Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • izlemeyin arkadaşlar vallahi uyuyamazsınız. Allah şahit olsun ki eğer böyle bir şey gerçekse ( Yakılanlar Türk askeri ise ) cihan yanar. Bardağa koyulan son damla bu olay olur. Kininizi diri tutun devletinize sahip çıkın. Devletin yanında saf tutun ve safları sıklaştırın. Yeni bir şeylere gebe bu dünya ve doğacak olan bu çocuk bizim çocuğumuz olacak. Video paylaşmayın arkadaşlar gerek yok emin olun ki gerek yok. Allah yar ve yardımcımız olsun

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Selamunaleyküm . . . tüm dostlara selam olsun ..
    haftasonu sınavlar var . forumda 3-4 gün boyunca çok aktif olamayacağım . . .
    pazar akşamı itibariyle 1 aylık izin ve merhaba Havaforum dicem :)

Allah yardımcın olsun hafız

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• kaldım bakakaldım durakaldım hiçbir şey yapamıyorum 1 saat öncesine kadar acaba kar yağacak mı ? acaba finallerde ne yapıcam yaklaşıyorlar diye düşünüyordum normal bir 18 yaşındaki insan olarak.ama 2 sene sonra ben de orda olucam belki,ben de yanıcam,benim anam da yanıcak,benim babam da yanacak,biz yanıcaz biz.videonun tamamını bulamadım sadece 1 dakikalık şeklinde izleyebildim.sarsılmam için yeterli oldu da.internette okuduğum kadarıyla videonun sonunda türk askeri yanarken anne diye bağırarak şehit düşmüş.işte bu sözün bittiği yer.ben sadece istiyorum ki o iki harfli m'den sonra gelen harf ile c'den sonra gelen harf evlatları keşke benim karşıma çıksalar.keşke bizim karşımıza çıksalar.diyecek bir şey bulamıyorum zaten doğru dürüst cümle de kuramıyorum şu anda

• Şunu yazın bir kenara arkadaşlar savaş sadece saha da kazanılmıyor masa da da kazanmak lazım. Bizi Suriye de her kesim ile karşı karşıya getirmek için tüm kahpelikleri yapacaklar. Elçi suikastini gerçekleştirdiler Rusya ile anlaşamayalım diye. Halep de tahliye otobüslerimizi yaktılar İran ile anlaşamayalım diye ve bugün de iki askerimizi yaktılar ABD ile anlaşamayalım diye. Maalesef arkadaşlar savaş sadece saha da kazanılmıyor işte. Etrafımız da çakallar sürüsü pusuya yatmış en ufak bir tökezlememizde üzerimize çullanacaklar. O yüzdendir ki devlete sahip çıkmak gerek. Hangi görüşten hangi ırktan hangi meşrepten olursanız olun devlete sahip çıkın. Batarsak hep beraber çıkarsak hep beraber. Elbet doğan gün bizimdir. Unutmayın en zifiri karanlık şafak atmaya yakın olan vakitte olur. Sağlıcakla.