Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Başakşehirde beğeniyordum geçen senede bu senede oldukça başarılı ama sizde genel anlamda başarılı olan teknik direktör eleştirilip sonunda yollanıyor oda sizdeki problem hocam, çok örneğiniz var böyle..

Türk futbolunun problemi hocam.

Bakınız Şenol güneşe bakınız Abdullah avcıya yarın belki İsmail hoca.

Sabırsızlık bizim en büyük problemimiz.

• Bu mevzu teknik taktik mevzusu değil. Bir kulüp doktorları gerçekten diplomasız ben buna kanaat getirdim. İkincisi UEFA'ya verilen listede ki sıfır mantık. Ferdi Becao Djiku Serdar Samet Müldür Perez Lincoln M.Hakan Zajc Bartuğ E.Mor Fred. 13 tane oyuncudan yoksun maçlar çıkarıyorsun. Plan program yanlışı ve sözde sağlık ekibi ile birlikte. King ve Cengiz de henüz yeni döndü eder 15. Stoper yok diye orta sahayı savunmaya çekiyorsun, zaten stoper oynamayı bilmiyorlar üstüne orta sahayı da vermiş oluyorsun. Ne bekliyorsunuz ki 6 tane ideal bi sonuç. Bölgesel amatör lig değil burası avrupa maçı. Baştan aşağıya rezalet bir plan programın ağır hezimeti

• Başakşehirde beğeniyordum geçen senede bu senede oldukça başarılı ama sizde genel anlamda başarılı olan teknik direktör eleştirilip sonunda yollanıyor oda sizdeki problem hocam, çok örneğiniz var böyle..

Üçte üç yapan Hamza Hoca gönderilmişti ötesi yoktur herhalde. Son senelerde çok fena teknik direktör üstünlüğü var Galatasaray'ın bize karşı. Sırf Mancini tek başına bizim son 10 yıldaki direktörlerin toplamından iyi olabilir ya.

• Offizieller Beitrag

Üçte üç yapan Hamza Hoca gönderilmişti ötesi yoktur herhalde. Son senelerde çok fena teknik direktör üstünlüğü var Galatasaray'ın bize karşı. Sırf Mancini tek başına bizim son 10 yıldaki direktörlerin toplamından iyi olabilir ya.

daha eskide Lucescu var, şampiyon yapanı sallıyorlar:) Okan hoca yine nasıl gönderilmedi anlamadım. Şaka bir yana evet TD konusunda gerçekten üstünler bunuda zaten şampiyonluk sayısına yansıttılar..

• Bu gece de say say bitmedi ama Cengiz'e de 15 bağlanmayacağını görmüş olduk. 15m euro'yu Seçil Erzan'a verselermiş bari en azından bi açıklaması olurdu. Dripling atmayı unutmuş kanat mı olur bir de uzun zamandır hazırlanmış hali bu.

• Bu gece de say say bitmedi ama Cengiz'e de 15 bağlanmayacağını görmüş olduk. 15m euro'yu Seçil Erzan'a verselermiş bari en azından bi açıklaması olurdu. Dripling atmayı unutmuş kanat mı olur bir de uzun zamandır hazırlanmış hali bu.

Cengizi oyunda gördükçe giden paraya kahroluyorum.

• Offizieller Beitrag

Bu gece de say say bitmedi ama Cengiz'e de 15 bağlanmayacağını görmüş olduk. 15m euro'yu Seçil Erzan'a verselermiş bari en azından bi açıklaması olurdu. Dripling atmayı unutmuş kanat mı olur bir de uzun zamandır hazırlanmış hali bu.

dahada sayılır bak Crespodan hiç bahsetmiyorum adam yerden kalkmıyor..

Hep ben demiştime geliyor iş ama bunu tahmin etmek için futbolcu gurmesi olmaya gerek yoktu bas bas bağırdık burda Cengiz hata olur diye.Livakovic’in içi dolu antrenör desteğiyle kendine gelir fakat Cengiz’in hiç bir şekilde oluru yok.

• Ben başkan olsam bu gece Hatay- İstanbul uçak seferine bilet alir Volkan Demirel'i hoca yaparım. Bir de üstüne İstanbul - Riyad seferine bilet alır üstüne de deve kiralar arap İsmail'i sevdiği topraklardan ayrı koymam. Sinirliyim sabah iş var aziz yıldırım gibi konuşturmayın beni. Haydi iyi geceler. 6 tane atılır mı be ohaaa...

• Trabzonspor maçı sonrasında hoca çok iyi oynadık diye açıklama yaptığında her şey az çok belli olmuştu zaten. Fenerbahçe hiçbir şey üretemedi o maçta ve hoca çok iyi oynadık açıklaması yaptı. O maçtan sonra Fenerbahçe'nin akan oyunda attığı gol sayısı sadece 2 tane. Birisi berbat oynadığı Karagümrük maçı, diğeri de bugün ki maç işte.

• Offizieller Beitrag

Ben başkan olsam bu gece Hatay- İstanbul uçak seferine bilet alir Volkan Demirel'i hoca yaparım. Bir de üstüne İstanbul - Riyad seferine bilet alır üstüne de deve kiralar arap İsmail'i sevdiği topraklardan ayrı koymam. Sinirliyim sabah iş var aziz yıldırım gibi konuşturmayın beni. Haydi iyi geceler. 6 tane atılır mı be ohaaa...

Ali koç bunu yapacak gülerim:) Ali Koç tan hiçbirşey olmaz..

• Şu an bize gelip de şampiyon yapacak bir Türk hocanın var olduğunu düşünmüyorum. Sergen Yalçın bir ihtimal. Gelecek için de Semih Şentürk ciddi aday. Mevcut durumda artık Ali Koç son senesinde Hansi Flick mi indirir Conte mi orasını kendi bilir. Galatasaray maçından sonra Jorge'yi kovalamamak hataydı yine aynı hataya düşmemek lazım. Sivas maçını bile beklemem ben olsam ama olası Sivas maçında puan kaybı halinde yolların ayrılması şart oldu.

• daha eskide Lucescu var, şampiyon yapanı sallıyorlar:) Okan hoca yine nasıl gönderilmedi anlamadım. Şaka bir yana evet TD konusunda gerçekten üstünler bunuda zaten şampiyonluk sayısına yansıttılar..

İki gönderilen teknik direktör için fatih terim etkisi diyebiliriz.

• Neyse sakin. Hocaya rağmen şampiyon olacak kadro var. Dönsünler yeter. He bi de devre arası 4/5 çöp poşetini yollayıp 3 tane kalite transfer ile devam ederiz. Dağılmayın hemen un helvası gibi rk23_kgigf-123

Un helvası dedin malzemeleri ver çorbacıya çar çur etsin ver helvacıya helva yapsın.3 tane kalite alsan ne yazar bizde çorbacı varken :)