Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kokoreç muhabbeti gece yapılmıyormuydu yahu:):) artık her gün hap gibi oldu size, yemiş kadar oluyoruz sanırım:) pandemi zamanı gidip yemekte biraz risk, kendiniz alın yapın doya doya yiyin:)

GabelBerg10 güney ve doğu marmara toplantısı mı yapalım diyorsun? Vintersaga yı boşver o gelmesin buralara haha:)

fft373_mf33042674.Jpeg

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Ko dememle linç yiyorum arkadaş :rolleyes:

manasbalasy bu saatte açık yer bulamazsın akşam vakti git abi:boat:

Vintersaga sırf yakın olsun diye evi kokoreççinin yakınına taşıyan sen değil miydin hacı abi :/

Ayberk biz gider yeriz iş yok ahali de ||

Asker kokoreç var serdivan da Vintersaga bilir belki. Açık bu saatte. Bu hava da kalkıp adaya gidemem ama

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Balıkesir de Yıldırım düşmesi sonucu 3 kişi hayatını kaybetti

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Daha geçenlerde 3 veya 4 kişi aynı olay yüzünden hayatını kaybetmişti Balıkesir'de. Haberlerde görünce eski haberi veriyor sandım. Meğerse farklıymış

Eski haber muhtemelen.Bigadiç'te 3 veya 4 tarım işçisi ablamız yağış anında ağaç altına saklanıyor ardından ağaca yıldırım isabet ediyor.Öldü olarak hastaneye götürüyorlar müdahaleler sonrasında doktorlar ablaları yaşama döndüyor.O ablalarda dün vefat ediyor.Durum bu.

• Eski haber muhtemelen.Bigadiç'te 3 veya 4 tarım işçisi ablamız yağış anında ağaç altına saklanıyor ardından ağaca yıldırım isabet ediyor.Öldü olarak hastaneye götürüyorlar müdahaleler sonrasında doktorlar ablaları yaşama döndüyor.O ablalarda dün vefat ediyor.Durum bu.

Araştırmadım hocam ama öyle diyorsan doğrudur muhakkak

• divane  Mevlüt Kaptan 2017 10 Ocak Yalova/Esenköy. :)--hava-kars323uzays3271653126hava-kars323 Ne yağmış mübarek. O sistemde orda olup dağlarda gezmek vardı. Kıyıda 30-40cm e yakın varken hemen yanında ki dağlarda 70-90 cm kar vardır muhtemelen. Yazın her sene gidiyorum ama kışınıda görmek isterim:) Bakalım nasipte varsa bu kış görürüz inşallah o kartpostal halini esenköyümüzün.:hfyeni (29):

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

Einmal editiert, zuletzt von Berkay34 ()

• Şu an dışarı da bir fırtına var.... Diyor ki kış Gelooooooooooo 😂

• divane  Mevlüt Kaptan 2017 10 Ocak Yalova/Esenköy. :)--hava-kars323uzays3271653126hava-kars323 Ne yağmış mübarek. O sistemde orda olup dağlarda gezmek vardı. Kıyıda 30-40cm e yakın varken hemen yanında ki dağlarda 70-90 cm kar vardır muhtemelen. Yazın her sene gidiyorum ama kışınıda görmek isterim:) Bakalım nasipte varsa bu kış görürüz inşallah o kartpostal halini esenköyümüzün.:hfyeni (29):

O kadar şanslıyımki(!) Bu tarihte Kütahyadaydım :)

• O kadar şanslıyımki(!) Bu tarihte Kütahyadaydım :)

87 den sonra ilk demiş bir çok büyüğümüz esenköyde ki o kar için. Yalnız harbi çok güzel yağmış. O sistem de seyir terasında olmak vardı. Çok güzel olurdu. 900m rakımdan esenköye bakmak. Sende ki de ayrı bir şansmış hocam. :)--

• 87 den sonra ilk demiş bir çok büyüğümüz esenköyde ki o kar için. Yalnız harbi çok güzel yağmış. O sistem de seyir terasında olmak vardı. Çok güzel olurdu. 900m rakımdan esenköye bakmak. Sende ki de ayrı bir şansmış hocam. :)--

Bakıpta kardan görememek :D

• 87 den sonra ilk demiş bir çok büyüğümüz esenköyde ki o kar için. Yalnız harbi çok güzel yağmış. O sistem de seyir terasında olmak vardı. Çok güzel olurdu. 900m rakımdan esenköye bakmak. Sende ki de ayrı bir şansmış hocam.

O karda seyir terasına cıkmak imkansız olurdu orada min. 1 metre kar olmuştur.Emin değilim ama o tarihta Yalova cevresinde Esenkoy kadar kar yağan yer yoktu sanirim.Boğaz cevresinde olusan Dekler Esenkoye kadar geldigi icin o yonden kar yağışında biraz daha sansliyiz

• Bakıpta kardan görememek :D

Harbiden aşağısı gözükmez di hocam. Ama hava açtığında çok güzel bir kare çıkardı. Muazzam bir görüntü çıkardı ortaya.:love:

Bu yaz çektim bu fotoğrafı, aşağısı 30 derece iken orası 19-20 civarı idi.:)--

Esenköy seyir

• O karda seyir terasına cıkmak imkansız olurdu orada min. 1 metre kar olmuştur.Emin değilim ama o tarihta Yalova cevresinde Esenkoy kadar kar yağan yer yoktu sanirim.Boğaz cevresinde olusan Dekler Esenkoye kadar geldigi icin o yonden kar yağışında biraz daha sansliyiz

Olmadı yüreyerek çıkardık:) fazla değil 7km civarı diye biliyorum. Yürümeside ayrı bir zevk olurdu ama 1mt karda ne kadar yürünebilirdi ki:) :P

2 Mal editiert, zuletzt von Berkay34 ()

• ">

Kırklareli'de sararmalar neredeyse tamamlandı.

Yaşlı ağaçlar birkenara genç fidanların bile erkenden sarardığı ve sararma-dökülmelerin üstten olduğu gözüküyor.

Geçen yıl abartısız söylemek gerekirse Aralık sonunda doğa bu haldeydi.

• Harbiden aşağısı gözükmez di hocam. Ama hava açtığında çok güzel bir kare çıkardı. Muazzam bir görüntü çıkardı ortaya.:love:

Bu yaz çektim bu fotoğrafı, aşağısı 30 derece iken orası 19-20 civarı idi.:)--

Esenköy seyir

Berkay34 Bak arşivde ne buldum :)