İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Gfs öğle çıktısı Şubat 10 sonrası için her şey olabilir diyor,azor İngiltere üstünden yükselse neler olur,neler, takibe devam..

• Şöyle noktasal tahminlere ve de baya ileri tarihli küçük neredeyse ilçe boyutundaki yerlere gösterilen tahminlere çok da inanmamak gerek bence. Tamam yağış olur ama bornova mı konak mı o hiç belli olmaz işte.

• Şubatın 2. Yarısı yağış olarak güzel bir dilime gireceğiz gibi sistem emareside var ama hiç girmiyorum bile şu zamandan artık az daha zaman geçince konuşuruz sistem sinyalini.Sadece tek isteğim ve gerekli olan uzun süreli yağışlı tarafta olmamız.

• Kuru soğuk hasta etti beni 3 gündür yattığım yerden kalkamadım ılık havalar biraz iyi gelecektir, arkasından yağışlar da geliyor gibi gözüküyor umarım o da barajlara iyi gelir. Bunların dışında akışına bırakmak lazım daha Şubat başındayız kış Mart ortasına kadar bitmez, eskiler "Lodos arkası kardır" derler, belki de bu sıcaklar arkasında 7 yıldır beklediğimiz kara kavuşuruz, kim bilir...

• Kuru soğuk hasta etti beni 3 gündür yattığım yerden kalkamadım ılık havalar biraz iyi gelecektir, arkasından yağışlar da geliyor gibi gözüküyor umarım o da barajlara iyi gelir. Bunların dışında akışına bırakmak lazım daha Şubat başındayız kış Mart ortasına kadar bitmez, eskiler "Lodos arkası kardır" derler, belki de bu sıcaklar arkasında 7 yıldır beklediğimiz kara kavuşuruz, kim bilir...

Geçmiş olsun kardeşim

Dikkat et kendine.

Birgun inşallah Beyaz sevdaya kavuşuruz.

Geçmiş olsun

• Bende de burun eğriliğinden dolayı sürekli burun tıkanıklığı yaşıyorum özellikle uyurken tam bir eziyet oluyor nefes alamama değil ama horlama, boğaz kuruluğu ve günlük hayatta da uzun süren bas ağrısı ve sık sık soğuk algınlığı belirtilerinden muzdaribim gerçi hoş burun eğriliği dünyadaki insanların yüzde 80 nde olan bir durummuş kış aylarının geçmesini bekliyorum bahar ve yaz ayları bu şikayetlerin hepsi bitiyor neyse ki😀

• Bende de burun eğriliğinden dolayı sürekli burun tıkanıklığı yaşıyorum özellikle uyurken tam bir eziyet oluyor nefes alamama değil ama horlama, boğaz kuruluğu ve günlük hayatta da uzun süren bas ağrısı ve sık sık soğuk algınlığı belirtilerinden muzdaribim gerçi hoş burun eğriliği dünyadaki insanların yüzde 80 nde olan bir durummuş kış aylarının geçmesini bekliyorum bahar ve yaz ayları bu şikayetlerin hepsi bitiyor neyse ki😀

Aynı sorun bende de var. Silikon burun aparatı var gece kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim.

• Aynı sorun bende de var. Silikon burun aparatı var gece kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim.

Bende de burun eğriliğinden dolayı sürekli burun tıkanıklığı yaşıyorum özellikle uyurken tam bir eziyet oluyor nefes alamama değil ama horlama, boğaz kuruluğu ve günlük hayatta da uzun süren bas ağrısı ve sık sık soğuk algınlığı belirtilerinden muzdaribim gerçi hoş burun eğriliği dünyadaki insanların yüzde 80 nde olan bir durummuş kış aylarının geçmesini bekliyorum bahar ve yaz ayları bu şikayetlerin hepsi bitiyor neyse ki😀

Arkadaşlar tahminim Septium Deviasyonu denilen rahatsızlık sizdeki. En kısa zamanda bir kulak burun boğaz doktoruna gidin gerekirse ameliyat olun. Aynı sorun bendede vardı hep kaçtım ameliyat olmadım bir gün denize girdim çıkınca burnum akmak istiyor ama akamıyor tıkalı olduğu için sonuç acile gittim nefes alamıyorum diye oradan kulak burun boğaza ve doktor dedi burnunda et var kemik yapısı düzgün ama et olduğu için tıkalı. Bir gece yattım özel hastanede ertesi gün taburcu oldum arabamı sürdüm eve. bir ay sonra tam açıldı şu an bir yıl oldu inanılmaz bir rahatlık nefes alırken burundan ciğerime dolan havayı hissetmek horlama uyku bozukluğu her şey bitti şimdi grip olunca burnum çeşme gibi akıyor baş ağrısı siniüzit her şey bitti nefes almak hayattır

• Arkadaşlar tahminim Septium Deviasyonu denilen rahatsızlık sizdeki. En kısa zamanda bir kulak burun boğaz doktoruna gidin gerekirse ameliyat olun. Aynı sorun bendede vardı hep kaçtım ameliyat olmadım bir gün denize girdim çıkınca burnum akmak istiyor ama akamıyor tıkalı olduğu için sonuç acile gittim nefes alamıyorum diye oradan kulak burun boğaza ve doktor dedi burnunda et var kemik yapısı düzgün ama et olduğu için tıkalı. Bir gece yattım özel hastanede ertesi gün taburcu oldum arabamı sürdüm eve. bir ay sonra tam açıldı şu an bir yıl oldu inanılmaz bir rahatlık nefes alırken burundan ciğerime dolan havayı hissetmek horlama uyku bozukluğu her şey bitti şimdi grip olunca burnum çeşme gibi akıyor baş ağrısı siniüzit her şey bitti nefes almak hayattır

Septum deviasyonu septum nasalisteki yani iki burun deliği arasındaki kemikteki şekil anamolisidir. Gözle muayene edilebilir zaten. Düzletmek istedim. Hastalara şifalar diliyorum.