hocam Bursa'da hissedenler olmuş ama ben burda hissetmedim çok kötü gerçekten kabus gibi bir gün

• beyler deprem için yardım mesajları ibalari paylaşıldı Allah herkse yardım etsin çok zor ama habire dillendirip acımızı yontmayalim.

• Berkay hocam emeğine sağlık.

"Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız." -M.Kemal ATATÜRK

• İnanın şu an içimde gram heves kalmadı haberleri gördükçe iyice tadım kaçtı. Hiç radar falan takip edesim gelmiyor. Depremi çevre illerden de çok hisseden olmuş. Orada birkaç arkadaşım var telefonu ağlayarak açtı heryer yıkılmış sürekli sallanıyorlarmış ve evlerine giremiyorlarmış, resmen psikolojisi bozulmuş. Çok üzücü bir durum.

• Beyler net bi bilgi alamadım da bilen arkadaşlardır sözün Avrupa yakası beylikduzu avcılar ın durumu nasıldır yoğunluk olarak me zaman başlar simdide teşekkür ederim

• Beyler net bi bilgi alamadım da bilen arkadaşlardır sözün Avrupa yakası beylikduzu avcılar ın durumu nasıldır yoğunluk olarak me zaman başlar simdide teşekkür ederim

DEK için net bir bilgi vermek doğru değil. Şehir genlinde şartlar güzel. Gelecek kütleleri radardan takip edeceğiz.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Berkay34 hocam şu ana kadar olan yağışlar çok ince ve grapuel şeklindeydi bu akşamdan itibaren gelecek dekler biraz daha lapa lapa şeklinde mi olur ve bir de karayel olacak mı yarın ve çrş cevaplarsanız mutlu olurum saygılar kolay gelsin