Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Resim

Araya sıkıştırayım . Drogba Reis Müslüman olmş

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Sizede hayırlı işler dün gece göremedik 2 avans 1 direkten dönen penaltı yorumları :)

iki gözüm ben dün akşam ne dedim. Lig benim için bitmiştir. Yusuf Erdoğan vasıfsızının oynadığı bir takımı izlemem :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Offizieller Beitrag

Arkadaşlar dostlar bedavadan bir kırmızı kart var üstüne karttan sonra 3 oyuncu değişikliği yapıp sürekli bastıran son 6 maçtır Fenerbahçe’ye mağlup olmayan bir Sivasspor vardı.Ona öyle buna böyle oynuyor demenin bir manası yok.

niye oyle diyorsun, bize oynayan takimlarin kalecileri lenger onlara aslan, bize oynayan takimlar fos onlara aslan:) ne zaman kiyas yapmayi birakip kendi takimlarindaki hatalari konusurlar o zaman tarafsiz gozle yorumluyorlar diyecegim.

• Ferdi-Alioski-Valencia-Serdar Aziz bu dörtlü birer kişi fazla oynadı bu akşam.Pedro’nun bu takımda işi fazla sürmez devre arası kiralık yollanabiliyorsa o rotasyona bir kan değişimi iyi olur.

• Bu arada Alioski'nin ayağına müdahale hakikaten ceza alanı dışında pozisyon penaltı değil. İlk yarıda Sivas'ın penaltısı verilmemişti. Hakem sonuca doğrudan etki etti. Hadi orta hakem yeteneksiz. Var nerede var? Ne iş yapar?

• Bu arada Alioski'nin ayağına müdahale hakikaten ceza alanı dışında pozisyon penaltı değil. İlk yarıda Sivas'ın penaltısı verilmemişti. Hakem sonuca doğrudan etki etti. Hadi orta hakem yeteneksiz. Var nerede var? Ne iş yapar?

Haksız kırmızıyı niye eklemiyorsun Fenerbahçe bugün puan kaybetse hakem sonuca doğrudan etki etmiş olmayacakmıydı :)

• Haksız kırmızıyı niye eklemiyorsun Fenerbahçe bugün puan kaybetse hakem sonuca doğrudan etki etmiş olmayacakmıydı :)

Hocam kırmızı kart çok saçma karardı 10 kişi oynamak zordur gerçekten. lakin ilk yarıdaki o penaltı sivasa verilse oyunun akışı değişecekti belki yine fenerbahçe alacaktı maçı ama böyle olunca yine maç sonrası konuşulan hakem oluyor.

• tekrar söylüyorum. bu fenerbahçe'nin hakemlere ihtiyacı yok. önünde kimse duramaz . gavur gibi top oynuyor ama hakemler böyle kötü olunca olmuyor. ha bugün sabaha kadar oynansa bu maç fener yine atardı. batşuayi haksız atıldı ama kendi salaklığına atıldı.

• Hocam kırmızı kart çok saçma karardı 10 kişi oynamak zordur gerçekten. lakin ilk yarıdaki o penaltı sivasa verilse oyunun akışı değişecekti belki yine fenerbahçe alacaktı maçı ama böyle olunca yine maç sonrası konuşulan hakem oluyor.

Aynı mantıkla ilerlersek Batshuayi’nin ilk sarıda saçma bir karardı.İlk sarı olmasa sonra kırmızıda çıkmayacak belki de Fenerbahçe farka gidecekti.Sivasspor Fenerbahçe on kişi kaldıktan sonra 2 isabetli şut çekebilmiş 10 kişi Fenerbahçe’nin xG’si 1.67 Sivasspor’un 0.27 yorumu size bırakıyorum bu konuda.10 kişi kalmak tabi ki zordurönemli olan hem rakibi hemde hakemin kararlarını yenmek.Galatasaray ve Beşiktaş bunu Alanyaspor maçlarında yapamadı.Bakın üç maç üç tane haksız kırmızı kart.Yine verdiğiniz örnekle Alanyaspor maçında Alanya’nın verilmeyen penaltısıyla belki oyunun gidişatı daha da farklı olucaktı der geçerim bende ama bu böyle uzar uzar gider hiç gerek yok.