Futbola Dair Her Şey [2024]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hangi maçta dile getireyim güzel kardeşim. Diyorum ki fenerin hakeme ihtiyacı yok. Hakem bilerek feneri kolluyor mu dedim. Hakemlerin bu hataları fenere zarar veriyor. Fenerbahçeyi savunuyorum yine suçlu oluyorum. Vay arkadaş. Napayım Albacete-Las Palmas maçını mı yorumlayalım burada anlamadım ki

Şu hatalar fenere niye zarar versin ki? Lider olarak devam ediyorlar. Sırada biz varız. Kadıköyde tff'si mhk'si silindir gibi üzerimizden geçecek. Şu cümlene de katılmadım. Hakemlere ihtiyacı yoktu. Penaltı verilse Gümrük penaltıyı atıp öne geçecekti. Puan farkı 3 olacaktı. Ama şöyle çekişmeli bi sezonda bak liderler.

Skor 3--0 5-0 olsa penaltı verilmese işte o zaman ihtiyacı olmazdı hakemlere elbet.

• Nihat Özdemir ve Mehmet Ali Aydınlar da koyu Fenerbahçeli hocam. Bu konuda bir şey demeye hakkınız yok.

Ben ikisi de aktif olarak Türk futbolu için görevleri yok diye biliyorum. Kaldı ki Nihat Özdemir ve Lale Orta varken neler neler ortaya atıldı, atılmaya devam ediyor. Futbolun yönetim kısmında holiganlık seviyesinde olan isimlere yer verilmemeli. Nihat Özdemir'e de yanlış dedim zamanında hala diyorum. O ne ise Büyükekşi aynısı. Bence konuşmaya hakkım var :)

• Offizieller Beitrag

Aykut53 Abi beni konudan sadece yazamayacak şekilde banlama şansın var mı? Sevdiğim insanlarla futbol yüzünden tartışmak istemiyorum bu işin suyu çıktı her hafta aynı boş mevzular.

moderatör banlayamaz konudan, ayrıca bir ağabeyin olarak buraya yazmanı isterim. Bazı yorumları görmezlikten gel güzel kardeşim hepsine yorum yapmak zorunda değiliz, herkesin görüşü kendine

• Abi ben de dediklerin gibi düşünüyorum lehimize yapılan hatalarda bunu sürekli söylüyorum eleştiriyorum. Benim kızdığım nokta bu başka takıma olunca ses çıkmıyor ortalıktan fenerin maçlarına gelince birden ligi fener dizayn ediyor yok öyle yok böyle bu senin özelinde değil. Madem yorum yapılıyor adaletli yapılsın yapıcı yapılsın da oturup düzgünce konuşalım daha ligin başı ne saçma kararlarla zorla maç alan galatasaraylılar o günler doğranan fenerbahçe için tek kelime etmemiş lehine haksız verilen pozisyonları maç günü konuşmamış ama iş fenerin maçına gelince buraya ligi fener dizayn ediyor oynamayı bırakalım yazıyor. Bu böyle olmaz yapılacaksa adil yapılsın yorumlar kışkırtıcı dille fenerin maçında ortaya çıkacak şekilde değil. Trabzon maçı özelinde de yazdım bu maç özelinde de yazıyorum lehimize olan berbat hatalar yaptı hakemler.

Canını yediğim o zaman beni tenzih ederek yaz. Ben bu akşam feneri savundum. Fener lehine yapılan fahiş hatalardan en çok fener zarar görür. Bu kadar basit. Konudan falan da gitme. Trabzonsporlu bir abin olarak diyorum bak :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• moderatör banlayamaz konudan, ayrıca bir ağabeyin olarak buraya yazmanı isterim. Bazı yorumları görmezlikten gel güzel kardeşim hepsine yorum yapmak zorunda değiliz, herkesin görüşü kendine

Saolasın abi. İnsan kendini tutamıyor ama çift taraflı davranışa bir raddeden sonra. Mecbur dediğin gibi yapacağım sağlık olsun kalpler kırılmasın.

• Şu hatalar fenere niye zarar versin ki? Lider olarak devam ediyorlar. Sırada biz varız. Kadıköyde tff'si mhk'si silindir gibi üzerimizden geçecek. Şu cümlene de katılmadım. Hakemlere ihtiyacı yoktu. Penaltı verilse Gümrük penaltıyı atıp öne geçecekti. Puan farkı 3 olacaktı. Ama şöyle çekişmeli bi sezonda bak liderler.

Skor 3--0 5-0 olsa penaltı verilmese işte o zaman ihtiyacı olmazdı hakemlere elbet.

Fener ikinci yarı yine alırdı maçı sıkıntı yok. He maç sonucu ne olur ayrı bir konu. Penaltı verilse maç nereye evrilir tartışılır orası.

Fener kendi oyununu oynasa hakeme falan ihtiyacı yok. Kadrosu kaliteli ama gereksiz panik yapıyorlar.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Offizieller Beitrag

Saolasın abi. İnsan kendini tutamıyor ama çift taraflı davranışa bir raddeden sonra. Mecbur dediğin gibi yapacağım sağlık olsun kalpler kırılmasın.

ben seni anlıyorum sen buralarda ol kardeşim beraberiz. Galatasaraylı kardeşlerimizde burada Beşiktaşlı olanlarda Trabzonlu olanlarda, bazen bazı yorumlar sınır aşabilir onlarada anlık tepkine hakim ol görmezden gel. Hoşsohbetle devam edelim konumuzdan..

• Ali koç çıkıp açıklama yapar hakeme rağmen kazandık diye. Demedi demeyin.

76bc363ea3633478.jpg

Evet bence de tehdit savurup ayaklandırma çağrısı yapanlara işlem yapılmalı :) Sezon başında neredeymiş ultraslan? Mide bulandırıcı.

• Bluser55 kardeşim sen yorumlarına devam et ben okuyorum ve beğenşyorum tespitlerini sıkma canını hakaret etmeden forum kurallarında tartışabiliriz ben de zamanında bu konuya çok yazardım bir tsne bursalı arkadaş vardı adı lazım değil ondan sonra tövbe ettim ^^

• Bluser55 kardeşim sen yorumlarına devam et ben okuyorum ve beğenşyorum tespitlerini sıkma canını hakaret etmeden forum kurallarında tartışabiliriz ben de zamanında bu konuya çok yazardım bir tsne bursalı arkadaş vardı adı lazım değil ondan sonra tövbe ettim ^^

Ben Trabzonluyum ya hu :P

• Ben Trabzonluyum ya hu :P

yok abi senle de çok tartıştık ama o arkadaş futboldan soğuttu beni bi de fişeği verip verip kendini bi savunuyodu bi masum rollerine ystıyodu olayın sonunda sütten çıkmış ak kaşık gibi her fener maçının sonunda bi de yapıcı eleştiri yapardı bizim takıma onun yaptığı eleştiriler bile delirtirdi beni haklı olsa da haahhajas adında 16 vardi bursalıydı diye hatirliyorum :))

• Kötü futbola rağmen alınan bir 3 puan. Futbol skor oyunu ve iyi oyundan ziyade 3 puanı almak önemli. İyi futbol oynayana değil, golü atabilene puan veriliyor bu sporda. Biz de Bayern Münih maçında iç sahada, Kopenhag maçında iç sahada tek kale top oynadık sonuç ne oldu? Biri 0 puan, diğeri 1 puan. Rize ve Kasımpaşa maçlarında berbat futbol, sonuç? 3 puan. O yüzden oynanılan futbola değil de skora bakmak gerekiyor.

• yok abi senle de çok tartıştık ama o arkadaş futboldan soğuttu beni bi de fişeği verip verip kendini bi savunuyodu bi masum rollerine ystıyodu olayın sonunda sütten çıkmış ak kaşık gibi her fener maçının sonunda bi de yapıcı eleştiri yapardı bizim takıma onun yaptığı eleştiriler bile delirtirdi beni haklı olsa da haahhajas adında 16 vardi bursalıydı diye hatirliyorum :))

Enes16 diye kalmış aklımda

• Erman toroğlu: pozisyon penaltıoğlupenaltı. Soruyorum vardaki hüseyin göçek o futbolcunun(samet) kolunu nereye soktu da orta hakemi çağırmadı.

Ben de penaltı diyorum. Sen beni Erman toroğlu kadar takmıyor musun? Püh yazıklar olsun sana verdiğim değerlere :P