İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kadıköy-Pendik-Kartal sahil. Buraların biraz mikroklima iklimi vardır.

Çamlıca-Kayışdağı-Aydos'un yağmur gölgesi. Kayışdağı ile Aydos arasındaki boşluğa denk gelen konumum Süreyya Plajı ve Küçükyalı civarlarında da hissediyoruz. Konumum bembeyazken 5 km ötede Kartal'da hiçbir şey olmadığını gördüm birkaç defa. İkisi de sahil, birinde kar yağışı var öbüründe yağış yok. Aslında üzerinde saatlerce konuşulacak bir etki.

• Akşamki Galatasaray Trabzonspor maçında tatil durumu olur mu ?

Açıkçası sanmıyorum tatil olabileceğini

Juventus maçında zeminin drenaj sorunu vardı bu sorun çözüldü alttan ısıtma var şuan

Taraftara üzülüyorum sadece çünkü zaten rüzgar alan bir stadyum hele ki bu fırtınada gerçekten donacak millet

• Çamlıca-Kayışdağı-Aydos'un yağmur gölgesi. Kayışdağı ile Aydos arasındaki boşluğa denk gelen konumum Süreyya Plajı ve Küçükyalı civarlarında da hissediyoruz. Konumum bembeyazken 5 km ötede Kartal'da hiçbir şey olmadığını gördüm birkaç defa. İkisi de sahil, birinde kar yağışı var öbüründe yağış yok. Aslında üzerinde saatlerce konuşulacak bir etki.

hocam bizim buralar ne zaman çevirir kara maltepe sahil

• Bağcılar meydan

yağmurdan kara döndü

hocam su oranı yüksek sulu kar değil mi ? bende meydana 5 dk'yım bende sulu kar bahçelievlerde 1 kaç hocada saf kar demiş . Saf kar yerleyi ve ya en azından çatıları beyazlatan kar değil mi ?

• Açıkçası sanmıyorum tatil olabileceğini

Juventus maçında zeminin drenaj sorunu vardı bu sorun çözüldü alttan ısıtma var şuan

Taraftara üzülüyorum sadece çünkü zaten rüzgar alan bir stadyum hele ki bu fırtınada gerçekten donacak millet

2 ay gs tv de staj yaptım

kanal stadın içinde

İstanbulun en soğuk yerlerinden biri ney Nef Arena

• Arada KKY atıştırıyor halihazırda. Saf kara çevirmesi de çok sürmez. Anadolu yükseklerinde saf kar başlamış bu konuda gördüğüm üzere.

hocam şimdi araf bölgesi ( 5 avrupa yakasında hem boğaz hem marmara denizine yakın olan bölge dek durumu nedir ?
    yarın akşam örtü var mıdır ?

• hocam su oranı yüksek sulu kar değil mi ? bende meydana 5 dk'yım bende sulu kar bahçelievlerde 1 kaç hocada saf kar demiş . Saf kar yerleyi ve ya en azından çatıları beyazlatan kar değil mi ?

görsel bir yağış var anlık. su oranı yüksek

saf kar hava kararınca diyelim :)-- 8)

• Çamlıca-Kayışdağı-Aydos'un yağmur gölgesi. Kayışdağı ile Aydos arasındaki boşluğa denk gelen konumum Süreyya Plajı ve Küçükyalı civarlarında da hissediyoruz. Konumum bembeyazken 5 km ötede Kartal'da hiçbir şey olmadığını gördüm birkaç defa. İkisi de sahil, birinde kar yağışı var öbüründe yağış yok. Aslında üzerinde saatlerce konuşulacak bir etki.

Hocam herkesin atladigi bir sey var aydos kayisdag sonra gulensu geliyor yukseklik acisindan camlicada dogru durust bir rakim yok maltepe kartalda bizim tepelerin golgesinde kaliyo en ufak lodosda asiri isiniyolar