Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Müdahale yoksa Icardi neden yere düştü hocam?

Ayaklara bakarsanız, ayaklar birbirine çarpmıyor, yumruk ( tam yumruk ya da sıyırma tam anlaşılmıyor olabilir ) ile müdahale sonrası yere düşüyor Icardi.

Icardi’nin neden itiraz etmediği belli oldu demişsiniz de Icardi yere düşünce, eliyle yumruk hareketi yaptı, başını göstererek vurdu bana dedi hakeme.

“”Müdahale yoksa Icardi neden yere düştü hocam?”” sorunuzu biraz trajikomik buldum ligimizde her topçu maç başı 5-10 kez kendini yere attığı için benim açımdan bir manası yok maalesef.

• Suç yayıncı kuruluşta nasıl tek açıdan yayınlarsın? Icardı’nın ikinci yarıda çekilmiş bir fotoğrafı gözde morarıklık yok dediğim gibi ya direkte ya da djikuyla olan hava topunda aldı darbeyi.

51a85967ade3934a7.jpg0570865bcf097805f2.jpg

Gözüne aldığı darbe yere düştüğü bir pozisyon vardı, rakipten gelen ofsayt olmayan orda ayağı çarpıyor defansın. Orada oldu.

• Icardı’nın neden itiraz etmediği belli olmuş.Bu açıdan bakınca pozisyon penaltı değil.Açıdan açıya farklılık gösteriyor.

Buz gibi penaltı ve kırımızı kart. Ama doğru icardi irfancan ve dzeko gibi her faul pozisyonunda hakeme itiraz etmediği için penaltı değil. İcardi'nin gözü burada morarmıştır veya başka pozisyonda hiçbir önemi yok. Önemli olan bu pozisyonda müdahale olup olmadığı. Ters çevirip baksak, yandan baksak, triodan baksakta buz gibi faul ve penaltı.

• Buz gibi penaltı ve kırımızı kart. Ama doğru icardi irfancan ve dzeko gibi her faul pozisyonunda hakeme itiraz etmediği için penaltı değil. İcardi'nin gözü burada morarmıştır veya başka pozisyonda hiçbir önemi yok. Önemli olan bu pozisyonda müdahale olup olmadığı. Ters çevirip baksak, yandan baksak, triodan baksakta buz gibi faul ve penaltı.

Burda djikunun elini çekerken sol eliylede bir teması var gibi 9. saniyede sol eliyle temasından sonra icardi suratını diğer tarafa çeviriyor ama bu allahın belası yayıncı kuruluşlar nedeniyle hiçbir şeyi net olarak göremiyoruz

• Burda djikunun elini çekerken sol eliylede bir teması var gibi 9. saniyede sol eliyle temasından sonra icardi suratını diğer tarafa çeviriyor ama bu allahın belası yayıncı kuruluşlar nedeniyle hiçbir şeyi net olarak göremiyoruz

Hocam son birşey daha söylemek lazım. Aynı pozisyonda dzeko olsaydı ve vara bile gidilmeseydi. Tribün aşağı iner, Ali koç tüm hakemleri ve kurulları tehdit eder, ortalığı yangın yerine çevirirlerdi. Tamam top oynayan bir taraf yoktu. Ama böyle bir pozisyonda vara bile gidilmemesi ve varda ki elamanın tescilli bir fenerli olması karşısında sessiz kalırsan yarın aynısını gene yaparlar.

• Fenerbahçe yöneticisi Burak Kızılhan TRT'ye bağlanıp twitter trollerinin montajladığı Nelsson videosu üzerinden penaltımız verilmedi dedi. GS ve Fb yönetiminin içinde kaliteyi düşüren insanlar var.

• “”Müdahale yoksa Icardi neden yere düştü hocam?”” sorunuzu biraz trajikomik buldum ligimizde her topçu maç başı 5-10 kez kendini yere attığı için benim açımdan bir manası yok maalesef.

Ligde her topçunun kendini 5-10 kez yere atmasının da benim için bağlayıcı bir tarafı yok, bu pozisyon özelinde konuşuyorum, müdahale olduğu için yere düştü bence.

• Fenerbahçe yöneticisi Burak Kızılhan TRT'ye bağlanıp twitter trollerinin montajladığı Nelsson videosu üzerinden penaltımız verilmedi dedi. GS ve Fb yönetiminin içinde kaliteyi düşüren insanlar var.

Ben de az önce gördüm, Nellson’un eline çarpan bir pozisyon var mıydı yoksa dediğin gibi twitter trollerinin işi mi hocam?

db7a437e478f3e507add21.jpg

Doğru, aynı penaltı için hakkını aramak yerine fenerbahçeye laf atan icardinin göz morarıklığını o pozisyona bağlayıp milleti manipüle eden resmi hesap ve djiku kroşe indirmiş diyenlerinki gibi :)

• Hocam son birşey daha söylemek lazım. Aynı pozisyonda dzeko olsaydı ve vara bile gidilmeseydi. Tribün aşağı iner, Ali koç tüm hakemleri ve kurulları tehdit eder, ortalığı yangın yerine çevirirlerdi. Tamam top oynayan bir taraf yoktu. Ama böyle bir pozisyonda vara bile gidilmemesi ve varda ki elamanın tescilli bir fenerli olması karşısında sessiz kalırsan yarın aynısını gene yaparlar.

O da güzel hikayemiş 10 senedir şampiyon olamayan takımın gücüne bak be 😀

• Açıdan açıya yorumladım kiminin hoşuna gider kiminin zoruna gider ben gördüğümü söylüyorum diğer açıdan net penaltı dedim kimsenin sesi çıkmadı da şimdi bu açıdan penaltı değil diyince niye yangın yerine dönüyor ortalık :)

• Bazıları yanlış konuşuyor dünde dedim hakemin varın hatasını rakibe bağlamak ergenliktir.Nedense benim doğruya doğru yanlışa yanlış diyebildiğim şeylerde bazı sevgili dostlar çizgisinden ödün vermiyor.

Savcıya rüşvet iddiasıyla yargılanan Fenerbahçe yöneticisine suç duyurusu - Can Bursalı
    SPK, Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan hakkında şirketini zarara uğrattığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Savcılık, soruşturma başlattı.
    www.gazeteduvar.com.tr