Futbola Dair Her Şey [2024]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bence hakem hatalarını bu kadar kafaya takmamak lazım

ancak belli bir takım lehine çok dikkat çekecek şekilde yapılırsa kafaya takılabilir

ama bu sene her takım için bu neviden hatalar oluyor

tabi bu dediklerim bu sene şampiyonluk yarışında yalnız kalacak gibi görünen gs ve fb için

bir hafta diyoruz gs doğrandı

bir hafta diyoruz gs kollandı

yine aynı şekilde

bir hafta diyoruz fb doğrandı

bir hafta diyoruz fb kollandı

ben bir gs taraftarı olarak hem kollanmaları hem de doğranmaları bir teraziye koyuyorum

bir tarafın ağır bastığını söyleyemem bu sene için

• Offizieller Beitrag

Altına imza attım hocam, objektif yorum için teşekkürler..

• Rize gs maçının da açıklanırsa neden olmasın?

Hatta eski ve yeni yöneticilerinizde VAR kayıtları vardı onlar da açıklasınlar...

Sıkıntı yok hocam gecmise yonelik gs ve fbnin tüm maçlarını açıklasınlar kimseden korkumuz yok,bu var kaydı mevzusu nedense gecen sene meshur sivas macinda açıldı o macta ilk yarıda cok net penaltımız es gecilmesine karşın sadece o meshur ofsaytımsı pozisyonunun kaydı açıklandı ve o pozisyon akıllarda kaldı o yüzden bazı yarım akıllılar hala ofsaytımsı sezonu diyor mesela twitterde sagda solda

• Yine benim dediğime geldik.en çok sen kollandin kavgası.olan gariban Anadolu takımlarına oluyor.adamlarin giki çıkmıyor

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Sıkıntı yok hocam gecmise yonelik gs ve fbnin tüm maçlarını açıklasınlar kimseden korkumuz yok,bu var kaydı mevzusu nedense gecen sene meshur sivas macinda açıldı o macta ilk yarıda cok net penaltımız es gecilmesine karşın sadece o meshur ofsaytımsı pozisyonunun kaydı açıklandı ve o pozisyon akıllarda kaldı o yüzden bazı yarım akıllılar hala ofsaytımsı sezonu diyor mesela twitterde sagda solda

Var kaydı mevzusu ne zaman açıldı diye merak edersen Abdürrahim Albayrakın açıklamalarına bak.

hiç de geçen sene değildi.

Bence de hepsi açıklansın.

Rize gs

Bu akşamki maç.

Hepsini bilmek hakkımız.

Hatta 90lardan başlayan bir temiz eller operasyonu yapılsa futbolda.

Ak koyun kara koyun çıksa ortaya.

• Ligde tek şaibeli maç fenerbahçenin maçları mı?

Bu maçın var kayıtları açıklanmalı kesinlikle o pozisyonda iki hakem arasında ne konuşuldu çok merak ediyorum

• Gs bir çok maçta var kayıtlarını istedi ama sadece bizim ofsaytımsı ve Beşiktaş’ın maçındaki bir pozisyon yayınlandı.

Evet benim de dikkatimi çekmişti bu durum. Örneğin bugün yaşanan pozisyonda neden penaltı kararı çıkmadığını yarın yayınlamaları lazım. Aylar sonra yayınlayınca ne anladım ben bu işten.

• Ligde tek şaibeli maç fenerbahçenin maçları mı?

İstanbul Hatay maçı da şaibeli. Hatay İstanbul'a puan kaybedecek takım değil

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Enes16 diye kalmış aklımda

yok abi o değil Narsil abiyle bize az çektirmedi mevzu da böyle hakemleri eleştirmesi falan değildi artik taraflı yorumlarıyla mimlendiği için durur durur hep fener kaybedince ortaya çıkardı objektif eleştiri diye bişeyler derdi tüm fenerlileri deli ederdi :hfyeni (18):

• İstanbul Hatay maçı da şaibeli. Hatay İstanbul'a puan kaybedecek takım değil

İşte 4 büyükler bu maça bize ne biz umursamıyoruz der geçer. Süper lig sadece bu 4 takımdan oluşmuyor. Şunu bir öğretmek lazım