Futbola Dair Her Şey [2024]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Peki rüyamda 2 0 dan 3 2 maçı verip puan farkının 1 e inmesine ne demeli 😬

Bu maçta staddaydım da şimdi ne alaka niye bu maçta takılalım durduk yere icat çıkarmayın :D Biz Fenerbahçe miyiz ne bu endişe? :)

• 20/21 sezonunda Bülent Uygun Rize ile bizi Arena'da yenip şampiyonluktan etmişti kolay maç olmaz Manaj çok formda. Kalede de Ali Şaşal beklemeyin :)

20/21 sezonunda arenada rizeye kaybetmemişiz, teknik direktör olarak da başlarında Palut varmış kardeşim.

Sivas maçında ben de zorlanacağımızı düşünüyorum.

• Göztepe'nin seneye süper ligde ne yapacağını açıkcası baya merak ediyorum

Malum yabancı bir fon tarafından satın alındı, şu an göztepenin futbol kısmının başkanı danimarkalı bir adam.

şirketi biraz araştırdım, şu ana kadar çok bir başarıları yok. ama niyetleri bu işi profesyonel bir şekle sokup başarı aramak.

stadıyla, seyircisiyle süper lige yakışan bir kulüp. seyircisiz istanbul semt takımlarının yerine göztepe, sakarya, eskişehir gibi takımların süper ligde olması çok daha iyi tabi ki de.

inşallah kalıcı olurlar

BORN IN WINTER

• Galatasaray Sivas'a fark atar, rahat olun arkadaşlar.

Şampiyon ve ikinci bellidir, küme düşme daha cafcaflı olur son haftalarda.

Ayrıca Fenerbahçe, arenada ancak 1 puan çıkarabilir, daha fazlası hayal.

Benim takımımla ilgili hayalim, seneye ŞL katılımı, kadronun çok bozulmaması, doğru takviyeler ve daha iş bitirici oynayabilen bir takım.

• Bülent Uygun karakterli adamdır. Sadece Galatasaray'a özel hazırlanmaz. Son 6 maçının 5'inde bizden puan almış bir hoca ve bunu hiç çirkefliğe başvurmadan yaptı.

• Neu
    • Offizieller Beitrag

Çok güvendiğim bir kaynak Okan hoca sezon sonu İtalya yolcusu demiş. Umarım doğrudur.

Olabilir yetenekli ve başarılı bir hoca, Fatih Terim'i alırlar Okan ı yollarlar daha önce yaptıkları gibi:)

• Galatasaray Sivas'a fark atar, rahat olun arkadaşlar.

Şampiyon ve ikinci bellidir, küme düşme daha cafcaflı olur son haftalarda.

Ayrıca Fenerbahçe, arenada ancak 1 puan çıkarabilir, daha fazlası hayal.

Benim takımımla ilgili hayalim, seneye ŞL katılımı, kadronun çok bozulmaması, doğru takviyeler ve daha iş bitirici oynayabilen bir takım.

Hocam çok doğru demişiniz. Ben artık çok rahatım valla kendi adıma. Sivas maçı evet çok zor geçebilir ama asla GS kaybetmez. Hele ki böyle bir durumda bizim takımın özellikle yenilmesi görülmemiş bir şey olur şu durumda tabi ki. ha belli olmaz beraberede kalır yenilebilirde futbol bu olur ama biz asla bi fb değiliz o konuda :) şu seviyede bizim takım bambaşka oynuyor durum buralara gelince..

Açıkcası benim süper lig ten pek bir şeyim yok pek zevk vermiyor artık. Kırılmadık rekor bırakmadık artı olarak bu sene olan iğrençlikler vs zevk kalmadı gibi. Dediğiniz gibi şuan tek hayalim benim de takımda kalması gerekenler kalıp gitmesi gerekenler gidip 3 5 eksik yere nokta transferleri ile ŞL de en azından gruptan çıkmak ya da elensek bile UEfa yarı final görmek istiyorum. Kısaca Avrupa da başarı lazım artık şu Avrupa heyecanı bambaşka her türlü..

• haritaci6741

Sadece Galatasaray değil, tüm takımlarımızın performans vermesi gereken yer Avrupa.

Ben biraz tuhaf kafalı bir adamım, Türkiye'de yerim yok ama :)

Benim mantık şöyle çalışır, misal Galatasaray şu anda şampiyonlar ligi yarı finalisti olsa, benim takımım şampiyonluk kaybedince yarı finaliste kaybetmiş olur.

Veya Fenerbahçe konferans finalisti olsa, Galatasaray şampiyon olunca şampiyonluğu yüz kat daha değerli olur.

Leverkusen'in şampiyonluğu neden bu kadar çekici, çünkü Münihin önünde şampiyon oldular.

Bunları ülkemiz kavrarsa, sıçramaya başlarız.

Rakibim değerliyse, bende değerli olurum, mantalite bu.

• Çok iyi açıklamışsın hocam en son dediğin cümleler o kadar doğru ki başka bir şey demeye gerek yok

• Şampiyonlar ligi yarı final ilk maçında münih kendi evinde madrid karşısında 2-1 öne geçti biraz önce. haberi olmayan varsa söyleyeyim. dk 60 henüz

BORN IN WINTER

• Bayern Münih - Real Madrid Şampiyonlar Ligi yarı final maçı 2-2 sona erdi maçın rövanşı önümüzde hafta bugün Real Madrid'in stadı olan Santiago Bernabeu'da oynanacak.