Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ben gerekli yere gerekli başvuruyu yaptim ister burada 1000 tane hesap aç burada yaz, istersen git başka forumda yaz yazdigin şiirlerin ettiğin hakaretlerin cezasını çekeceksin bu konu bu kadar basit sen yazdikca kimin hakli oldugu ortaya çıkıyor merak etme.

• Genel bir değerlendirme yapmanın vakti geldi arkadaşlar.Öncelikle son günlerde inanılmaz boyutlara ulaşan trol akını hakkında konuşacağım.Ne yaparsak yapalım ne edersek edelim anlaşılmış gibi sürekli bir karalama kampanyası var.Son 1 haftadır hem e mail yoluyla hem de siteden özel mesajla uğraştığım kadar hiç bir zaman bu kadar uğraştığımı hatırlamıyorum.Siteden bir şekilde atılan kişiler öyle yada böyle açığa çıkınca o kadar çirkinleşiyorlar ki ne desek ne yapsak boş.İnsanlar her şeyi bırakmış siteyle uğraşmaya devam ediyor.En son örneği semih hocanın konusunda yaşandı geçen gün niyeti bozuk birisi siteden atılmıştı ama o kişi anlaşılan yeni bir görev almış yeni nick ile siteye kaydolmuş ve aynı davranışlara devam ediyor birde üstüne üstlük işi tamamen çirkefleştirip ana bacı söverek gittiği bu foruma gelecek kadar onursuzluk yapıyor.Gün içerisinde siteden daha önce atılan bir kişi daha fazladan açtığı yeni hesabıyla kendini açık etti.Fazladan açtığı diğer hesabı da tespit ettik acaba ne zaman yazacak merakla bekliyoruz yönetimce.Ben bugünde söyledim yine söylüyorum biz gerekli başvuruları adminimiz sayesinde ilgili mercilere ilettik bundan sonra gelecek olan hakaret mesajları bizi kanıtlar ve delil olarak dilekçeye eklenecek mesajlar olacaktır.Büyüdükçe böyle şeyler olabiliyormuş onu da görmüş olduk.İki günlük ziyaretçi sayısı 150 bine dayandı bu kadar ziyaretçi de illaki bir şeyler çıkacaktır bunu her zaman bekliyorduk ama böyle onursuzca bel altı saldırmak mertçe değil.Sonuç olarak biz büyümeye devam edeceğiz ama TROL'süz olarak.Hayırlı geceler HF.

• Terbiyesizlik yapanlar yaşam boyunca hiç bir zaman saygı görmesin başkalarını nasıl rahatsız huzursuz ediyorsa Aynı huzursuzluk ve rahatsız edici olaylarla karşılaşsin neden şunu anlamazlar
    Insan olmak çok kolay neden insan olmayı beceremiyorlar bazı şahıslar
    Saygı göster ve kabullen elinden geleni kendi için ve ülke için yap
    Hayırlı akşamlar

• Bu yazar kadrosu ve yönetimle Türkiye de bu konuda yarışacak site yok.Belki şahıs bazında belki iyi tahminciler vardır.Ama HAVA FORUM gibi bir siteleri yok...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• @Samet_113 eline sağlık hocam . Allah'ın izniyle hep birlikte Havaforum ailesi olarak büyümeye devam edeceğiz . rütbe farketmeksizin biz çok büyük bir aileyiz ve şahsen bu ailenin bir bireyi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.
    bu arada unutmadan : uygunsuz ve konu dışı mesajları raporlayarak yönetime yardımcı olan arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum .

iyi forumlar . . .

• Bu yazar kadrosu ve yönetimle Türkiye de bu konuda yarışacak site yok.Belki şahıs bazında nelki iyi tahminciler vardır.Ama HAVA FORUM gibi bir siteleri yok...

imzamı atarım . kemikleşmiş üyeleri bazında da yarışacak site yok.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bu arada yönetim kadrosundan ricam renkli yazmaları gerektiğinde beyaz fon kullananları düşünerek yazın.sarı açık mavi gibi tonları okuması çok zor oluyor...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Son günlerde sitedeki aşırı kasmadan haberimiz var arkadaşlar.Herhangi bir problem olmazsa 22 aralık tarihinde tam kapasiteli server'a geçeceğiz ve bu problem ortadan kalkacak o güne kadar biraz daha sabır istiyoruz sizden bu süreçte aşırı kasmalarda manuel müdahale etmek zorunda kalıyoruz ziyaretçi sayılarını düşürmek için.