Futbola Dair Her Şey [2024]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Başta ben olmak üzere, tüm Galatasaraylılardan isteğimdir. Rica ediyorum, kimseyi suçlamayın, dönüp kendimize bakalım. Sahada ne yapıyoruz ? Federasyon onu şampiyon yapacak, bunu şampiyon yapacak bilmem ne. Ya Allah aşkına bırakın bu işleri, bu ülkede en büyük lobi Koç ailesinde ama 9 yıldır şampiyon olamıyor . Fenerbahçe de 4 yıldır başkan Ali Koç , yapabildi mi şampiyon? Boş yapmayalım Allah aşkına ya.

Fb’de Fred olmadığında ( Ts-Adana ) 5 puan kaybettiler diye hatırlıyorum, bizim takımda da ciddi eksiklikler var, ona rağmen iyi oynadık bence bu maçta.

Birileri Fb’yi şampiyon yapacak gibi bir cümle kullanmadım ama rakip takımlar bize karşı kapalı defans oynarken, Fb’ye karşı açık oyun oynuyorlar.

Lig tarihinin en fazla gol bulan kadrolarından birisine karşı açık oyun oynayıp, Gs’ye karşı kapalı defans oynamanın mantığını da sizin takdirinize bırakıyorum.

• Fb’nin şampiyon olmasını bu kadar istediğini bilmiyordum hocam, ben kötü oynasa da Gs’nin şampiyon olmasını isterim.

Kerem konusunda ise hakkın var.

Fb nin şampiyon olmasını niye isteyeyim hocam, ben oynadığımız oyunu beğenmiyorum buraya kadar şansa geldik fb gelene geçe 4-5 atıyor olsunlar artık, adamlar ilk günden bonucci krunic aldılar bizimkiler yine son güne bırakıp ndombele tarzı bi orta saha ve sol bek çekerler biter bu transfer dönemide bende bu sezon daha gs maçlarını izlemem bugünkü maçıda keremin kaçırdığı pozisyondan sonra kapattım zaten tahammülüm kalmadı artık bu çocuğa

• Valla ben şimdi gerçeği söylesem banada inanmazlar ama söyleyeyim ilk yarının son 5 ikinci yarının son 15 dakikasını izledim ordada sivasın penaltısı doğru keremin ikinci sarısı doğru birinciyi bilmiyorum yorum yapamam ancak özetlerde pozisyonları gösterirlerse her zaman yaptığım gibi objektif olarak yorumlayıp yazacağımdan şüpheniz olmasın

Teşekkürler hocam, olan oldu maç bitti, kalan pozisyonları izleyip yorum yapsak da bir şey değişmeyecek ama objektif olmak muhabbetimizi kaliteli yapar.

• Fb’de Fred olmadığında ( Ts-Adana ) 5 puan kaybettiler diye hatırlıyorum, bizim takımda da ciddi eksiklikler var, ona rağmen iyi oynadık bence bu maçta.

Birileri Fb’yi şampiyon yapacak gibi bir cümle kullanmadım ama rakip takımlar bize karşı kapalı defans oynarken, Fb’ye karşı açık oyun oynuyorlar.

Lig tarihinin en fazla gol bulan kadrolarından birisine karşı açık oyun oynayıp, Gs’ye karşı kapalı defans oynamanın mantığını da sizin takdirinize bırakıyorum.

Güzel kardeşim, rakibin hangi taktikle oynadığı hiç bir kulübü ilgilendirmez. Kapalı defans oynuyorsa sen çözeceksin. Her oyuna karşı bir taktiğin olacak. Yani herkes kendi işine bakacak .

• Gs olarak oyun çok kötü yıldız diyerek aldıkların nazlana nazlana oynuyor bir kaç kişi haricinde saldıran savaşan yok eli kulağında idi puan kaybının millete suç atmanın alemi yok bence gaza gelip yıldız transferler yapmak moda olunca gelecekler daimi oynayan sorunsuz oyuncu değildi nazli nazli sahaya çıkıyorlar adamlar şu an Fenerbahçe daha güzel futbol oynuyor ve şampiyonluğu hak ediyor.

• Galatasaray ne oynuyor kısmına katılmıyorum, hiçbir zamanda katılmayacam. Galatasaray oynayabileceği en iyi futbolu oynuyor. Bir hocanın görevi, takımı ceza sahası içine sokmaksa, Okan Buruk bunu en iyi şekilde yapıyor. Mevzu tamamen son vuruşlar. Fenerbahçe buldumu atıyor, biz 30 tane bulursak 2 tane falan anca atıyoruz. Konyaspor maçı mesela 30 tane şut çekti takım yav 30 tane. 90.dakikaya kadar diken üstünde izledik maçı. Galatasaray, lig de gole çevirme oranı olarak 20 takımdan 14. sırada yav 14. sırada. Sivas maçı ilk yarı 2 tane direk, Kerem'in karşı karşıya kaçırdıkları, son dakika Halil'in yine karşı karşıya kaçırdığı pozisyon. Sezon başından beri Kerem'in garanti diyorum bakın garanti karşı karşıya her maç ''istisnasız'' 2 tane %100 kaçırdığı pozisyon oluyor. Taş gibi oynuyoruz ama atamıyoruz. Özet budur.

• Güzel kardeşim, rakibin hangi taktikle oynadığı hiç bir kulübü ilgilendirmez. Kapalı defans oynuyorsa sen çözeceksin. Her oyuna karşı bir taktiğin olacak. Yani herkes kendi işine bakacak .

Benim derdim rakibin bize niye kapalı defans oynadığı değil abi, sen yanlış anlamışsın benim derdimi.

Ligte 2 tane kafa takım var, birisi gelene geçene 4-5-6 atarken, biz kapalı aynı takımların kapalı defansını çözmekle uğraşıyoruz.

Diyorsan ki bir takım Gs’ye karşı 5li defans oynarken, aynı takım Fb’ye karşı 3lü ya da 4lü defans oynayabilir, o zaman da senin bu yorumuna saygı duyarım abi.

• Benim derdim rakibin bize niye kapalı defans oynadığı değil abi, sen yanlış anlamışsın benim derdimi.

Ligte 2 tane kafa takım var, birisi gelene geçene 4-5-6 atarken, biz kapalı aynı takımların kapalı defansını çözmekle uğraşıyoruz.

Diyorsan ki bir takım Gs’ye karşı 5li defans oynarken, aynı takım Fb’ye karşı 3lü ya da 4lü defans oynayabilir, o zaman da senin bu yorumuna saygı duyarım abi.

Bu akşam çok yazdım buda son olsun göze batmayalım benim bu konuya yorumum şöyle zaten galatasaraylı arkadaşlar kendileri söylüyor atmakta beceriksiziz diye fenerbahçe yakaladımı erkenden atıyor gol gelince rakibi ister istemez açılıyor galatasaray atmakta gecikince rakip iyice kapanıyor kalın sağlıcakla ekleyeyim kimseyi kıracak birşey söylememeye çalıştım takımlarınız için arkadaşlarınızı dostlarınızı kırmayın sakin kalın hayırlı kandiller

• Bu akşam çok yazdım buda son olsun göze batmayalım benim bu konuya yorumum şöyle zaten galatasaraylı arkadaşlar kendileri söylüyor atmakta beceriksiziz diye fenerbahçe yakaladımı erkenden atıyor gol gelince rakibi ister istemez açılıyor galatasaray atmakta gecikince rakip iyice kapanıyor kalın sağlıcakla ekleyeyim kimseyi kıracak birşey söylememeye çalıştım takımlarınız için arkadaşlarınızı dostlarınızı kırmayın sakin kalın hayırlı kandiller

Katılıyorum. Dün de demiştim Fenerbahçe ligin ilk 15 dakikada en çok gol atan takımı. Bundan dolayı mecburen arkada boşluk bırakmak zorunda kalıyolar. Galatasaray Konyaspor maçında bile 3-0 kazandı ama dakika 90'a kadar diken üstündeydi herkes. Erken gol bulsalar işler kolaylaşacak kendileri için.

• Yönetimin odaklanması gereken transferler. Fener Krunic ve Bonucci çekti. Bizim kadronun şu haline bile transferler lazımken Boey, Abdülkerim, Nelsson devre arası veya sezon sonu Avrupa yapacak Torreira'dan da korkuyorum. Yapılması gereken nokta transfer sayısı çok.

• GS'li arkadaşlar ne isyan ettiniz be gören de 10 senedir şampiyon olamadınız sanır. Demek bizim durumda olsanız intihar edecektiniz. :D

valla ya 😂😂

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• Gsliler boşuna abartıyor.Altı üstü 2 puan fark.Fazlasıyla kapanır.Gs bu işi yapmayı biliyor.Toparlanmasını da bilir ki.Toparlanacak dediğimiz mevzu da 2 puan fark.Kaç tane eksiğimiz olduğunu da unutmayın.Fener fred gitti diye ne hale geldi 2 maçta.Eksiklere rağmen iyi oynadık gene bitiremedik golleri.Hangi takımı tuttuğumuzu unutmamak lazım :) Gs ikinci yarılarıh takımıdır ve bu kalite de Gsde fazlasıyla var bu sene de.Rahatta kalın ;)

• Gsliler boşuna abartıyor.Altı üstü 2 puan fark.Fazlasıyla kapanır.Gs bu işi yapmayı biliyor.Toparlanmasını da bilir ki.Toparlanacak dediğimiz mevzu da 2 puan fark.Kaç tane eksiğimiz olduğunu da unutmayın.Fener fred gitti diye ne hale geldi 2 maçta.Eksiklere rağmen iyi oynadık gene bitiremedik golleri.Hangi takımı tuttuğumuzu unutmamak lazım :) Gs ikinci yarılarıh takımıdır ve bu kalite de Gsde fazlasıyla var bu sene de.Rahatta kalın ;)

Pazartesi günü kayseri maçi sonunda türk futbolunda kiyamet kopacak,fenerbahçenin 7-8 farkli gaziantep galibiyetinden sonra puan farkı 5 olacak kadıköyde kutlamalar başlayacak. Pazartesiyi bekleyin. Operasyonun 2. Bölümü çekilecek. Mehmet efendi sağlik sorunlarini göstererek istifa edecek ama lig bitmiş olacak.

• Pazartesi günü kayseri maçi sonunda türk futbolunda kiyamet kopacak,fenerbahçenin 7-8 farkli gaziantep galibiyetinden sonra puan farkı 5 olacak kadıköyde kutlamalar başlayacak. Pazartesiyi bekleyin. Operasyonun 2. Bölümü çekilecek. Mehmet efendi sağlik sorunlarini göstererek istifa edecek ama lig bitmiş olacak.

Kardeşim bu yorum son mu 😂