Kasım Ayının Kalan Günleri ve 10 Aralık Arası Görünüm

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • arkadasım,buraya gelerek böyle boş cümleler kuracaksan 5 dk durmana bile gerek yok..ne demek aralık ayınıda modellere balarak kapattım..içi boş anlamsız bir cümle..bu günlerde marmara ve karadenizde denize giren varsa,kusura bakmada onların atesi yüksektir..

• Valla bu tavır bana bir kişiyi hatırlatıyor ama bilemedim..

Her kasımda kar alıyordukta; haberimiz mi yok? Bizim enlemlerde kar yağan neresi varda bu isyan yahu? Sabır lütfen..

Bara döda fiskar följer strömmen...

• hocam modellere bakıyoruz ne görüyoruz pastırma ayazı diger adıyla pastırma yazı bunun neresi isyan oluyor acaba? keşke olsada olsa kasım ayında aralık ayında zonguldakta kar ama nerde daha çoğu ağaç yapraklarını dökmedi deniz sıcaklığı 16-17 derece denize girenler oluyor ben İstanbul için demiyorum sadece memleket istanbul dan ibaret değil kendi konumum içinde bişey yazamıycakmıyım..

Pastirma yazi zaten Kasim ayinda gorulur.

• Kasımı kapatan çok modeller var bende modellere bakaraktan kıyı kesimlere kasımdada aralıktada kar yapabilecek sistem göremiyorum Aralık ayıda kasım gibi geçerse vay halimize gündüz bahar havası akşam soğuk hiç sevmiyorum böle havaları resmen hastalık havası bugün kasım ortasında denize girenler vardı.. gerçi şaşırmak lazım geçmiş senelerde ocak ayında da şubat ayındada girenler oluyordu neyse hayırlı akşamlar herkese 5 dk durmak kafi artık forumda..

Aralık ayını hangi verilerden yola çıkarak kıyılar için kapattınız , bu kadar uzun vade için hangi ultra bilimsel kaynaklardan ilham alıyorsunuz

• Konu dışı mesajlar silinmiştir.Ne yaparsak yapalım aynı tavır aynı davranışlar gene var.O yüzden artık üyeyi tamamen atmak yerine o konuyu görmesini engelliyoruz.Ne o konuyu görsün ne de bizi strese soksun.İyi geceler.Konu tekrar açılmıştır.

• Aralık ayıni birak Kasim ayini kapatarak yanlis yapmis arkadas.

Bir zamanlar bulutsuzluk ozlemi nickli biri vardi. Disarda kar yagar ortu olur 2 gun sonra kar duracak eriyecek diye uzulurdu. ne yagan kardan ne ortuden zevk alirdi. Burda da biri vardi. Mgm uzun vadeye bakip bakip kar yok derdi. Sonradan yanlisini anlayinca burayida Mgm'yi de birakti:)

Bazilariniz psikolojisini bozuyor havalar yuzunden. Kimbilir belkide 2007 kisini yasayacagiz. Napalim intiharmi edelim ozaman ? Omrumuz yeterse 2019 kisini bekleriz. Hayatta havalardan daha onemli seyler var. Onlara odaklanin. Bunu hobi olarak gorun.

• Aralık ayıni birak Kasim ayini kapatarak yanlis yapmis arkadas.

Bir zamanlar bulutsuzluk ozlemi nickli biri vardi. Disarda kar yagar ortu olur 2 gun sonra kar duracak eriyecek diye uzulurdu. ne yagan kardan ne ortuden zevk alirdi. Burda da biri vardi. Mgm uzun vadeye bakip bakip kar yok derdi. Sonradan yanlisini anlayinca burayida Mgm'yi de birakti:)

Bazilariniz psikolojisini bozuyor havalar yuzunden. Kimbilir belkide 2007 kisini yasayacagiz. Napalim intiharmi edelim ozaman ? Omrumuz yeterse 2019 kisini bekleriz. Hayatta havalardan daha onemli seyler var. Onlara odaklanin. Bunu hobi olarak gorun.

Hocam 2007 kışı dediniz internetten baktım küresel ısınma nedeniyle havalar bahar havasında geçmiş çok tuhaf.