Orta ve Doğu Karadeniz Bölgesi Genel Tahmin ve Uyarılar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • hocam peki orta karadeniz için durum nedir ? Telaşa gerek var mı bizim peki @Great Khan

Doğu Karadeniz kadar sıkıntılı değil. Ama yinede sıcak tarafta kalma ihtimali var. Mübarek öyle bir yere sapma veriyor ki. Yb tam doğuya yatacak sistem balkana kadar kayacak diyor.

Ben kapıyı tamamen kapatmadım ama kendimi en olumsuzuna hazırladım. Sizde öyle yapın. ;)

• @Great Khan seni tebrik ediyorum. Sistem fosladı ama şöyle bir durum da var sistem gelse dahi konumundan dolayı yine foslardın. Rüzgar yönleri trabzon merkez için kötü olur. Ben 60 cm alamayacağıma seninde radarda kütle kovalayamayacak olmana üzüldüm. Artık başka sistemlere.

• @Great Khan seni tebrik ediyorum. Sistem fosladı ama şöyle bir durum da var sistem gelse dahi konumundan dolayı yine foslardın. Rüzgar yönleri trabzon merkez için kötü olur. Ben 60 cm alamayacağıma seninde radarda kütle kovalayamayacak olmana üzüldüm. Artık başka sistemlere.

ne oldu hocam her şey güzrl şuan

Sistem daha foslamadı 2 ihtimal var hemen pes etmeyin sadece olmayacak gibi düşünün biraz psikolojik olarak ayarlayın kendinizi.

Ben konumumdan memnunum sen kafana onu takma kendi derdine yan.

• Sakin olun arkadaşlar. Sistem bu sonuçta. Gelir gelmez. Herşey takdir-i ilahi. İnsan nefisine hakim olamayıp kendisini her şeyin sahibi olmalıymış gibi hisseder. Ama tevekkül elden bırakılmamalıdır. Her şeyin sahibi O'dur ve hakkımızda ne eylerse güzel eyler.

Kafkaslar'dan gelen soğuk hava dalgası...

• arkadaşlar şu konu başlığındaki her kıyı il dek yağışları alacaktır inşallah . Burak hocam semih hocam tüm karadeniz kıyıları iyi kar alır diyor umut kesmeyin çoşacağız arrık sıra bizde yani

• evet her güncellemede biraz daha yatay gelmeye başladı soğuklar,böyle devam ederse doğu karadeniz yine bildik sıkıntıyı yaşayabilir... sabaha daha umutlu konuşuruz inşallah...bu arada @Great Khan dediğinin birebir uygulamasını gösteriyor şu an gfs, kötü senaryolar sürpriz değil artık...

Einmal editiert, zuletzt von brnc ()

• Yemin ederim gözümden yaş gelecek. Uykumda yok yatayım. 2 sene önce ne olduysa aynısı oluyor. Artık aşkın ızdırabını da bana ne ne yapayım.

Allah acımıyor burada oturanlara kim ne yapsın? Allah acımıyor biz ne yapalım??

• Yemin ederim gözümden yaş gelecek. Uykumda yok yatayım. 2 sene önce ne olduysa aynısı oluyor. Artık aşkın ızdırabını da bana ne ne yapayım.

toprağım sakin biraz kurbanın olayım ya

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

birde yarın azor şişiyormuş bizim için mükemmel bir çıktı oluyormuş ilk başta gösterdiği gibi öyle bişey olabilir mi